Kvalifikace ME U21

Dánsko – Bulharsko

1:0

konec (0:0)

13.10.2015, 18:45 • Aalborg stadion, Aalborg, Dánsko • Skupina 5 • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

Tipsport: 1.48 4.15 6.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konstatováním, že Dánsko po zlepšeném výkonu poráží ve svém druhém zápase v probíhající kvalifikaci na ME 2017 hráčů do 21 let Bulharsko 1-0 a připisuje si první tři body do skupiny, když jediný gól trefil v 71. minutě Andrew Hjulsager, se s Vámi loučí a hezký večer přeje Tomáš Lysý. (20:41:21)
Červené karty: 0-0.
Po nepříliš přesvědčivé první půli, kdy se začalo něco dít až v závěrečných dvanácti minutách, nabídl druhý poločas mnohem lepší podívanou. Dánsko bylo od začátku aktivnější a drželo se prvních patnáct minut prakticky pořád u míče. Kitanov nejprve musel zasahovat proti nebezpečnému centru, poté výborně zneškodnil šanci tváří v tvář Børstingovi a po další hezké kombinaci mířil těsně vedle Andersen. Gól padl v 71. minutě, kdy Andrew Hjulsager po odrazu míče poslal míč kolem skluzujícího beka přesně k pravé tyči. Hned vzápětí trefil Andersen levou tyč. Vyrovnat mohl Radoslav Tsonev, ale Højbjerg zachránil svůj tým a poté již domácí tři body udrželi.

90+3

90+3

Popadijn bere hostům naději na srovnání, když si na něm u levého rohu zkušeně vybojoval faul Vigen Christensen.

90+2

Oračev to zkusil spíše z nouze a nepřipraveným pokusem vůbec netrefil branku.

90+1

Střela Kristijana Malinova z pětadvaceti metrů ze středu hřiště byla zblokována a hostující hráč se drží za hlavu, toto byla dobrá pozice ke střele.

90

Ve druhém poločase uvidíme tři minuty nad rámec základní hrací doby.

89

Domácí potřetí střídají. Kennetha Zohoreho nahradí taktickým střídáním Marcus Mathiasen.

89

Frederik Børsting dostává za faul na Velkovského žlutou kartu.

87

Vigen Christensen si zkoušel vybojovat u rohového praporku na levé straně faul, ale sudí Farkas spíše viděl, že on fauloval Gamakova.

86

Kiril Despodov vzal odpovědnost na sebe, ale mířil dva metry nad břevno.

85

Nový muž na hřišti Greve fauloval Gamakova a hosté budou kopat zajímavou standardní situaci, zhruba třicet metrů od branky z levé strany.

84

Po faulu Børstinga postupují Bulhaři blíže k brance Kitanova. Chystá se jejich závěrečný tlak?

83

Vidíme hned dvojí střídání. Bulhaři naposled mění sestavu, Aleksandara Vasileva nahrazuje Nikola Kolev. Dánové dělají druhou změnu, když na post Lucase Andersena nastupuje Mathias Greve.

82

Druhé střídání v bulharském dresu. Radoslav Tsonev, který byl po prvním gólu Dánska blízko k vyrovnání, přenechá své místo na place pro Dimitara Velkovského.

81

Vasiljev je upozorněn sudím, že další podobné fauly, jako byl nyní na Børstinga, nebude tolerovat a již vytáhne kartičku.

79

Zápas jde zhruba do poslední čtvrthodinky. Načíná jí Malinov nepovedenou střelou vedle branky.