Příprava NHL

Dallas Stars – Florida Panthers

2:4

konec (1:1, 1:1, 0:2)

28.09.2015, 02:00 • American Airlines Center, Dallas • Daniel Kubelka (@DanielKubelka), Martin Boček

Tipsport: 1.9 3.85 3.08 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:43

Florida právě vstřelila branku!
Hra bez brankáře se Dallasu nevyplatila, DEREK MACKENZIE trefuje opuštěnou branku domácího týmu a definitivně rozhoduje o výhře svého týmu v tomto utkání! Asistence: Dmitrij Kulikov.

55:41

Panteři se necelých pět minut před koncem třetí třetiny znovu ujímají vedení, když se o jejich třetí dnešní branku postaral CONNOR BRICKLEY! Asistence: Quinton Howden.

35:58

Dallas právě vstřelil branku!
Znovu platí v America Airlines Center vyrovnaný stav! Postaral se o něj přesnou ranou kanadský útočník TRAVIS MOEN, u jehož branky připíše asistenci i český forvard Radek Faksa! Asistence: Radek Faksa.

31:55

Jen krátce poté, co se na ledovou plochu vrátil vyloučený hráč Panthers, otáčí hosté vývoj dnešního utkání, když se přesnou střelou prosazuje REILLY SMITH! Asistence: Vincent Trocheck, Aaron Ekblad.

14:11

Střelou zápěstím srovnává JUSSI JOKINEN stav utkání na 1:1. Asistence: Vincent Trocheck, Dmitrij Kulikov

03:28

Autorem první branky je MATTIAS JANMARK – 1:0. Asistence: Jyrki Jokipakka.

2:4

Branky a nahrávky: 4. Janmark (Jokipakka.), 36. Moen (Faksa) – 15. Jokinen (Trocheck, Kulikov), 32. Smith (Trocheck, Ekblad), 56. Brickley (Howden), 60. MacKenzie (Kulikov)

Dallas Stars: Lehtonen (Campbell J.) – Jokipakka, Demeres, Oleksiak, Nemeth, Benn, Oduya "A" – McKenzie, Faksa, Shore, Eaves "A", Eakin, Sceviour, Moen, Fiddler "A", Elie, Ničuškin, Eller, Janmark.

Florida Panthers: Luongo (Montoya) – Ekblad, Petrovic, Kulikov, Mitchell "A", Gudbranson, Campbell B. "A" – Booth, Huberdeau, Barkov, MacKenzie "A", Smitch, Trocheck, Jokinen, Howden, Bolland, Crouse, Jágr, Brickley.

Rozhodčí: Dwyer, Rooney – Nowak, Galloway

Diváci: 10113