28.10.2015, 17:30 • CSKA Universal Sports Hall • Jan Havlovic (@jeanhavlovic)

Tipsport: 1.92 4.0 3.41 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Sergej ANDRONOV - 3:2

36:18

CSKA právě vstřelilo branku!
Domácí celek však pokračoval ve svém náporu v útočném pásmu, a dokázal se prosadit! V rohu kluziště se zmocnil kotouč SERGEJ ANDRONOV, který si vybruslil až před branku, a přesně mířenou střelou poslal kotouč přesně k tyči! Ruský útočník svou branku oslavil opět velmi emotivně! Asistence: Nikita Zajcev, Geoff Platt

Denis KOKAREV - 2:2

25:35

Dinamo právě vstřelilo branku!
Máme vyrovnáno! Dinamo potvrdilo svůj výborný vstup do do druhé třetiny, a srovnává stav na 2:2! Od modré velmi vystřelil Konstantin Volkov, který chytře poslal kotouč o mantinel, a ten se odrazil přímo na hůl DENISE KOKAREVA, který pohotově poslal kotouč do branky! Asistence: Gleb Korjagin, Alexander Osipov

Ansel GALIMOV - 2:1

23:19

Dinamo vstoupilo do druhé třetiny velmi aktivně, a zaslouženě snižuje na rozdíl jediné branky! Nikita Filatov dostal kotouč na modrou čáru, kde se nacházel Ilja Nikulin. Jeho střelu tečoval ANSEL GALIMOV, a Sorokin nedokázal na změnu letu puku zareagovat! Asistence: Ilja Nikulin, Nikita Filatov

Igor OŽIGANOV - 2:0

13:40

Domácí celek zatím svému soupeři nedává "čuchnout", a zaslouženě vede již dvoubrankovým rozdílem! Nejdříve nebezpečně vypálil z hranice levého kruhu domácí Roman Ljubimov, jehož střelu však vyrazil Lazušin betonem. Kotouč se dostal přímo do jízdy IGORA OŽIGANOVA, který přesně mířenou střelou překonal Lazušina! Asistence: Jevgenij Korotkov, Roman Ljubimov

Sergej ANDRONOV - 1:0

10:23

Na první branku jsme čekali necelých jedenáct minut, a do vedení jde domácí favizovaný celek! SERGEJ ANDRONOV dostal kotouč do vlastního pásma, najel s ním do pásma, a jeho nenápadná střela zamířila přesně pod břevno! Myslím, že Lazušin nemá čisté svědomí ...Asistence: Bogdan Kiselevič, Denis Denisov

3:2

Branky a nahrávky: 11. Andronov (Kiselevič, Denisov), 14. Ožiganov (Ljubimov, Korotkov), 37. Andronov (Platt, Zajcev) – 24. Galimov (Nikulin, Filatov), 26. Kokarev (Korjagin, Osipov)

CSKA Moskva: Sorokin (Fasth) – Kiselevič, Zajvcev (A), Ožiganov, Denisov (C), Bondarev, Kutuzov, Vorobjov, Kortkov – Radulov (A), Stoljarov, Hjalmarsson – Kugryšev, Platt, Andronov – Pihlström, Junkov, Mamin – Kvartalnov, Ljubimov, Svetlakov

Dynamo Moskva: Lazušin (Jerjomenko) – Hietanen, Nikulin, Višněvskij, Robinson, Osipov, Korjagin, Barancev, Igummov – Pestuško, Těreščenko, Brjukvin – Karsums, Cvetkov (A), Kokarev – Avcin, Volkov, Babenko (C) – Filatov, Tarasov (A), Galimov

Rozhodčí: Anisimov, Kaval – Zacharenkov, Sadovnikov