konec (0:1, 0:0, 0:0)

04.10.2015, 18:00 • Easton Aréna, Piešťany • Vlado Zimányi sk

Tipsport: 2.52 4.2 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:52

Znovu Chábera, neuveriteľný výkon gólmana Dukly v týchto minutach. Ani tento závar na bránkovisku gól nepriniesol.

58:15

58:15

58:15

Piešťany bez brankára a neskutočný, naozaj neskutočný zákrok Cháberu, ktorý chytil Filipovi strelu do prázdnej bránky. Lapačkou. Neuveriteľný zákrok.

53:08

Petrovického formácia teraz zatlačila puk na bránkovisko, Rybár aj nevedel, kde puk je, napokon ho ale zaľahol.

50:22

50:22

50:22

Dukla v pásme , Gipters bez hokejky, Holendova strela od modrej opečiatkovala obe tyčky a odrazila sa von. Holendova smola.

47:16

Pohotová strela Olveckého z pravého kruhu, rovnako pohotový zákrok Rybára.

45:39

45:39

45:39

1652 divákov videlo teraz takmer gól Trenčína, puk poskakoval na bránkovej čiare po aktivite Zaťka, do brány sa nedostal. Piešťany mali šťastie v tomto momente.

45:20

Petráš s Ručkayom v dobrých šanciach pred bránkou neuspeli.

42:10

Výborne v defenzívnej činnosti v strednom pásme Gipters, posunul puk Hudecovi do brejku 2 na 1, Hudec trafil tyčku.

39:04

Znovu skvelý Chábera rieši závar pred svojou bránou, stroskotal na ňom Ručkay aj ďalšie pokusy o dorážku. Buly. Hrá sa už 5 na 5.

38:22

Šimíček pri pravej tyčke nepretlačil puk do siete, dobrá presilovka Piešťan.

37:46

Chábera teraz vytiahol čarovnú lapačku pri Brňákovej dorážke pri pravej tyčke. Zásluhou brankára Dukly je tak stále stav nezmenený. Buly.

37:04

2 min. Hatala (TRE), nedovolené bránenie.

37:00

37:00

37:00

Dobrý tlak Piešťan, výborný zákrok Cháberu.

34:15

Ručjayivu zatiaľ nie je dopriate, znovu dobrý pokus pri pravej tyčke a výborný zákrok Cháberu.

31:32

2 min. Ručkay (PIE), vysoká hokejka.

No a hlavný Jonák začína byť medzi divákmi v Piešťanoch rovnako populárny ako minule hlavný Lauff. 12 sekúnd o dvoch hráčov.

29:44

2 min. Brňák (PIE), nešportové správanie.

Domácim sa nepáčil verdikt čiarových a pri opakovanej príležitosti zrejme čosi Brňák utrúsil na ich adresu. A dostal dvojku za nešportové správanie.

25:17

2 min. Tomčák (PIE), hákovanie.

Chvíľu predtým tutovka Vozdeckého s Olveckým, Rybár zaľahol puk v bránkovisku.

23:23

23:23

23:23

Ručkay pri pravej tyčke v závere presilovky s veľkou dávkou smoly, keď už diváci pomaly kričali gól. Puk napokon prešiel vedľa bránky. Dukla v plnom počte.

22:40

Holovičova dobrá strela švihom z pravého kruhu, myslím, že zazvonila o tyčku, tlak Piešťan trvá.

21:19

2 min. Olvecký (TRE), nedovolené bránenie.

18:07

2 min. S. Hudec (PIE), nedovolené bránenie.

Jasný faul na Dlouhého, ktorý v strednom pásme Hudeca obišiel a ten zatiahol ručnú.

17:33

17:33 KOYŠ - 0:1

17:33

Trenčín dal gól!
Už v rovnovážnom stave dostal dosť priestoru pred bránkoviskom PATRIK KOYŠ, ktorý prepasíroval puk pomedzi Rybárove nohy do bránky a otvára tak skóre.

Asistencia: Hlinka.

16:39

Ručkayovi nesadol puk, Olvecký sa tak dostal až pred Rybára, ten jeho príklep vyrazil, na druhej strane v dobre šanci Šimíček, rovnako dobre zasiahol Chábera.

15:00

2 plus 2 min. Hudec (TRE), údery
2 min. Nechala (TRE), údery
2 min. Brancis (PIE), údery
2 min. Kučera (PIE), údery

Myslím, že správne rozhodnutie Jonáka, presilovka Piešťan 5 na 4.

10:47

2 min. Zlocha (TRE), údery
2 min. Ručkay (PIE), údery.

Trochu šalamúnske rozhodnutie, úder išiel iba od Zlochu, Ručkay ho postrčil chvíľu predtým, čo ale Jonák nesignalizoval, potom už od Ručkaya úder nešiel. Každopádne, hrá sa 4 na 4.

07:16

2 min. Holovič (PIE), napadnutie.

Hlavný Jonák stret Holoviča s Cháberom za bránkou Dukly posúdil ako faul a naselduje dlhá presilovka o dvoch hráčov. 1:04.

06:20

2 min. Brancis (PIE), hákovanie.

05:19

05:19

05:19

Aj Dukla mala teraz podobnú šancu ako Piešťany pred chvíľou, strelcom spomedzi kruhov bol tuším Petrovický, Rybár vyrazil.

02:48

Prvá gólovka, Filip Hudec pekne z ľavej strany nabil medzi kruhy Tomčákovi, jeho strelu z prvej reflexívne vyrazil betónom Chábera. Pekný moment, aj domáceho útoku, aj trenčianskeho gólmana.