KHL

Traktor Čeljabinsk – Jokerit Helsinky

5:3

konec (1:0, 4:1, 0:2)

07.10.2015, 16:00 • Yunost Sport Palace • Jan Šlapáček (@Slapi1), Martin Švejkar

Tipsport: 3.19 4.0 2.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u nějakého dalšího online přenosu. (18:26:50)
Československá stopa:
Martin Růžička (CLJ): 0+0, 0 střel, čas na ledě 11:22
Traktor Čeljabinsk poráží díky povedené druhé třetině Jokerit Helsinky 5:3! Domácí vedli po 26. minutách 4:0, což bylo pro vývoj zápasu rozhodující. Jokerit upravil skóre do snesitelnější podoby až v době, kdy bylo již rozhodnuto o vítězi. Největší zásluhu na výhře domácích má Dmitrij Pestunov, který v dnešním zápase zaznamenal hattrick.

59:54

59:54 Tommi HUHTALA - 5:3

59:54

Jokerit právě vstřelil branku!
Ještě jedna úprava skóre, které nakonec z pohledu Jokeritu nevypadá tak hrozně! Jaakola vyslal do útočného pásma TOMMIHO HUHTALU, který se z pravé strany dostal do zakočení a střelou na zadní tyč překonal Demčenka. Asistence: Topi Jaakola.

59:36

Hosté hrají v plném počtu.

57:36

Topi Jaakola dostává menší trest za podražení.

56:40

56:40 Juhamatti AALTONEN - 5:2

56:40

Jokerit upravuje skóre. Mathis Olimb se napřáhl ke střele, kterou před Demčenkem tečoval JUHAMATTI AALTONEN a domácí gólman neměl šanci zareagovat. Asistence: Mathis Olimb.

56:10

Domácí fanoušci jsou ve varu a na tribunách se baví mexickými vlnami.

54:16

Rozhodčí teď přimhouřili oči a nebudou vylučovat.

54:16

Hostující branka je posunuta a následně dochází u zadního mantinelu k potyčce mezi Mokinem a Jensenem.

53:48

Rybakovova střela nebyla nebezpečná a do útoku jdou hosté.

53:28

Do hry se dostal i domácí třináctý útočník Gubarev, který je teď aktivní v útočném pásmu.

52:22

Jokerit má opět tlak, ale Jaakolovi teď utekl kotouč za modrou čáru a hosté budou muset vyklidit útočnou třetinu.

51:33

Mokin se dostal do zakončení, ale napálil kotouč jen přímo do Heleniuse.

50:11

Jokerit se sympaticky snaží útočit a hra se teď pohybuje hlavně v obranném pásmu Čeljabinsku, ale polovina třetí třetiny je již za námi a stav zápasu je stále 5:1.

48:32

Kozun posunul kotouč na Hagmana, který byl v dobré střelecké pozici a okamžitě pálil k tyči, ale Demčenko se stihl přemístit a parádně zakročil lapačkou.

5:3

Branky a nahrávky: 15. Kokujov (Martynov, Jakucenja), 23. Pestunov (Glinkin, Popov), 24. Glinkin (Popov, Pestunov), 26. Pestunov (Popov), 36. Pestunov (Martynov) – 29. Regin (Kozun), 57. Aaltonen (Olimb), 60. Huhtala (Jaakola)

Traktor Čeljabinsk: Demčenko (Danilišin) – Borodkin, Quint – Žuldikov, Martynov – Petrov, Davydov – Šinin – Jakucenja, Chistov, Osnovin – Glinkin, Pestunov, Popov – Mokin, Glovackij, Růžička – Afonasjevskij, Kokujov, Rybakov – Gubarev.

Jokerit Helsinky: Karlsson (26. Helenius) – Ohtamaa, Lajunen – Jensen, Kulda – Jaakola, Sneck – Olimb, Kapanen, Jormakka – Huhtala, Regin, Kozun – Hagman, Sallinen, Aaltonen – Joensuu, Wirtanen, Rita.

Rozhodčí: Olenin, Oskirko – Palej, Gorděnko