Příprava NHL

Ottawa Senators – Montreal Canadiens

5:4

konec (3:1, 1:2, 1:1)

04.10.2015, 01:00 • Canadian Tire Centre, Ottawa • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Tipsport: 2.5 3.75 2.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konstatováním, že doplňkové powerplay 3 na 3 vyhrál zásluhou Toma Gilberta hostující Montreal, se s Vámi loučím a budu se na Vás těšit u dalších on-line přenosů. Dobrou noc! (03:43:21)

3. Mike Hoffman (OTT) 1+1
Utkání je u konce a Ottawa si připisuje skalp Montrealu podruhé během tří dnů. Ve třetí třetině se sice dal očekávat tlak hostů. Ti na začátku třetiny prohrávali o jeden gól, nicméně z ojedinělé akce se prosadili Senátoři, kteří zásluhou Ceciho odskočili na rozdíl dvou branek. V závěru sice Habs snížili v powerplay, avšak gól Paciorettyho bylo také to poslední, co stihli.

59:49

Lazar měl puk ve středním pásmu, ale místo střely jen tak posunul kotouč dál a našetřil několik cenných vteřin.

59:22

Tokarski míří hned po buly opět a střídačku a Montreal pokračuje v powerplay.

59:20

59:20 Max PACIORETTY - 5:4

59:20

Montreal právě vstřelil branku!
Že by drama? Hosté se usadili v útočném pásmu, před bránou fantasticky zaparkoval Devante Smith-Pelly a domácí gólman tak vůbec neviděl nahození MAXE PACIORETTYHO, které končí v bráně. Asistence: Devante Smith-Pelly, Nathan Beaulieu

58:52

Poněkud neuspořádaný pokus o založení útoku v podání Montrealu končí ztrátou a vyhozením domácích, kteří puk poslali do středního pásma.

58:28

Sražená střela od modré čáry končí v ochranné síti za bránou domácího celku.

57:35

Pageauovo zakončení ze středního pásma už už mířilo do odkryté brány, ale nakonec kotouč ještě před brankovištěm zastavil jeden z hostujících hráčů.

57:32

Hosté to velmi brzy zkouší v šesti!

56:16

Tvrdou ránu Paciorettyho bez větších problémů lapil Matt O'Connor. Mladý brankář Ottawy dnes předvádí velmi jistý výkon.

55:50

Hoffmanovi sice ujel kotouč, avšak Fleischmann ho následně poslal nataženou hokejkou pouze do středního pásma, kde si ho přebral opět domácí útočník.

55:19

Hra je přerušena a to znamená čas na zřejmě poslední komerční přestávku.

54:53

Po inkasované brance trochu opadla aktivita hostujícího Montrealu. Ten pět minut před koncem třetí třetiny ztrácí dvě branky a bude to mít již velmi těžké.

54:12

Z velkého úhlu to zkoušel Chiasson, nicméně jeho střela skončila na boční části tyče.

52:59

52:59 Cody CECI - 5:3

5:4

Branky a nahrávky: 5. Neil (Turris, Michálek), 10. Hoffman (Stone, Turris), 18. Wideman (Stone, Turris), 37. Stone (Karlsson), 53. Ceci (Hoffman, Turris) – 10. Weise, 28. Galchenyuk (Beaulieu, Petry), 32. Gallagher (Beaulieu, Gilbert), 60. Pacioretty (Smith-Pelly, Beaulieu)

Ottawa Senators: O'Connor (Anderson) – Ceci, Wideman, Wiercioch, Fraser, Karlsson, Borowiecki – Ryan, Turris, Michálek, Smith, MacArthur, Neil, Lazar, Pageau, Stone, Hoffman, Chiasson, Zibanejad

Montreal Canadiens: Tokarski (Condon) – Pateryn, Tinordi, Petry, Beaulieu, Jemelin, Gilbert – Kassian, Gallagher, Plekanec, Fleischmann, Mitchell, Smith-Pelly, Weise, de la Rose, Galchenyuk, Desharnais, Pacioretty, Eller

Rozhodčí: Justin St. Pierre, Marc Joannette – Mark Wheler, Steve Barton

Diváci: 17.912