2:3

konec (2:0, 0:0, 0:3)

04.10.2015, 01:10 • BB&T Center, Sunrise • Jan Matúš (@honzashepp)

Tipsport: 2.45 3.7 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je tedy z dnešního utkání vše. Já se s vámi loučím a někdy zase na počtenou. (03:45:16)

Využití: 1:0
Je dobojováno!!! Tampa Bay předvedla na konci utkání parádní obrat, když se postupně trefili Palát, Boyle a Drouin, a hosté tak dokázali porazit Floridu na jejím ledě 3:2!

59:35

Ekblad vypálil pumelici od modré čáry a Bishop jeho střelu chytá svou lapačkou.

59:04

Condra se chtěl také ještě prosadit, avšak jeho pokus už Luongo dokázal zastavit.

57:58

Tampa právě vstřelila branku!
Tak to je parádní závěr v podání hostujících hokejistů!!! Něstěrov skvěle našel JONATHANA DROUINA, který už si následně poradil s Luongem, a otáčí tak vývoj utkání! Florida tedy absolutně nezvládla poslední pětiminutovku střetnutí! Asistence: Nikita Něstěrov, Anton Stralman.

57:15

Eklab vyslal další střelu od modré čáry, avšak Stralman si připisuje další úspěšný blok.

56:53

Přesilovka Floridy však velmi rychle končí, protože se útočným faulem provinil Aleksander Barkov (FLA).

56:38

Avšak Tampa Bay jde do čtyř, protože na trestnou lavici putuje Braydon Coburn (TBL).

56:12

Lightning opravdu bleskově vyrovnávají stav utkání! Condra svou přihrávkou našel BRIANA BOYLA, jenž si tak k asistenci připisuje i úspěšnou trefu a vyrovnává stav zápasu. Asistence: Eric Condra, Jonathan Drouin.

55:56

Další ofenzivní akce Floridy končí postavením mimo hru. Vhazovat se tedy bude ve střední třetině.

55:21

Jokinen se protlačil až do bekhendového zakončení, které však dokázal zastavit už bránící Stralman.

54:49

Florida jen vyhodila touš na zakázané uvolnění a hra se tedy přestěhuje před Luonga.

54:34

Tak přeci jen se hosté dočkávají kontaktní branky a střelcem nemůže být nikdo jiný než dnes velmi aktivní ONDŘEJ PALÁT, kterému jeho branku připravil Boyle. Český útočník dokázal překonat Luonga velmi pěknou bekhendovou střelou. Asistence: Brian Boyle.

53:40

Další ofenzivní akce Tampy Bay končí už na útočné modré čáře, protože se hosté dostali do ofsajdu.

53:27

Po delší době se opět i vystřelilo, když McKenzie nijak neotálel a vyzkoušel Bishopa, který jeho pokus chytá svou lapačkou.

51:06

Tampa tak nevyužila ani další svou přesilovku, a pomalu to vypadá tak, že se hostům dnes opravdu nepodaří ani skórovat.

48:51

I Palát je dnes hodně při chuti, jenže ani českému útočníkovi se zatím nedaří překonat velmi jistého Luonga.

48:22

Další střelu hostujícího kapitána tentokrát zblokoval už Gudbranson.

47:39

Lightning budou hrát další přesilovou hru, protože Stamkose tentokrát fauloval Campbell (FLA), jenž si odsedí dvě minuty za hákování.

47:39

Další střela, kterou ze své hole vyslal Stamkos a její výsledek je stále stejný, a tedy úspěšný zákrok Luonga.

46:54

Ani Něstěrov Luonga se svou střelou nepřekonal, a domácí brankář tak stále drží čisté konto.

46:12

McKenzie se dostal do zakončení při vlastním oslabení a Bishop jeho střelu vyrazil na své obránce.

45:34

Stamkos zatím nemůže najít svou střeleckou pohodu, a tak ani jeho další rána nekončí brankou.

