07.10.2015, 18:00 • 7. kolo • Petr Košatka

Tipsport: 2.71 4.5 1.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

56:21

Klatovy právě vstřelily branku!
Obrat je dokonán. Mošovský si na jedné straně hřiště neporadil sám před ležícím Kukinem a z protiútoku přišel trest. Z pravé strany si sjížděl s pukem na branku RICHARD KRISTL a nasměroval puk ke vzdálenější tyči. Bez asistence.

50:57

Neskutečné. Hosté těsně před návratem pátého domácího hráče srovnávají. Zakončení RICHARDA KRISTLA za pomoci jednoho z domácích hráčů doputovalo do branky.

49:05

Hosté se prosazují hned v první minutě dlouhé přesilovky. Ranou z těžkého úhlu rozjásal klatovskou střídačku RICHARD KRISTL. Bez asistence.

44:22

Tak si troufám, že je je opět vše otevřené. Patrik Marcel kolmo přihrál puk na JAKUBA SLAVÍKA, který ranou z nápřahu poslal puk přesně k pravé tyči. Asistence: Patrik Marcel.

40:48

Písek právě vstřelil branku!
Brankové hody pokračují i na začátku třetí třetiny. Ciboch anšel přihrávkou na pravém kruhu stojícího JANA SÝBKA, který vymetl bližší roh branky. Asistence: David Ciboch.

38:14

Hosté z Klatov střílí v závěru druhé části gól, který jim přináší naději. Třetí branku hostující týmu dává MATĚJ BERAN. Asistence: Richard Kristl, Vojtěch Tulačka.

34:19

Pátá branka v sítí klatovského týmu. Tu píseckému týmu zařizuje v přípravě ještě klatovský JAKUB BERNAD. Bez asistence.

32:27

TOMÁŠ RŮŽIČKA šel sám na branku a bekhendovou kličku usměrnil mezi betony brankáře Kukina. Bez asistence.

27:56

Nedáš – dostaneš. Po nevyužité brankové přiležitosti domácího Vlčka hosté zamířili do protiútku a po pěkné kombinační akci vrací Klatovské do utkání ROMAN PŘIKRYL. Asistence: David Michel, Patrik Marcel.

26:36

Z poměrně nenápadné akce se hostující hráči poprvé v utkání prosazují. Po levé straně si s pukem sjížděl k brance TOMÁŠ PACANDA a překvapil Pipka ranou k bližší tyči. Asistence: Jiří Kepka.

24:55

Klatovští zlepšili herní projev, také ve druhé třetině ale otevírají brankový účet domácí hokejisté. Po samotnatné akci navyšuje na 3:0 JOSEF URBANEC. Asistence: Jan Sýbek.

12:08

Druhá branka domácích je na světě. Ciboch poslal zpoza branky puk na modrou, kde čekal MILAN HŘEBÍČEK a na druhý pokus poslal puk polovysokou střelou přesně k pravé tyči. Asistence: David Ciboch.

05:23

Hokejisté IHC jdou do zaslouženého vedení. Vlček poslal povedenou přihrávkou do nájezdu JOSEFA URBANCE, který kličkou do bekhendu uspěl a posílá svůj tým do vedení. Asistence: Filip Vlček.

6:7

Branky a nahrávky: 6. Urbanec (Vlček), 13. Hřebíček (Ciboch), 25. Urbanec (Sýbek), 33. Růžička, 35. Bernad, 41. Sýbek (Ciboch) – 27. Pacanda (Kepka), 28. Přikryl (Michel, Marcel), 39. Beran (Kristl, Tulačka), 45. Slavík (Marcel), 50. Kristl, 51. Kristl, 57. Kristl

IHC Králové Písek: Pipek (Panec) – Procházka, Jirků, Hřebíček, Hanus, Hrubý, R. Volf, Koutenský – Mošovský, Sýbek, Vlček, Urbanec, Růžička, Ciboch, Bernad, Suchan, Ferebauer, J. Volf, Novák, Marek

HC Klatovy: Kukin (Rückl) – Chlaupa, Holý, Marcel, Andrlík, Houfek, Kubík, Slavík, Leština – Tulačka, Kristl, Kepka, Michel, Přikryl, Beran, Kubeš, Němec, Váchal, Topinka, Pacanda

Rozhodčí: S. Mertl – J. Mertl, Samuel