1. liga (SR)

HC Topoľčany – HK Gladiators Trnava

4:5

po prodl. (1:2, 1:0, 2:2 - 0:1)

28.10.2015, 18:00 • Zimný štadión Topoľčany • Info o změnách stavu (Dominika Haršáni Handzušová) sk

Zápas mali lepšie rozbehnutý hostia, no stav 0:2 Topoľčany postupne štyrmi gólmi celkom zvrátili. Trnave sa podarilo vyrovnať až v záverečných minútach a napokon sa po druhý raz v sezóne tešia z výhry nad Žochármi. Ďakujeme za pozornosť. (20:35:09)

63:39

Trnava dala gól!
JOZEF REHO využíva presilovku a Gladiátori víťazia!
Asistencie: Michal Peško a Pavol Poláček.

62:53

Topoľčany – trest pre hráčsku lavicu – dve minúty za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche. Skvelá príležitosť pre hostí na rozhodnutie.

60:01

Začalo sa predĺženie.
Aj druhý vzájomný zápas medzi tradičnými rivalmi sa dočkal remízy. Na víťaza si musíme počkať do predĺženia, možno i nájazdov.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:57

Topoľčany – Miloš Bystričan – dve minúty za hodenie hokejky.

59:57

Gladiátori dokázali predsa len vyrovnať! SAMUEL ŠEVČÍK si strelecký účet rozšíril o ďalší gólik.
Asistencie: Jozef Reho a Pavol Poláček.

58:53

Trnava si berie oddychový čas a Miroslav Hála ostáva na striedačke!

56:28

Opäť sa sily na ľade vyrovnajú. Trnava – Martin Kovaľ – dve plus desať minút za nešportové správanie.

56:10

Topoľčany – Michal Kluka – dve minúty za podrazenie.

53:15

Topoľčany si berú oddychový čas.

53:15

Trnava – Michal Glemba – dve minúty za vyhodenie puku z hracej plochy.

51:24

Vzájomné vylúčenie po šarvátke.
Topoľčany – Dávid Košecký a Lukáš Tvrdík a Trnava – Andrej Mrázik a Urban Demo – všetci dve plus dve minúty za údery.

49:27

Oba tímy sú v plnom počte.

48:09

Hosťom sa podarilo znížiť, pri hre štyrom proti štyrom sa o to postaral MICHAL GLEMBA.
Asistencie: Michal Imrich a Martin Čunderlík.

47:27

Sily na ľade sa vyrovnajú, Topoľčany – Miloš Bystričan – dve minúty za seknutie.

4:5

Branky a nahrávky: 19. Tvrdík (D. Mihalik), 29. Šedivý (Bystričan, Nemček), 41. Káčer (Tvrdík), 46. Nemček (Bystričan, Šedivý) – 6. Hrbáčik (Trenčan, Domaev), 17. Ševčík (Imrich, Lukačovič), 49. Glemba (Imrich, Čunderlík), 60. Ševčík (Reho, Poláček), 64. Reho (Peško, Poláček)

HC Topoľčany: Halo – Palovič, Bystričan, Pavlíček, Majerčík, Kúdela, Kudlej, Petrek, D. Nociar – Szalay, F. Nemček, Kluka – M. Záborský, F. Šedivý, Káčer – D. Mihalik, Martin Mihalik, Tvrdík – D. Košecký, Klačanský, Stanislav.

HK Gladiators Trnava: Hála – Reho, Poláček, A. Mrázik, Mi. Imrich, U. Demo, Marek Hronec, M. Hutár, Krotov – D. Schmidt, Mi. Peško, Kovaľ – P. Barinka, M. Čunderlík, Glemba – Domaev, Hrbáčik, D. Trenčan – M. Lukačovič, S. Ševčík, Mrava.

Rozhodčí: Adamec – Gegáň, Nosek