44:55

Tampa Bay si zahraje přesilovou hru, protože Dmitrij Kulikov (FLA) narazil Stamkose na mantinel, a za svůj zákrok tak dostává dvě minuty.

43:58

Stralman vypálil od modré čáry a Luongo jeho ránu udržel ve své výstroji.

43:11

Tak i Bishop si připisuje první úspěšný zákrok ve třetí třetině, když jej, jako první, ohrozil Jokinen.

42:24

To Drouin už si na druhé straně vedl mnohem lépe, jenže mladého útočníka vychytal Luongo.

41:56

Kulikov se odhodlal ke střele od modré čáry, avšak jeho pokus letí hodně mimo bránu Tampy Bay.

40:01

Ve druhé třetině jsme tedy ani jednu branku neviděli. Bohužel se oba týmy spíše uchýlili k menší hitové bitvě, než k vytváření gólových příležitostí.

40:00

39:08

A tak až nyní se kompletuje střelecká listina domácích obránců, jenž dokončuje Kulikov, ale ani ruský obránce Bishopa neprostřelil.

38:04

Hedman zkusil vypálit od modré čáry, jenže jeho pokus minul Luongovu bránu.

37:58

Střelu Stevena Stamkose dokázal Luongo vyrazit mimo svou bránu, avšak touš si následně opět berou hosté.

37:17

Barkov se dnes zřejmě nechce prosadit, protože ani jeho další střela neletí do prostoru, jenž hájí Bishop.

36:07

Tentokrát se touš dostal až do hlediště a vhazování ve střední třetině se tedy bude opakovat.

35:39

Puk se odrazil na jednu ze střídaček, a tak se bude vhazovat ve středním pásmu.

35:13

Pirri zkusil štěstí se svou střelou zápěstím, avšak ani on nyní Bishopa nedokázal překonat.

34:13

Zcela stejně si poté vedl i Huberdeau, který také nedokázal poslat puk mezi tři tyče.

33:37

Barkov pálil z levého kruhu nepřesně vedle brány Tampy Bay.

33:12

Steven Stamkos (TBL) však oslabí na dvě minuty svůj tým, protože zahákoval Smitha, a tak putuje na trestnou lavici.

32:46

Hra se nám trochu uklidnila. Oba brankáři si tak mohou oddechnout a uvidíme, kdy se Tampa nadechne k vstřelení kontaktní branky.

31:10

Boyle se procpal až do zakončení, které však dokázal zblokovat domácí Gudbranson.

30:28

Jokinenovi se podařilo získat puk v obranné třetině Panthers, a tak se do útoku mohou pustit domácí.

29:55

Tentokrát je akce domácích zastavena ofsajdem, a tak se bude vhazovat ve středním pásmu.

29:33

Boyle narazil Barkova na mantinel a od domácího hráče se následně puk ještě navíc odrazil na střídačku Tampy Bay.

27:51

Šustr nyní absolutně nevyužil svou velkou postavu proti Howdenovi, který jej nemilosrdně poslal k ledu.

26:31

Eklbad je snad jediným obráncem, který ještě na Bishopa nevystřelil, a tak to nyní tento mladý obránce napravuje, když i on už poslal svou navštívenku hostujícímu brankáři.

25:45

Bishop se musel mít znova na pozoru, protože tentokrát na něj vystřelil Trocheck, a hostující brankář tak má na svém kontě dalěí úspěšný zákrok.

25:00

Až nyní je tu po delší době střela z hole Gudbransona, avšak jeho pokus od modré čáry Bishop kryje.

24:15

Oba týmy se nyní spíše soustředí na řádné dohrávání soupeře než na snahu o útok, a tak na ledě vidíme jeden hit za druhým.

21:40

Palát to zkusil ještě jednou, avšak ani tentokrát hostující hráč Luonga nepřekonal.

20:46

I Luongo už má za sebou první úspěšný zákrok, a to po střele českého útočníka Paláta.

20:28

Smith vletěl do útočné třetiny Floridy, kde i ohrozil Bishopa, a ten si tak připisuje svůj první zákrok ve druhé části.

