ELIOD extraliga mladšího dorostu

BK Mladá Boleslav – Mountfield HK

1:5

konec (0:1, 1:1, 0:3)

28.09.2015, 15:00 • ŠKOENERGO Aréna • 7 • 7. kolo • Info o změnách stavu (Petr Šatalík)

Hradec vítězí v dnešním utkání mladšího dorostu a vrací se tak na první místo extraligové tabulky skupiny střed. K rozhodujícímu trháku nasadili Východočeši ve třetí třetině, kterou nakonec vyhráli 3:0.

V královéhradeckém týmu nelze nepochválit Štěpána Pokorného, který se na dnešní výhře Mountfieldu podílel dvěma brankami a jednou asistencí. Za domácí vstřelil aspoň čestný gól Michael Schulz.

Ode mne je to pro dnešek vše. Přeji příjemný zbytek dne a těším se zase někdy u on-line přenosu na počtenou. (17:34:31)

59:46

Mladoboleslavští však početní výhodu nevyužijí, jelikož Michael Schulz je vyloučen na dvě minuty za nedovolenou nebo nebezpečnou výstroj.

59:28

Krátce před koncem zápasu je ještě vyloučen hostující Jan Klodner. Dvě minuty za hrubost.

55:07

53:07

Mountfield bude hrát další přesilovou hru. Trest na 2+10 minut odsedí David Valdhans za faul kolenem.

50:31

Hradec právě vstřelil branku!
Královéhradečtí se rozstříleli. DANIEL VAŇÁT propálil Haase a Lvi vedou již 1:5! Asistence: Petr Poppel, David Voňka.

48:03

Východočechům to však pranic nevadilo a při hře čtyř proti třem se podruhé prosadil ŠTĚPÁN POKORNÝ. Asistence: Denis Martinec, David Voňka.

47:43

Přesilovku Hradce však oslabuje svým faulem Petr Poppel, který si odsedí dvě minuty za krosček.

47:03

Mountfield bude mít dvojnásobnou početní výhodu! Jan Červenka dostal dvouminutový trest za hrubost. Trest za nesportovní chování odsedí Jiří Říha, rovněž dvě minuty.

44:09

Východočeši již mají dvoubrankový náskok! Vojtěch Síla posunul puk na ŠTĚPÁNA POKORNÉHO a ten skóruje na 1:3! Asistence: Vojtěch Síla, Dominik Šedivý.

40:01

40:00

33:18

Lvi jdou do vedení podruhé! Přesilová hra sice už skončila, ale krátce po jejím závěru našel Tadeáš Jakubec svou přihrávkou ŠTĚPÁNA RŮTU, který mění skóre na 1:2! Asistence: Tadeáš Jakubec, Matěj Síla.

32:58

30:58

Početní výhodu si vyzkouší také Východočeši. Na trestnou lavici už putuje Lukáš Moucha. Dvě minuty za vražení na hrazení.

28:38

23:38

Bruslaři si zahrají prodlouženou přesilovku. Prozatím jediný úspěšný střelec Mountfieldu Matěj Morong dostává vyšší trest na 5 minut + do konce utkání za zásah do oblasti hlavy a krku.

1:5

Branky a nahrávky: 22. Schulz (Kolner, Novák) – 19. Morong (Pokorný), 34. Růta (Jakubec, M. Síla), 45. Pokorný (V. Síla, Šedivý), 49. Pokorný (Martinec, Voňka), 51. Vaňát (Poppel, Voňka)

BK Mladá Boleslav: Haas (Mašek) – Theissig, Málek, Dobrkovský, Červenka "C", Lhota, Rudolph, Furmánek – Schulz, Valdhans, Šípek, Litera, Novák, Moucha, Jindra, Moravčík, Kolner, Říha. Trenér: Tomáš Černík.

Mountfield HK: Dvořák (Ševců) – Řehák, Voňka, Martinec "C", Krištof, Duben, Klodner, Kynčl – Šedivý, Hladík, Jakubec, M. Síla, V. Síla, Vaňát, Pokorný, Šlaicher, Morong, Růta, Poppel. Trenér: Karel Soudek.

Rozhodčí: Vyštejn – Folk, Gabriel