Tipsport extraliga

HC Kometa Brno – HC Sparta Praha

5:3

konec (1:1, 1:0, 3:2)

04.10.2015, 17:40 • DRFG Arena, Brno (kapacita 7 700) • 8. kolo • Michal Kuba (@MikKuba)

Tipsport: 2.35 4.35 2.52 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Vilém BURIAN - 5:3

58:43

Kometa právě vstřelila branku!
Kometa pečetí výsledek dnešního duelu střelou do odkryté brány. Tu trefil ze středního pásma VILEM BURIAN a Kometa je velmi blízko třem bodům! Bez asistence.

Hynek ZOHORNA - 4:3

55:54

Kometa se dnes již počtvrté dostává do vedení! HYNEK ZOHORNA díky dohrání Réwaye v útočném pásmu ho obral o puk, najel si před Pöpperleho, kterého ukázkově bekhendem překonal. Bez asistence.

Jan PISKÁČEK - 3:3

53:08

Sparta právě vstřelila branku!
Utekly dvě minuty a skóre je znovu srovnané. Výstavní bombu od pravého mantinelu vyslal obránce JAN PISKÁČEK, puk proletěl kolem několika hráčů a zapadl přímo pod břevno brněnské brány. Asistence: Jan Buchtele.

Leoš ČERMÁK - 3:2

51:07

Devět minut před závěrečnou sirénou se domácí vrací znovu do vedení! Domácí kapitán LEOŠ ČERMÁK se s ničím nepáral a od pravého mantinelu nahodil puk na bránu, který k překvapení všech zapadl až do brány. Pöpperle na něj příliš neviděl. Asistence: Martin Dočekal.

Daniel PŘIBYL - 2:2

41:29

Sparta využívá přesilovou hru a z kraje třetí třetiny srovnává stav utkání na 2:2! Martin Réway na modré čáře ukázal, že umí vedle kliček i pořádně vystřelit, puk se odrazil od Čiliaka na hůl DANIELA PŘIBYLA, který nikým příliš neatakovaný dokázal puk zamést do brněnské sítě. Asistence: Martin Réway, Jan Buchtele.

Jan HRUŠKA - 2:1

37:21

Kometa využívá dvojnásobnou přesilovou hru a vrací se do vedení! JAN HRUŠKA dostal dobrý puk na pravé křídlo, první ranou trefil bránícího obránce, puk se k němu ale následně vrátil a tentokrát se již brněnský kanonýr nemýlil. Asistence: Tomáš Kaberle.

Robert SABOLIČ - 1:1

16:33

Sparta srovnává gólový účet dnešního duelu. Z levého křídla po přiťuknutí od mantinelu procedil puk přes Čiliaka ROBERT SABOLIČ. Asistence: Lukáš Pech.

Tomáš VONDRÁČEK - 1:0

07:47

Kometa se ujímá vedení. Špatného vystřídání Sparty využil brněnský forvard TOMÁŠ VONDRÁČEK, který zachytil puk, najel si s ním na levý kruh a tvrdou pumelenicí propálil Pöpperleho. Asistence: Jozef Kováčik.

5:3

Branky a nahrávky: 8. Vondráček (Kováčik), 38. Hruška (Kaberle), 52. Čermák (Dočekal), 56. H. Zohorna, 59. Burian – 17. Sabolič (Pech), 42. Přibyl (Réway, Buchtele), 54. Piskáček (Buchtele)

HC Kometa Brno: Čiliak (Falter) – Kaberle, Stehlík, Hanzlík, Kováčik, Malec, Kuboš, Ptáček – Ostřížek, Hruška, Němec – Káňa, H. Zohorna, Vondráček – Burian, Čermák (C), Dočekal – Tenkrát, Koreis, R. Zohorna – Dvořák.

HC Sparta Praha: Pöpperle (Lukáš) – Barinka, Čajkovský, Piskáček, Polášek, Hrbas, Emminger, Kalina – Kumstát, Pech, Sabolič – Klimek, Hlinka (C), Forman – Buchtele, Přibyl, Réway – Kudrna, Cingel, Netík.

Rozhodčí: Čech, Hradil – Bryška, Lukš

Diváci: 7 700 (vyprodáno)