07.10.2015, 18:00 • Bouchalky • 7. kolo • Jakub Janů

Tipsport: 2.32 4.3 2.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hosté si také žádají o oddychový čas.

58:59

Domácí jsou bez brankáře a zkouší hru v šesti.

58:42

Na dvě minuty si jde ještě posedět hostující Cafourek za držení a domácí budou mít šanci přesilové hry.

58:30

Hosté dobře brání a domácí se nemohou dostat do útočného pásma a s výsledkem ještě něco udělat.

57:50

Domácí si necelé dvě minuty před koncem berou oddechový čas.

57:50

Nahozený kotouč od modré lapil Bílek do lapačky.

57:01

Kobra právě vstřelila branku!
Dominik Šteiner našel stojící JIŘÍHO JAKEŠE, který si s kotoučem vyjel více do středu a bez problému zavěsil za Slámova záda. Asistence: Dominik Šteiner

56:39

Domácí už jsou ve čtyřech.

56:08

Střelu od modré ukryl Sláma někde ve výstroji.

56:05

Hosté už kombinují v útočném pásmu.

55:19

Za vysokou hůl si jde sednout Staněk. Domácí budou hrát tedy jen ve třech hráčích.

54:22

Na dvě minuty jde posedět domácí Smejkal za držení.

53:02

Před bránou se nejlépe zorientoval ŠIMON ANTONČÍK, který střelou po zemi vrací hostům vedení. Asistence: Jiří Jakeš

52:34

Střela hostů končí po teči až v ochranné síti za Slámou.

50:57

Hostující Cafourek si jde posedět na dvě minuty za hákování a současně i Gregar. Bude se tedy hrát ve čtyřech na obou stranách.

49:13

Před Slámovou bránou se dostal ke kotouči FILIP HANTÁK, který přízemní střelou vyrovnává utkání na 4:4. Asistence: Jiří Jakeš

48:28

Pěknou střelu Jakeše ukryl Sláma ve své lapačce.

47:32

Domácí teď měli další sérii šancí, ale všechny pochytal Bílek.

4:6

Branky a nahrávky: 16. Vítek D. (Hron, Střecha T.), 28. Střecha T. (Gregar), 29. Gregar (Kunstmüller), 43. Střecha T. – 2. Šteiner (Jakeš), 15. Drahorád (Hanták, Vlach), 26. Vlach (Šteiner, Borovanský), 50. Hanták (Jakeš), 54. Antončík (Jakeš), 58. Jakeš (Šteiner)

SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Zelený) – Půža, Staněk, Pleva, Střela L., Smejkal, Vítek M., Procházka, Macky – Bureš, Kaňka, Štěpánek, Kunstmüller, Gregar, Krupka, Vítek D., Hron, Střecha T., Kašpar, Nedvěd

HC Kobra Praha: Bílek (Langer) – Cafourek, Verbík, Šteiner, Drahorád, Kulich, Lang, Bureš – Borovanský, Slanina, Jakeš, Jedlička, Kučera, Strnad, Antončík, Hanták, Vlach, Kysela, Hlinka

Rozhodčí: Pokorný – Otáhal, Měkkýš