Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

Vyloučen Petr Michajličenko (UNL) na dvě minuty za držení protihráče.

Domácí nepolevují z tempa a Zeman musí být stále ve střehu.

51:20

Zakázané uvolnění domácích.

50:30

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Domácí opět skórují! ROMAN NAVARRA dostal přihrávku těsně před bránu hostí, kde neváhal a puk protlačil až za brankovou čáru. Asistence: Ondřej Kopta.

47:16

Domácí jsou nenasytní a vedou již o dva góly. Navarra přihrál z pravého kruhu na MARKA MACKA, který z otočky prostřelil gólmana Klatov. Asistence: Roman Navarra.

45:12

Ihned se domácí dostávají poprvé do vedení! PETR MICHAJLIČENKO se napřáhl na levém kruhu a vypálil křížnou střelu do pravého horního růžku brány hostí. Asistence: Bořek Ozom, Matěj Drha.

44:35

Domácí vyrovnávají na 2:2! Prvním dorážejícím byl Navarra, ale Zemana nepřekonal. Za jeho záda dopravil puk až MAREK MACEK druhou dorážkou. Asistence: Roman Navarra, Jan Trončinský.

42:54

Domácí stále kombinují v útočném pásmu ale na bránu nestřílejí.

41:48

Martin Kosnar (KLT) vyloučen na dvě minuty za hákování plus dvě minuty za napadení.

41:40

40:01

40:00

39:40

Vyloučen Jan Trončinský (UNL) na dvě minuty za držení protihráče.

39:00

Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

5:2

Branky a nahrávky: 36. Ozom (Amirov), 45. Macek (Navarra, Trončinský), 46. Michajličenko (Ozom, Drha), 48. Macek (Navarra), 51. Navarra (Kopta) – 8. Hajšman (Jakubec), 10. Michel (Kosnar)

HC Slovan Ústí nad Labem: Kosina – Trončinský, Loukota, Procházka, Hucek, Zdvořáček, Michajličenko, Macek, Ozom, Janák, Amirov, Patzelt, Drha, Koval, Řídel, Navarra, Kopta

HC Klatovy: Zeman (Lavička) – Nejdl, Šimůnek, Kučera, Šmíd, Michel, Jřebík, Kosnar M., Kosnar V., Pech, Nekola, Reiniger, Martykán, Jakubec, Hajšman

Rozhodčí: Wagner – Ševic, Votrubec