2. liga skupina Západ

SC Marimex Kolín – NED Hockey Nymburk

4:2

konec (2:1, 1:0, 1:1)

07.10.2015, 18:07 • Zimní stadion Kolín • 7. kolo • Tereza Nedbalová (@TerezaNedbal)

Tipsport: 1.2 6.5 5.69 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:15

Vytvořila se skrumáž tentokrát před Matouškem. Z níž byl potrestán David Košař (NYM) na 2 minuty za hákování.

54:21

Šarvátka na ledě. Petr Morkes vs. Dominik Barbora. V šarvátce zvítězil kolínský Petr Morkes, který poslal Barboru na zem a ještě mu slíkl dres.
Oba si vyfasovali 2+2 minuty na trestné lavici!
Hra pokračuje 5 proti 5.

46:17

Sudí vylučuje opět Kozly. Hosté si zahrají velkou přesilovku! Podaří se jim vstřelit branku?
Vyloučen Marek Voženílek (KOL) na 2 minuty za sekání.

44:24

Hosté mají příležitost upravit skóre na světelné tabuli! Vyloučen Lukáš Skokan (KOL) na 2 minuty za krosček.

33:50

Hosté jdou do 4. Vyloučen Martin Šimek (NYM) na 2 minuty za podražení. Další přesilovka pro domácí. Zatím na vyloučení vedou hosté.

25:54

Vyloučen Dominik Zumr (KOL) na 2 minuty za nedovolené bránění.

19:04

Hosté ke konci třetiny míří do 4. Potrestán Stanislav Eis (NYM) na 2 minuty za vysokou hůl. Kozlové mají k dispozici další přesilovou hru.

14:49

Domácí ve své výhodě stříleli na Matouška jak divý, ten si zapisuje několik povedených zásahů. Nakonec poslední střelu chytil a sudí trestá hosty! Potrestán Ondřej Kříž (NYM) na 2 minuty za hákování. Co nám nyní přinese tato zajímavá hra 5 na 4?

06:37

Přesilovka pro domácí! Vyloučen Karel Bičiště (KOL) na 2 minuty za hákování. Výměna rolí, domácí v převaze – hosté v oslabení. Jak se Kozlům povede první přesilovka?

03:15

Hra přerušena. Na trestnou lavici domácích odjíždí Martin Ježek (KOL), který je potrestán 2 minuty za sekání. Hosté mají nyní dvouminutovou přesilovku, povede se jim dostat se do vedení?

4:2

Branky a nahrávky: 10. Veselý (Hanzl, Semirád), 17. Hanzl (Pácal, Malý), 33. Veselý (Pácal, Malý), 41. Veselý (Semirád) – 13. Novák, 57. Knesl (Bičiště, Protivný)

SC Marimex Kolín: Sejpal (Moravec) – Pácal, Hanzl, Skokan, Voženílek, Barták, Pýcha, Březina, Nedbal – Veselý, Semirád, Malý "C" – Zumr, Jankovský, Morkes "A" – Kadlec ml., Kadlec st., Ježek – Hlavatý, Jelínek

NED Hockey Nymburk: Matoušek (Brázdil) – Kříž "A", Loučka, Knesl, Novák, Rittig, Saňa, Eis, Král "C", Stehlík, Šimek, Bičiště "A", Protivný, Barbora, Smejkal, Jindra, Jebavý, Michálek, Krejčík, Brzák, Košař

Rozhodčí: Luczków – Votrubec, Ševic