3:2

konec (3:1, 0:1, 0:0)

07.10.2015, 16:00 • Ufa Arena • Ondřej Kočka (@OndraGS)

Tipsport: 1.6 4.7 4.42 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Slovan už ve třetí třetině nedokázal s výsledkem nic udělat. 96 vteřin v první třetině Ufě stačilo na vstřelení tří branek, které stačí k zisku plného počtu bodů. V zápase jsme se rozhodně nenudili, viděli jsme 5 branek a nespočet šancí. Z tohoto onlajnu je to vše. Já vám přeji hezký zbytek večera! (18:29:57)

59:52

Vhazování ve středním pásmu. Šance na vyrovnání mizivá.

59:38

Oddechový čas hostů. V závěru uvidíme hru 4 na 6.

59:38

Opět špatné střídání Ufy. Grigorenko měl nyní se svým nástupem na led počkat.

59:25

Brust už je na střídačce. Slovan v šesti hráčích v poli.

59:00

Brust stále zůstává v brance. Slovan má puk na holi.

58:30

Opět jen nahození od modré čáry, které měl na starosti Sersen.

57:50

Brust už kouká po střídačce, kdy na led pustí šestého hráče.

57:00

Obrovská příležitost, do které se dostal Jeglič.

55:50

Hráči Ufy se nyní ale dobře pohybuje a Slovan se nemůže dostat přes střední pásmo.

55:00

Pět minut do konce utkání. Snad se Slovan ještě nadechne k pořádnému závěru.

54:25

Šťastný opět směřoval puk od modré na branku. Neúspěšně.

54:10

Luža nahazoval na branku. Útočníci Slovanu dobře clonili. Svedberg podržel puk.

53:30

Šance na vyrovnání teď pro Slovan byla veliká. Sled několika přesilovek už se asi opakovat nebude. Čas se krátí.

52:50

Skalický nyní v dobré příležitosti.

52:21

Bohužel Slovan v uplynulé přesilovce nebyl nebezpečný. Ufa v plném počtu.

51:10

Sersen střílel, obránce se ale nebál do střely položit.

50:21

Višněvskij se dopustil faulu na Viedenského. Náraz na hrazení slovenského útočníka bolel. Ufa tedy opět v oslabení.

50:05

Bartovič v obrovské šanci. Švédský gólman byl ale proti vyrovnání a podržel svůj tým.

49:30

Prakticky nic Slovan nepředvedl. Až nyní střela Miklíka, která mířila do břevna.

48:15

Špatné střídání Ufy. Na trestné lavici domácích 3 hráči. Dvojnásobná přesilovka pro Slovan.

48:10

Slovan se ale zatím neúspěšně pokouší o kombinaci v útočném pásmu. Polovina přesilovky je pryč.

46:20

Trest ale dostává i hráč Ufy. Dlouhá přesilovka 5 na 4 bude tedy pokračovat.

46:20

Novák dostává trest za hrubost. Prohřešek jsem ale neviděl.

46:10

Gončarov a Lušňák ve strkanici. Gončarov za větší aktivitu v téhle strkanici dostává hned 4 minuty.

44:50

Surový nyní dostal přihrávku na brusle a nemohl nic vymyslet.

44:15

Viedenský nyní dobře tečoval. Slovan po delší době opět zahrozil.

44:10

Až na střelu Nedorosta se zatím Slovanu ve třetí třetině nedaří.

43:50

Grigorenko nepropasíroval přihrávku na Omarka, ten by měl lehkou práci se skórováním.

42:20

Ufa se nyní zabydlela v útočném pásmu.

40:45

Zakázané uvolnění Slovanu.

40:30

Nedorost nebezpečným forhandem prověřil Svedberga.

Využití: 1:0
V druhé třetině se dokázal Slovan vzchopit. Snížil na rozdíl jediné branky. Dokázal být nebezpečnější a aktivnější. Třetí třetina ještě může být zajímavá. O šance není nouze. Sledujeme atraktivní hokej.
Třetí třetina začne přibližně v 17:45.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:40

Starostův pokus skončil v ochranné síti. Ještě jedno vhazování před Svedbergem.

39:00

Sersen nahodil na bránu. Slovan pokračuje v útočné třetině.

38:40

Druhá třetina se blíží ke konci. Nyní se bude vhazovat před Svedbergem

37:45

Grigorenko v obrovské příležitosti. Brust si ale počínal skvěle.

37:10

Nedorost nyní dobře zastoupil v obraně.

36:10

Špatná rozehrávka Slovanu, Ufa chybu nepotrestala.

35:00

Brust nyní puk dostal do oblasti krku. Hra pokračuje.

33:20

Sojn se dostal k nebezpečné střele.

