2:3

konec (2:0, 0:0, 0:3)

28.09.2015, 14:30 • K&K PNEU Aréna Havířov • 7. kolo • Tomáš Vlček

Ode mne je to pro dnešek z Havířova vše. Na počtenou u dalších onlajnů příště.
Nezapomeňte ale, že za 90 minut začne zápas WSM ligy mezi AZetem a Prostějovem. (16:29:52)
Dnes byli Havířovští překvapivě blízko bodům, když nad favoritem ze Zlína vedli už 2:0. Hosté ale ukázali sílu, postupně ovládli hru a ve třetí třetině skóre otočili.

59:41

Hraje se v domácí třetině, tohle už si hosté pohlídají.

58:55

Puk za domácí brankou, tvrdý souboj o něj svádí snad šestice hráčů.

57:33

Janeček se prosmýkl do útočné třetiny po levém křídle, následně akci zastavuje přihrávka rukou.

56:51

Nepřesnost AZetu v rozehrávce znamená icing.

56:29

Další pozdrav od modré směrem ke Kořénkovi. Tentokrát mu jej poslal Ševěček.

56:03

Juhász zavezl puk do útočné třetiny, následně se dostal ke střele od modré Máca. Kořének puk tlumí ve výstroji.

55:05

Kristek při svém průniku zastaven tvrdě u mantinelu.

54:27

Vhazování před Dufkem.

53:21

Zlín právě vstřelil branku!
A hosté jdou do vedení! SEBASTIAN FAJKUS dostal parádní přihrávku před odkrytou branku a nemýlil se. Asistence Vojtěch Dobiáš a Matěj Pröschl.

52:48

Bochnak vyvezl puk do útočné třetiny, ale pak upaloval střídat.

51:24

Žídek se vydal stíhat nahozený puk, ale rychlostní souboj s obráncem nevyhrál.

50:17

Pröschl mířil z levého kruhu těsně nad.

48:42

A hosté z tlaku těží i vyrovnání. TOMÁŠ DŘÍMAL dostal křížnou přihrávku na levý kruh a milimetrově přesnou střelou z první pod břevno překonává Dufka. Asistence Matěj Sebera a Robert Sedláček.

47:51

Světlík objel s pukem branku a poslal jej do brankoviště. Žádný z jeho spoluhráčů se však k němu nedostal.

47:11

Potočný se prosmýkl po levém křídle a dostal se i ke střele, Kořének vyráží do ochranné sítě.

46:39

Domácí jen vyhazují na icing.

2:3

Branky a nahrávky: 1. Janeček (Máca), 19. Zíka (Pliska, Žídek) – 44. Dobiáš (Kristek), 49. Dřímal T. (Sebera, Sedláček), 54. Fajkus (Dobiáš, Pröschl)

AZ Havířov: Dufek (Šembera) – Zíková, Pliska, Grygar, Máca, Ševěček, Čipera – Janeček, Del Favero, Tomeček, Revaj, Potočný, Juhász, Pindel, Bochnak, Zíka, Bambula,Přeček, Žídek. Trenér: Tomáš Potěšil

Berani Zlín: Kořének (Kubík) – Havík, Dřímal, Jaroněk, Prchal, Dluhoš, Dobiáš – Leška, Mlýnková, Sebera, Pröschl, Světlík, Nesrsta, Dřímal, Sedláček, Fajkus, Kristek, Zmeškal. Trenér: Tomáš Valášek

Rozhodčí: Krenželok – Řezáč, Tomis