20:01

Statistiky po první třetině:

Střely na bránu: 15:11
Vhazování: 9:11
Zblokované střely: 3:5
Hity: 10:5
První třetina tedy patřila spíše domácím hokejistům, kteří se v ní dokázali hned dvakrát prosadit, když skóre utkání otevřel svou dorážkou McKenzie, na kterého ještě v závěru první části navázal přesilovkovou trefou Bjugstad.

20:00

19:24

Garrison to zkusil od modré čáry, jenže jeho střela končí u domácího brankáře Luonga.

18:47

Florida právě vstřelila branku!
Panthers využívají přesilovou hru! Ovšem NICK BJUGSTAD už recept na Bishopa našel a díky své povedené střele navyšuje vedení Floridy. Asistence: Brian Campbell, Brandon Pirri.

18:42

Ani Jaromír Jágr si se svou střelou na hostujícího brankáře zatím nepřišel.

18:31

Pirriho střela končí po zákroku Bishopa za bránou hostí.

18:10

Smith vypálil z levé strany útočného pásma, ale Bishop byl na svém místě a puk vyrazil za bránu Tampy Bay.

17:31

To vše už však proběhlo v ponechané výhodě, a tak nyní už na trestnou lavici míří Erik Condra (TBL) na dvě minuty za hákování. Florida si tedy zahraje krátkou přesilovku proti třem.

17:30

Další úspěšný zákrok Bishopa, jenž už snad dnes potřetí vychytal domácího obránce Petroviče.

16:30

Jako první pálil v přesilové hře Bjugstad, avšak Bishop jeho střelu viděl a s přehledem puk chytá.

16:23

Mike Angelidis (TBL) oslabuje na dvě minuty svůj tým, protože zahákoval Brickleyho, a tak oprávněně putuje za katr.

14:47

To Drouin už si vedl o něco lépe než jeho kolega z útoku, jenže mladému štírkovi se nepodařilo překonat Luonga.

14:30

Na druhé straně pálil Stamkos, avšak kanadský ostrostřelec minul branku Flordy.

14:19

Bishop už se musel mít znova na pozoru, protože na něj letěla další střela od jednoho z obránců Panthers, a to konkrétně Mitchella.

13:43

Na ledě jsme mohli vidět hodně nevídanou věc, když Jágr vletěl na Coburna, jenž tento souboj neustál a skončil na ledě.

12:47

Panthers však u puku zůstali, a to se nakonec domácím vyplatilo, Howdenovu střelu totiž Bishop jen vyrazil před sebe, kde byl důrazný DEREK MCKENZIE, jenž už protlačil touš za záda hostujícího brankáře. Asistence: Nick Howden, Alex Petrovič.

12:35

Obránci obou týmů jsou dnes hodně při chuti, protože své štěstí zkusil i domácí Petrovič, avšak jeho rána minula hostující bránu.

12:08

Následně na druhé straně opět od modré vypálil Garrison, avšak ani Luongo se nenechal zahanbit a jeho ránu kryje.

11:32

Trocheck si nabruslil do útočného pásma, kde i následně vystřelil, jenže Bishop jeho pokus chytá svou lapačkou.

10:59

Callahan si pěkně počíhal na Smitha, jehož velmi čistým hitem seslal k ledu.

10:17

Hostům se nepodařil jejich přechod do útočného pásma, a tak je Tampě Bay odpískán ofsajd.

08:35

Florida tedy přežila své první oslabení, a tak se Smith vrací na ledovou plochu.

08:15

Stamkos vypálil se své oblíbené pozice z levé strany kluziště, avšak Luongo se stihl včas přemístit.

07:41

Ani Filppulova teč na domácího brankáře nestačila.

06:51

Palát zkusil své štěstí se střelou zápěstím, jenže Luongo byl připravený a puk má ve své moci.

06:35

Reilly Smith (FLA) však zahákoval Ondřeje Paláta, a za svůj zákrok tak dostává dvou minutový trest.

