Příprava NHL

Anaheim Ducks – San Jose Sharks

5:1

konec (0:0, 2:1, 3:0)

04.10.2015, 03:00 • Honda Center, Anaheim • Info o změnách stavu (Josef Cestr (@Hyddaw))

Tipsport: 1.95 3.8 2.98 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

57:34

Pro hosty může být znovu hůř. Micheal Haley dnes usedá již potřetí na trestnou lavici, proti pravidlům se provinil zdržováním hry.

42:15

Jen osm sekund uplynulo po vstřelené brance, když se do pěstního souboje pustil Maroon (ANA) s McLarenem (SJS). Oba si jdou odpočinout na trestnou lavici, kde si odpykají dvouminutové tresty.

34:21

Pro San Jose přichází další dvě minuty strachování o skóre. Karl Stollery (SJS) odjíždí na trestnou lavici za zásah do oblasti hlavy a krku.

28:20

Tentokrát se otevírá možnost pro skórování Anaheimu. Brenden Dillon (SJS) obdržel dvouminutový trest za podražení.

25:44

První vyloučení druhé třetiny je na světě. Andrew Cogliano (ANA) vyloučen na dvě minuty za hákování.

16:18

Tentokrát už jdou ale Žraloci do čtyř! Micheal Haley se provinil proti pravidlům vrážením, za což si odpyká vyšší trest pěti minut.

12:45

Máme zde opět vyloučení a opět na straně San Jose. Raffi Torres (SJS) si vysloužil od rozhodčího osobní trest na deset minut. Avšak pokračovat se bude ve hře v plném počtu.

04:00

Další vyloučení je na světě. Dvě minuty za nedovolené bránění obdržel Micheal Haley (SJS).

00:27

Prvním hříšníkem dnešního zápasu je Chris Stewart (ANA), který si jde odpočinou na trestnou lavici za nedovolené bránění.

5:1

Branky a nahrávky: 30. Perry (Vatanen, Fowler), 36. Fowler (Getzlaf, Maroon), 43. Lindholm (Stewart), 49. Manson (Stewart, Hagelin), 52. Bieksa (Hagelin) – 28. DeMelo (Goldobin)

Anaheim Ducks: Andersen (Chudobin) – Bieksa, Stoner, Fowler, Manson, Vatanen, Lindholm – Cogliano, Perry "A", Getzlaf "C", Kesler "A", Maroon, Horcoff, Santorelli, Hagelin, Stewart, Silfverberg, Sekáč, Rakell

San Jose Sharks: Stalock (Grosenick) – Stollery, Dillon "A", Mueller, Young, DeMelo, Tennyson – Lerg, Torres "A", McCarthy, Smith, McLaren, Donskoi, Haley, Carpenter, Goldobin, Nieto, Langlois, Goodrow

Rozhodčí: Peel, Kowal – Heyer, Lazarowich