Kvalifikace ME U21

Skotsko – Island

0:0

konec (0:0)

13.10.2015, 18:45 • Pittodrie Stadium, Aberdeen • Skupina 3 • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 2.2 3.13 3.23 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V Aberdenu gól nepadl. Lepší fotbal byl k vidění v prvním poločase, ve kterém měli převahu domácí Skotové. Druhá půle se postupně proměnila ve velký boj a šancí se už moc neurodilo. Island se tak udržel na čele tabulky kvalifikační skupiny 3. (20:41:05)

90+3

90+2

Žlutou kartu dostává Bödvarsson (Island).

90+1

Paterson ještě dostal žlutou kartu. Potrestán je za zákrok na Bödvarssona.

90+1

Střelu Christieho zablokovala hostující obrana.

88

Střídání v týmu Island: ze hřiště odchází Vilhjálmsson, přichází K. F. Finnbogason.

88

V posledních minutách vidíme více faulů, než fotbalu. Zápas směřuje k bezbrankové remíze.

86

Donald Love po odpískání vztekle zakopl míč a dostal žlutou kartu.

86

Sigurjónsson si vymodlil faul na Christieem.

84

Poslední skotské střídání, McManus nahradil Kinga.

81

Teď zase Kingsley poslal k zemi Jónssona. Rozhodčí jsou ale velmi tolerantní a tak jsme dosud viděli jedinou žlutou kartu.

78

Má slova potvrzují i Arnarson s Nicholsonem. Jejich souboj vedl k útočnému faulu islandského pravého beka.

78

Hraje se hodně bojovný fotbal. Severská a ostrovní tvrdost si v ničem nezadají.

76

Střídání v týmu Skotsko: ze hřiště odchází Jay Fulton, přichází Love.

75

Christie byl ve středu hřiště faulován Sigurjónssonem.

74

Po standardce Mcginna se Seveřané ubránili.

72

Střídající Shankland si našel míč po nákopu Kingsleyho a byla z toho dobrá šance. Domácí útočník však vypálil nad.