06:24

Ani Mitchellova rána se za záda Bishopa nedostala, a tak uvidíme, kdy vystřelí i někdo z domácích útočníků.

05:36

A další rána od modré čáry, kterou tentokrát vyslal Ekblad, avšak ani on zatím Bishopa nepřekonal.

05:29

Campbell vypálil od modré čáry a jeho pokus vyráží Bishop za svou bránu, kde se k němu opět dostávají domácí.

03:30

Killorn tečoval nahození jednoho z obránců Tampy Bay, avšak Luongo byl pozorný a puk má ve své moci.

03:22

Nyní už si svůj první úspěšný zákrok připisuje i Bishop, kterého prověřil domácí Gudbranson.

00:40

Od modré nyní vypálil Garrison, avšak ani jeho střela si zatím svou cestu za Luongova záda nenašla.

00:28

Stralman, se jako první, dostal do zakončení, které však Luongo dokázal zkrotit.

00:01

Florida Panthers: Luongo (Montoya) – Ekblad, Petrovič, Kulikov, Mitchell, Gudbranson, Campbell – Huberdeau, Barkov, Jágr – Pirri, Bjugstad, Smith – MacKenzie, Trocheck, Jokinen, Howden, Bolland, Brickley.

Tampa Bay Lightning: Bishop (Poulin) – Hedman, Stralman, Carle, Garrison, Coburn, Šustr – Drouin, Stamkos, Callahan – Palat, Johnson, Nestěrov – Killorn, Filppula, Condra – Boyle, Angelidis, Brown.

Rozhodčí: Hebert, Martlell – Gibbs, Nansen.
Florida Panthers

Oproti tomu Florida, jenž v uplynulé sezóně do play off neproklouzla, si v přípravě vede o něco lépe než Tampa Bay, protože z pěti hraných zápasu vyhrála hned tři utkání. Panteři totiž dvakrát porazili Dallas a jednou potom Nashville. Uvidíme, zdali se Floridě podaří vrátit Bleskům výsledek z prvního utkání.

Poslední zápasy:

Dallas – Florida 2:4
Tampa Bay – Florida 4:1
Tampa Bay Lightning

Jak už bylo řečeno, Tampa Bay se v předchozí sezóně dostala až do finále Stanley cupu, kde nestačila na Chicago. Dá se tedy očekávat, že Blesky budou opět útočit na ty nejvyšší příčky. V přípravě zatím Lightning odehráli šest zápasů, z níchž však vyhráli pouze dva. Jednou porazili právě Floridu a v posledním hraném utkání si Tampa těsně poradila s Dallasem.

Tampa Bay – Dallas 3:2
Pittsburgh – Tampa Bay 4:2
Dallas – Tampa Bay 6:3
Vítám vás u dalšího on-line přenosu z přípravného kolotoče NHL, který se již pomalu blíží do svého konce, protože start nejlepší hokejové ligy je už za rohem. Soupisky týmů se již krystalizují do své finální fáze, a tak už i zápasy mají potřebnou kvalitu. Konkrétně se podíváme na střet floridských týmů, protože Florida Panthers na svém stadionu přivítá loňského finalistu Tampu Bay Lightning. Start utkání je naplánován na 01:00, avšak dá se očekávat, že zápas vypukne zhruba s deseti minutovým zpožděním.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

2:3

Branky a nahrávky: 13. McKenzie (Howden, Petrovič), 19. Bjugstad (Campbell, Pirri) – 55. Palát (Boyle), 57. Boyle (Condra, Drouin), 58. Drouin (Něstěrov, Stralman)

Florida Panthers: Luongo (Montoya) – Ekblad, Petrovič, Kulikov, Mitchell, Gudbranson, Campbell – Huberdeau, Barkov, Jágr – Pirri, Bjugstad, Smith –Bolland, Jokinen, Trocheck – MacKenzie, Howden, Brickley.

Rozhodčí: Hebert, Martlell – Gibbs, Nansen