5:0
konec (1:0, 1:0, 3:0)
04.10.2015, 12:30 • Tipsport arena • Info o změnách stavu (Jan Hrabal (@janhrabal))
HC Dynamo Pardubice – BK Mladá Boleslav
5:0
konec (1:0, 1:0, 3:0)
Branky a nahrávky: 15. Zeman (Blümel), 36. Zeman (Blümel), 41. Blümel (Zeman, Koffer), 51. Šír (Koffer), 59. Koffer
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Dynamo Pardubice:
Vlk (Klas) – Rudy, Jelínek, Oliva, Dubovči, M. Sýkora, Leder, Pejzl – Zeman, Blümel, Koffer – Bucek, Mazura, Chára – Sajdl, Svatoš, Rozlílek – Šír.
Náhradníci:
Trenér:
BK Mladá Boleslav:
Haas (Mašek) – Červenka, Málek, Rudolph, D. Sýkora, Theissig – Čermák, Jindra, Kolner, Moucha, Novák, Schulz, Šípek, Valdhans, Vasilev, Vojta.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Veselý – Špringl, Tasch
Diváci:
1. třetina | ||||
14:02 | ||||
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
35:28 | ||||
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:39 | ||||
50:42 | ||||
58:29 | ||||
Konec |
Columbus – Nashville 01:00 7:1
Ottawa – Montreal 01:00 5:4
Toronto – Detroit 01:00 1:2
Florida – Tampa 01:10 2:3
Chicago – Dallas 02:30 4:0
Anaheim – San Jose 03:00 5:1
Calgary – Winnipeg 03:00 2:3
Vancouver – Edmonton • po prodl. 04:00 3:2
Los Angeles – Colorado 04:00 4:0
Washington – NY Islanders 23:10 6:2
Havlíčkův Brod – Sparta 10:00 3:6
Slavia – HC Litvínov 12:00 4:1
Mountfield HK – Liberec 12:00 4:1
Ústí n/L – Letňany • po prodl. 12:00 4:5
Chomutov – Písek 12:00 9:0
Olomouc – Warriors Brno 12:00 8:3
Pardubice – Mladá Boleslav 12:30 5:0
HC Plzeň – PZ Kladno 13:00 6:1
Kometa Brno – Jihlava 13:30 4:1
Kladno – K. Vary • po s.n. (1:0) 13:30 4:3
Žďár n/S – Madeta Motor ČB 17:00 3:1
Hvězda Praha – PZ Kladno 10:00 3:0
Kobra – Třemošná • po s.n. 10:00 1:2
HC Karviná – Frýdek-M. 10:00 2:4
Litoměřice – Ústí n/L 10:00 4:1
Jablonec – Poděbrady 10:15 6:2
Val.Meziříčí – Warriors Brno 10:30 0:5
Technika Brno – Prostějov 10:45 6:4
Přerov – SHK Hodonín 11:00 5:0
Chrudim – Příbram 11:00 3:0
Most – Kadaň 11:30 7:5
Krkonoše – Tábor • po s.n. 13:00 7:8
Třebíč – HC Šumperk 14:00 3:1
Žďár n/S – Písek • po s.n. 14:15 5:4
Jindř. Hradec – Kolín 16:30 0:9
Karlovy Vary B – Tachov 17:00 6:2