4:3

konec (0:1, 1:2, 3:0)

04.10.2015, 17:30 • Róbert Gašpárek sk

Tipsport: 4.68 5.5 1.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas sa skončil, Topoľčany po perfektnom obrate v záverečnej minúte získavajú plný bodový zisk! (19:52:50)

59:45

Topoľčany dali gól!

Tak toto je neuveriteľné! Domáci hokejisti predviedli dokonalý obrat, FILIP NEMČEK posiela mladíkov do kolien. Asistencie: Libor Káčer, Filip Šedivý.

59:05

Domáci hokejisti v samm závere dokázali vyrovnať na 3:3! Úspešným strelcom je MILOŠ BYSTRIČAN. Asistencie: Ján Perniš, Filip Šedivý.

56:09

Zápas sa nám v plnom počte na oboch stranách poriadne dramatizuje! Presným zásahom sa o to postaral LIBOR KÁČER. Asistencie: Filip Šedivý, Matej Kovalík.

53:11

HK Orange 20 sa bude musieť brániť! Na trestnú lavicu odchádza na dve minúty za nedovolené bránenie v hre Patrik Koch.

47:37

Topoľčany sa budú opäť brániť! Na trestnú lavicu odchádza na dve minúty za seknutie opäť Michal Kluka.

44:03

Domáci hokejisti sa budú brániť! Za seknutie odchádza na trestnú lavicu Michal Kluka.

42:12

Rozhodca musí udeliť desaťminútový osobný trest hosťujúcemu Matúšovi Sukeľovi, ktorý sa previnil nešportovým správaním.

41:06

Tretia treitna sa začína vylúčením na strane Topoľčian. Domáci hokejisti sa budú brániť po držaní, ktorým sa previnil Lukáš Tvrdík.

37:41

HK Orange 20 dalo gól!

Hostia predvádzajú vynikajúcu efektivitu a vyhrávajú už rozdielom dvoch prensých zásahov! Presadiť sa tentokrát dokázal BORIS SÁDECKÝ. Asistencie: Dominik Briestenský, Adrián Holešinský.

36:38

Hostia už hrajú v plnom počte a okamžite sa dostávajú späť do edenia! Presným zásahom sa o to postaral LUKÁŠ HRUŠÍK. Asistencie: Christián Michalčin, Matúš Sukeľ.

34:46

Domáci hokejisti využívajú dvojnásobnú presilovku a vyrovnávajú stav stretnutia na 1:1! Gól strelil MILOŠ BYSTRIČAN. Asistencie si pripisujú Filip Nemček a Michal Kluka.

34:18

Tak toto je pre HK Orange 20 veľká nepríjemnosť! Mladíci sa budú musieť brániť v trojici, pretože na trestnú lavicu odchádza na dve minúty za podrazenie aj Adrián Holešinský!

32:50

Pomer síl na ľadovej ploche sa vyrovná! Na trestnú lavicu smeruje za podrazenie hosťujúci Matej Moravčík.

31:50

Domáce Topoľčany sa budú brániť! Na trestnú lavicu smeruje na dve minúty za faul kolenom Miloš Bystričan.

21:19

Domáci hokejisti sa budú brániť! Na trestnú lavicu odchádza na dve minúty za hákovanie Matúš Záborský.

17:25

V závere prvej tretiny sa budú brániť opäť aj hosita! Na trestnú lavicu smeruje na dve minúty za hákovanie útočník Jozef Klenko.

16:28

Mladí hokejisti využívajú výhodu presilovej hry a ujímajú sa vedenia v zápase! Strelecky sa presadil MATEJ MORAVČÍK. Asistencie si pripisujú Jakub Tatár a Maroš Surový.

15:50

Zrejme sme to zakríkli! Máme tu prvé vylúčenie domáceho tímu v tomto zápase. Topoľčany oslabí na dve minúty za podrazenie Patrik Palovič.

04:15

Hokejisti HK Orange 20 sa budú dokonca 50 sekúnd brániť v trojici proti plnému počtu hráčov súpera! Na trestnú lavicu totiž odchádza na dve minúty za držanie obranca prvej formácie Samuel Ivanič.

03:05

Hosťujúci mladíci sa ale budú musieť brániť opäť! Mladí reprezentanti si tentokrát odpykajú trest pre hráčsku lavičku, pretože na ľadovej ploche ich pri striedaní bolo v jednom momente priveľa.

00:48

Mužstvo HK Orange 20 sa v úvode zápasu bude musieť brániť! Na trestnú lavicu odchádza na dve minúty za hákovanie krídelník druhej formácie Dominik Briestenský.

4:3

Branky a nahrávky: 35. Bystričan (Nemček, Kluka), 57. Káčer (Šedivý, Kovalík), 60. Bystričan (Perniš, Šedivý), 60. Nemček (Káčer, Šedivý) – 17. Moravčík (Tatár, Surový), 37. Hrušík (Michalčin, M. Sukeľ), 38. Sádecký (Briestenský, Holešinský)

HC Topoľčany: Halo – Palovič, Bystričan, Perniš, Hain, Pavlíček, Petrek, Ondruška, Nociar – Kluka, Nemček, Szalay – Káčer, F. Šedivý, M. Záborský – Kovalík, Hudec, Tvrdík – Stanislav, Klačanský, Ondruš

HK Orange 20: Škorvánek – Ivanič, Koch, Michalčin, Jendroľ, Košecký, Moravčík, Kuzmín, Meliško – Milý, M. Sukeľ, Hrušík – Briestenský, Holešinský, Oško – Tatár, M. Surový, Galis – Klenko, Sádecký, Novák

Rozhodčí: Krist – Beniač, Krajčík