Příprava NHL

Anaheim Ducks – San Jose Sharks

5:1

konec (0:0, 2:1, 3:0)

04.10.2015, 03:00 • Honda Center, Anaheim • Info o změnách stavu (Josef Cestr (@Hyddaw))

Tipsport: 1.95 3.8 2.98 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek z tohoto zápasu s konstatováním vysoké výhry Anaheimu vše. Přeji příjemný zbytek dnešního dne, například sledováním některého z textových online přenosů na portálu onlajny.cz. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího (nejen hokejového) Onlajnu, na počtenou! (05:49:17)
Československá stopa v utkání:

Jiří Sekáč (ANA) 0+0, 0 střel, čas na ledě 13:44

1. Cam Fowler (ANA) 1+1
2. Kevin Bieksa (ANA) 1+0
3. Hampus Lindholm (ANA) 1+0
Anaheim sice vyslal ve třetí třetině nejméně střel ze všech dvacetiminutovek, o to ale přesnější, neboť domácí přidali postupně tři branky, o které se zasloužili Lindholm, Manson a osm minut před koncem zápasu ještě Bieksa. Pro San Jose možná až příliš krutá porážka vzhledem k předváděné hře. Je nutno ale dodat, že Žraloky svazovala přílišná vyloučení.
Statistiky zápasu:

Střely na bránu: 39-18
Vyhraná vhazování: 36-24
Hity: 18-27
Vyloučení: 2-6

59:34

Tentokrát se Žraloci dokázali v početní nevýhodě ubránit. Hosté hrají v plném počtu.

57:34

Pro hosty může být znovu hůř. Micheal Haley dnes usedá již potřetí na trestnou lavici, proti pravidlům se provinil zdržováním hry.

51:50

Anaheim právě vstřelil branku!
Pro hosty je ještě hůř. KEVIN BIEKSA je dalším hráčem, který se za Anaheim prosazuje v dnešním zápase. Rozdíl ve skóre tak nyní činí již čtyři branky. Asistence: Carl Hagelin.

48:54

Za domácí vstřelil již čtvrtou branku JOSH MANSON, který tak zřejmě pojistil svému týmu vítězství. Jeho střela po příhře Stewarta skončila za bezmocným brankářem soupeře. Asistence: Chris Stewart a Carl Hagelin.

44:15

Oba hříšníci jsou zpět na ledě. Hra tak pokračuje v plném počtu hráčů.

42:15

Jen osm sekund uplynulo po vstřelené brance, když se do pěstního souboje pustil Maroon (ANA) s McLarenem (SJS). Oba si jdou odpočinout na trestnou lavici, kde si odpykají dvouminutové tresty.

42:07

Domácí odskakují na rozdíl dvou branek. První branku zápasu při hře 5 proti 5 zaznamenává HAMPUS LINDHOLM. Asistence: Chris Stewart.

40:01

Druhé dějství už bylo na góly mnohem atraktivnější. Nejprve dostal Žraloky v přesilové hře do vedení DeMelo, aby o dvě minuty vyrovnal Perry taktéž v početní výhodě. Ve 36. minutě se Anaheim dočkal obratu skóre, kdy se znovu v přesilové hře trefil Fowler. Domácí druhou periodu jasně ovládli, jejich vedení je tak oprávněné.

36:22

Z týmu Anaheim přichází nepěkná zpráva. Jakob Silfverberg po zásahu do oblasti hlavy a krku do tohoto zápasu již nenastoupí. Jak vážné je jeho zranění zatím není známo.

5:1

Branky a nahrávky: 30. Perry (Vatanen, Fowler), 36. Fowler (Getzlaf, Maroon), 43. Lindholm (Stewart), 49. Manson (Stewart, Hagelin), 52. Bieksa (Hagelin) – 28. DeMelo (Goldobin)

Anaheim Ducks: Andersen (Chudobin) – Bieksa, Stoner, Fowler, Manson, Vatanen, Lindholm – Cogliano, Perry "A", Getzlaf "C", Kesler "A", Maroon, Horcoff, Santorelli, Hagelin, Stewart, Silfverberg, Sekáč, Rakell

San Jose Sharks: Stalock (Grosenick) – Stollery, Dillon "A", Mueller, Young, DeMelo, Tennyson – Lerg, Torres "A", McCarthy, Smith, McLaren, Donskoi, Haley, Carpenter, Goldobin, Nieto, Langlois, Goodrow

Rozhodčí: Peel, Kowal – Heyer, Lazarowich