Kvalifikace ME U21

Arménie – Lucembursko

1:1

konec (0:1)

13.10.2015, 14:00 • Armenia Football Academy Stadium, Jerevan • Skupina 5 • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 1.62 3.55 4.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ve druhém poločase se už hrálo jen na jednu bránu a to na tu lucemburskou. Arménie však z drtivého tlaku proti oslabenému soupeři vytěžila jediný gól, který tak domácím stačil jen na remízu. V 67. minutě srovnal hlavičkou po rohovém kopu stoper Šachnazarjan. Oba týmy získávají svůj první bod v této kvalifikaci. (15:59:19)

90+4

90+3

Brankář Roulez vůbec nespěchal s výkopem a sudímu nakonec došla trpělivost. Lucemburský brankář tak viděl žlutou kartu.

90+2

Kartašjan to zkusil z velké dálky, bránu netrefil.

90+2

Střídání v týmu Lucembursko: ze hřiště odchází Martins, přichází Catic.

90+1

Rozhodčí nastaví tři minuty.

89

Také nyní se hosté ubránili. Arménii se krátí čas na to, aby strhla vítězství na svous tranu.

89

Málem další šance domácích. Jeden z obránců Lucemburska se stačil zorientovat a zakopnout míč na roh.

88

Z hranice šestnáctky střílel Poghosjan. Balón nadvakrát zkrotil brankář Roulez.

87

Dobrý centr Poghosjana, hosté však odvrací.

87

Rohový kop Arménů.

85

Po dlouhé době se dostali do zakončení hosté. Bechtold však bránu netrefil.

84

Žlutou kartu dostává Minasjan (Arménie).

83

Simonjan zahrával trestný kop z nějakých 22 metrů. Kopl to velmi dobře, ale výtečný Roulez balón vyškrábl na roh!

82

Rozehrával ho Poghosjan, míč je schován v rukavicích Rouleze.

81

Domácí pokračují v náporu. K dispozici mají další rohový kop.

80

Minasjan se hned chopil balónu a na půlce byl faulován Borgesem.

79

Střídání v týmu Arménie: ze hřiště odchází Miranjan, přichází Minasjan.

1:1

konec (0:1)

Branky: 67. Šachnazarjan – 23. Pinto (pen.)

Karty:   23. Malakjan (ARM), 25. Miranjan (ARM), 39. Arakeljan (ARM), 84. Minasjan (ARM) – 69. Bechtold (LUX), 74. Mastrangelo (LUX), 77. Ewert (LUX), 90+3. Roulez (LUX)   20. Sacras (LUX)

Neproměněná penalta: 21. Miranjan (ARM), brankář Roulez zneškodnil

Střely na branku: 9:4. Střely mimo: 9:2. Rohy: 13:2. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 11:17.

Arménie: Ajvazov – Manučarjan, Šachnazarjan, Kartašjan, Arakeljan – Poghosjan, Harutjunjan (56. Razmik Hakobjan), Avetisjan, Malakjan (75. Šahinjan), Simonjan (C) – Miranjan (79. Minasjan).
Náhradníci: Makarjan – Mamachanov, Robert Hakobjan, Maghakjan, Minasjan, Šahinjan, Razmik Hakobjan.

Lucembursko: Roulez – Martins (90+2. Catic), Sacras, Todorović, Mastrangelo – Ewert, Vogel (C) – Sinani, Pinto (74. Bohnert), Bechtold – Kerger (58. Borges).
Náhradníci: Ottele – Dragović, Simon, Duriatti, Bohnert, Borges, Catic.

Rozhodčí: Derdo – Šlončak, Volodin (všichni UKR)