33:10

Zakázané uvolnění hostů. Hra bude pokračovat vhazováním před Brustem.

33:00

Nyní se Svedberg rozhodně nenudí. Slovan tlačí.

32:20

Culygin nebezpečně dohrál Šťastného. Ten leží na ledě. Vylučovat se nebude.

31:55

Velká šance Grigorenka. Vidíme atraktivní hokej.

31:30

Slovan oslabení přečkal. Oba týmy v plném počtu.

31:05

Nebezpečná střela Makarova. Pro Slovan naštěstí minula branku.

30:00

Nagy nebezpečně vystřelil na Svedberga. Ukrojil tak nějaký čas ze svého oslabení.

29:30

Brust moc zvedl hokejku a poslal puk do hlediště. Smolné 2 minuty za zdržování hry.

29:10

Jeglič se nyní vydal do útoku. Branku ohrozit nedokázal.

28:20

Z hlediště se ozývá pískot a právem. Ufu gól Bartoviče zmrazil.

27:40

Kdyby teď Nagy tečoval puk, Svedberg by se po něm nejspíš marně natahoval.

26:40

Omark pálil od modré, střela si ale cestu do branky nenašla. Do protiútoku se vydal Slovan.

25:10

Ufa mohla rychle odpovědět. Brust ale opět předvedl jistý zákrok.

24:38

24:38 Milan BARTOVIČ - 3:2

24:38

Slovan právě vstřelil branku!
Nadvakrát dostal MILAN BARTOVIČ puk do branky. Z tlaku je to tedy kontaktní branka pro Slovan. Asistence: Michal Sersen, Vladimír Mihálik.

24:05

Ve hře momentálně vidíme dost nepřesností. Ani jeden z týmů se nedokáže usadit v útočném pásmu.

23:05

Do druhé třetiny Slovan vstoupil aktivněji. Dopustili se zakázaného uvolnění.

22:45

Do přečíslení se dostala Ufa. Brust raději přerušuje hru.

21:30

Nagy z pravého kruhu střílel nad.

21:00

O první útok se postaral Slovan. Nyní se hra přesouvá opět do obranného pásma Orlů.

20:01

Divoká první třetina je za námi. Od desáté minuty jsme se rozhodně nenudili. Bohužel tím, kdo inkasoval, byl Slovan. Tři rychlé branky vyhnali Garnetta z branky. S Brustem už tým ve zbytku třetiny neinkasoval, byť i s pořádnou dávkou štěstí. Nepříznivý vývoj dokázal aspoň upravit Viedenský.
Druhá třetina začne přibližně v 16:54.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:15

Nyní se Slovanu podařilo vyhodit. Třetí přesilovku už by měl přežít.

18:10

Přesilovky domácím jdou. Opět velká šance. Ufa pokračuje v útočné kombinaci.

17:30

Ivan Švarný stáhl domácího hráče. Další těžké chvíle pro Slovan.

17:25

Říha nyní ostře gestikuloval s rozhodčími. Ty následně jeli i na střídačku domácích. Co přesně vadilo Říhovi, to nevíme.

17:25

Brust nyní raději podržel puk, vhazovat se bude po jeho pravici.

17:11

Na střely 18:6. I z této statistiky vidíme, kde se odehrává většina třetiny.

16:45

Slovan přesilovku přežil a je v plném počtu.

16:12

Další šance pro Ufu. Omark i kapitán Grigorenko byli blízko čtvrté brance.

15:28

Lisin nedostal odražený puk do prázdné brány. Nyní měl Slovan velké štěstí.

14:56

Opět dvě minuty za držení pro Slovan. Tentokrát pro Bartoviče.

14:00

14:00 Marek VIEDENSKÝ - 3:1

14:00

Skvělá přihrávka Nedorosta. MAREK VIEDENSKÝ už jen trefil odkrytou branku. Asistence: Václav Nedorost

13:20

První zákrok pro Brustu. O ten se postaral svou střelou od modré Omark.

10:51

3 rychlé branky vyhnali z brány Garnetta. Nahradí ho krajan Brust.

10:51

10:51 Sami LEPISTÖ - 3:0

10:51

Ufa právě vstřelila branku!
Z modré čáry si sjel pro kouč SAMI LEPISTÖ. Ač byl faulován, dokázal Garnetta překonat.
Asistence: Andreas Engqvist

10:18

10:18 Maxim GONČAROV - 2:0

10:18

Garnett očekával přihrávku. MAXIM GONČAROV ale z brankové čáry vyslal puk přímo na branku. Studená sprcha pro Slovan. Bez asistence.

09:15

09:15 Igor GRIGORENKO - 1:0

09:15

Přesilovka dlouho netrvala. IGOR GRIGORENKO si dokázal poradit s Garnettem a z blízkosti ho překovat.
Asistence: Andreas Engqvist, Linus Omark

08:55

Pár zákroků na hraně už bylo. Nyní si Novák odpyká 2 minuty za držení.

