2. liga skupina Západ

SC Marimex Kolín – NED Hockey Nymburk

4:2

konec (2:1, 1:0, 1:1)

07.10.2015, 18:07 • Zimní stadion Kolín • 7. kolo • Tereza Nedbalová (@TerezaNedbal)

Tipsport: 1.2 6.5 5.69 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno! Derby ovládli KOZLOVÉ. Ve třetí třetině padly ještě dvě branky, za domácí se po třetí trefil JAN VESELÝ. Poté na 4:2 snížil Aleš Knesl.

Nejlepšími hráči byli vyhlášeni: JAN VESELÝ a ROMAN MATOUŠEK.

Tímto je to ode mě vše, přeji hezký večer a na dalších onlajnech z Kolína na viděnou! (20:15:38)

59:15

Vytvořila se skrumáž tentokrát před Matouškem. Z níž byl potrestán David Košař (NYM) na 2 minuty za hákování.

56:53

Nymburk právě vstřelil branku!

Z vyhrané bule Nymburka padl gól. Pár vteřin po buly vystřelil ALEŠ KNESL na Sejpala, a trefil volné místo v jeho brance! Hosté snižují výsledek na 4:2.

Asistence: Karel Bičiště, David Protivný.

56:48

Skrumáž před Sejpalem.

55:56

Veselého střela končí v náruči Matouška.

55:17

Ofsajd Kozlů.

54:21

Šarvátka na ledě. Petr Morkes vs. Dominik Barbora. V šarvátce zvítězil kolínský Petr Morkes, který poslal Barboru na zem a ještě mu slíkl dres.
Oba si vyfasovali 2+2 minuty na trestné lavici!
Hra pokračuje 5 proti 5.

54:00

Voženílek našel volného Zumra, který to ještě poslal na Jankovského, který měl před sebou prázdnou branku. Ovšem branku minul.

51:06

Velký potlesk si nyní zasloužil Martin Sejpal, který fantasticky vychytal nepříjemnou střelu Luboše Brzáka.

50:13

Dnešní utkání sleduje 1093 diváků. Dnes padl rekord této sezóny.

48:48

Zumr měl nabito, od modré tvrdě pálil na Matouška, který jeho střelu rozduněl svým betonem.

47:17

46:37

Pácal zachraňuje kolínský celek. Vyhazuje přes celé hřiště přímo na Matouška, ten je však v pozoru!

46:24

Domácí tým ve 4!

46:17

Sudí vylučuje opět Kozly. Hosté si zahrají velkou přesilovku! Podaří se jim vstřelit branku?
Vyloučen Marek Voženílek (KOL) na 2 minuty za sekání.

4:2

Branky a nahrávky: 10. Veselý (Hanzl, Semirád), 17. Hanzl (Pácal, Malý), 33. Veselý (Pácal, Malý), 41. Veselý (Semirád) – 13. Novák, 57. Knesl (Bičiště, Protivný)

SC Marimex Kolín: Sejpal (Moravec) – Pácal, Hanzl, Skokan, Voženílek, Barták, Pýcha, Březina, Nedbal – Veselý, Semirád, Malý "C" – Zumr, Jankovský, Morkes "A" – Kadlec ml., Kadlec st., Ježek – Hlavatý, Jelínek

NED Hockey Nymburk: Matoušek (Brázdil) – Kříž "A", Loučka, Knesl, Novák, Rittig, Saňa, Eis, Král "C", Stehlík, Šimek, Bičiště "A", Protivný, Barbora, Smejkal, Jindra, Jebavý, Michálek, Krejčík, Brzák, Košař

Rozhodčí: Luczków – Votrubec, Ševic