4:5
po prodl. (1:1, 1:1, 2:2 - 0:1)
04.10.2015, 12:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • 8. kolo • Barbora Wolfová
HC Slovan Ústí nad Labem – HC Letci Letňany
4:5
po prodl. (1:1, 1:1, 2:2 - 0:1)
Branky a nahrávky: 7. Tůma (Klepáček, Mareš), 30. Čermák (Batryn, Šindelář), 49. Harkabus (Štochl), 59. Klepáček (Čermák) – 12. Pinkas (Navrátil, Hlinka), 23. Kalina (Nárovec, Štěbeták), 42. Nárovec (Schönbauer), 55. Nárovec, 62. Sklenář (Schönbauer)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Slovan Ústí nad Labem:
Brňák (Korub) – Štochl, Mareš, Štěpánek, Stuchlý, Kříž, Vidlička, Chmela – Tůma, Klepáček, Gottfried, Batryn, Čermák, Šindelář, Herák, Janoušek, Harkabus, Costa
Náhradníci:
Trenér:
HC Letci Letňany:
Hamalčík (Pařík) – Lytvynov, Krutil, Schönbauer, Hlinka, Klikorka – Homola, Jelínek, Šíba, Vlček, Sklenář, Pinkas, Navrátil, Nárovec, Kalina, Štěbeták, Němec
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Petružálek – Řežábek, Hynčica
Diváci:
1. třetina | ||||
05:15 | ||||
06:22 | ||||
11:10 | ||||
13:21 | ||||
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
22:52 | ||||
29:39 | ||||
38:26 | ||||
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:09 | ||||
45:50 | ||||
48:41 | ||||
54:12 | ||||
58:34 | ||||
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
61:38 | ||||
po prodl. |
Columbus – Nashville 01:00 7:1
Ottawa – Montreal 01:00 5:4
Toronto – Detroit 01:00 1:2
Florida – Tampa 01:10 2:3
Chicago – Dallas 02:30 4:0
Anaheim – San Jose 03:00 5:1
Calgary – Winnipeg 03:00 2:3
Vancouver – Edmonton • po prodl. 04:00 3:2
Los Angeles – Colorado 04:00 4:0
Washington – NY Islanders 23:10 6:2
Havlíčkův Brod – Sparta 10:00 3:6
Slavia – HC Litvínov 12:00 4:1
Mountfield HK – Liberec 12:00 4:1
Ústí n/L – Letňany • po prodl. 12:00 4:5
Chomutov – Písek 12:00 9:0
Olomouc – Warriors Brno 12:00 8:3
Pardubice – Mladá Boleslav 12:30 5:0
HC Plzeň – PZ Kladno 13:00 6:1
Kometa Brno – Jihlava 13:30 4:1
Kladno – K. Vary • po s.n. (1:0) 13:30 4:3
Žďár n/S – Madeta Motor ČB 17:00 3:1
Hvězda Praha – PZ Kladno 10:00 3:0
Kobra – Třemošná • po s.n. 10:00 1:2
HC Karviná – Frýdek-M. 10:00 2:4
Litoměřice – Ústí n/L 10:00 4:1
Jablonec – Poděbrady 10:15 6:2
Val.Meziříčí – Warriors Brno 10:30 0:5
Technika Brno – Prostějov 10:45 6:4
Přerov – SHK Hodonín 11:00 5:0
Chrudim – Příbram 11:00 3:0
Most – Kadaň 11:30 7:5
Krkonoše – Tábor • po s.n. 13:00 7:8
Třebíč – HC Šumperk 14:00 3:1
Žďár n/S – Písek • po s.n. 14:15 5:4
Jindř. Hradec – Kolín 16:30 0:9
Karlovy Vary B – Tachov 17:00 6:2
45:50
38:26
13:21
05:15