08:15

Bartovič nyní prověřil Svedberga. Střela z levého kruhu byla zatím největší šancí Slovanu.

07:30

Engqvist vyslal střelu z pravého kruhu. Garnett si střelu pohlídal.

06:53

Prochorkin dokázal prokličkovat obranou a nebezpečně vystřelit.

06:00

Konečně se Slovan dokáže dostat ze svého obraného pásma. Nyní se vhazuje ve středu hřiště.

04:30

Sersen nyní nastřeluje puk do útočného pásma. Slovan poprvé ohrozil branku Svedberga.

03:45

Slovanu se stále nedaří udržet déle puk na svých hokejkách. Nyní Garnett raději přerušuje hru, bude se vhazovat po jeho pravici.

02:15

Ufa nyní měla dvě pěkné příležitosti. Garnett byl ale připraven.

01:10

Obléhání branky Slovanu pokračuje. První střelu vyslal Sojn.

00:30

První náznak příležitosti pro domácí.

00:01

Ještě zazní obě hymny a půjdeme na úvodní buly.
Maskoti už vítají publikum. Za malý okamžik na led přijdou i hráči.
Domácí Ufa se představí v zelených dresech. Slovan uvidíme v bílých barvách.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Salavat Julajev Ufa: Svedberg (Sochatskij) – Lepistö, Loginov, Višněvskij, Gončarov, Kolcov, Bodrov, Derlyuk, Tsulygin – Engqvist, Grigorenko (C), Omark – Lisin, Makarov, Hartikainen – Ankudinov, Sojn (A), Lazarev – Chlystov (A), Chripunov, Prochorkin

HC Slovan Bratislava: Garnett (Brust) – Novák, Barker, Švarný, Starosta, Mihalik, Sersen(A), Luža – Miklík, Nedorost, Lušňák – Nagy (A), Surový (C), Bartovič – Šťastný, Tičar, Jeglič – Puliš, Viedenský, Skalický

Rozhodčí: Gofman, Ravodin – Novikov, Shikhanov.
Slovan Bratislava

Slovenský tým je na tom o trochu hůře. Má o zápas víc (17) a o bod míň (20). I Slovan má záporné skóre 37:43. Bratislavskému týmu se povedl jen začátek soutěže. Tým sice začal dvěma porážkami, ale následně přišlo 6 zápasů, ve kterých tým získal pěkných 14 bodů. To byli ale zatím jediné světlé okamžiky. Pokud Slovan nezlepší výkony, boj o play-off v Západní konferenci se mu vyhne.

Nejproduktivnější hráči
1. Lukáš Kašpar 17 zápasů (5+7)
2. Cam Barker 15 zápasů (3+9)
3. Milan Bartovič 17 zápasů (5+4)
Salavat Julajev Ufa

Pryč jsou sezony, kdy Ufa byla postrachem celé soutěže. To platí aspoň pro první část této sezony. Začátek sezony se týmu nepovedl. Nyní týmu patří desáté místo Východní konference. Na kontě má tým dvacet jedna bodů a nelichotivé skóre 42:49. Na konci minulého týdne si tým připsal teprve páté vítězství v základní hrací době. Na ledě Medveščaku Ufa zvítězila 3:2.

1. Linus Omark 16 zápasů (6+8)
2. Igor Grigorenko 14 zápasů (5+4)
3. Nikolaj Prochorkin 15 zápasů (5+4)
Dobrý den, dnes má na programu ruská KHL opět větší počet zápasů. My budeme společně sledovat utkání Salavat Julajev UfaHC Slovan Bratislava.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

3:2

Branky a nahrávky: 10. Grigorenko (Engqvist, Omark), 11. Gončarov, 11. Lepistö (Engqvist) – 14. Viedenský (Nedorost), 25. Bartovič (Sersen, Mihalik)

Salavat Julajev Ufa: Svedberg (Sochatskij) – Lepistö, Loginov, Višněvskij, Gončarov, Kolcov, Bodrov, Děrljuk, Culygin – Engqvist, Grigorenko (C), Omark – Lisin, Makarov, Hartikainen – Ankudinov, Sojn (A), Lazarev – Chlystov (A), Chripunov, Prochorkin

HC Slovan Bratislava: Garnett (11. Brust) – Novák, Barker, Švarný, Starosta, Mihalik, Sersen (A), Luža – Miklík, Nedorost, Lušňák – Nagy (A), Surový (C), Bartovič – Šťastný, Tičar, Jeglič – Puliš, Viedenský, Skalický

Rozhodčí: Gofman, Ravodin – Novikov, Shikhanov