Příprava NHL

Dallas Stars – Florida Panthers

2:4

konec (1:1, 1:1, 0:2)

28.09.2015, 02:00 • American Airlines Center, Dallas • Daniel Kubelka (@DanielKubelka), Martin Boček

Tipsport: 1.9 3.85 3.08 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro tuto chvíli již vše, přeji Vám krásný zbytek dnešního dne. Nashledanou. (04:41:21)

Florida právě vstřelila branku!
Hra bez brankáře se Dallasu nevyplatila, DEREK MACKENZIE trefuje opuštěnou branku domácího týmu a definitivně rozhoduje o výhře svého týmu v tomto utkání! Asistence: Dmitrij Kulikov.

59:30

Domácí to ještě zkusí bez brankáře a se šesti hráči v poli!

57:26

Aleksander Barkov zkusil své štěstí a vyzkoušel připravenost Lehtonena, ten si dokázal poradit s jeho technickou střelou.

55:41

Panteři se necelých pět minut před koncem třetí třetiny znovu ujímají vedení, když se o jejich třetí dnešní branku postaral CONNOR BRICKLEY! Asistence: Quinton Howden.

54:30

A je jím i nadále, když pokryl i střelu obránce Jyrki Jokipakky.

53:44

Připomněli se však znovu domácí, konkrétně Remi Elie, jenž prověřil Luonga střelou zápěstím, jenže gólman Floridy je zatím klíčovým mužem pro vývoj zápasu ve třetí třetině.

52:33

Více než dvanáct a půl minuty trvalo hostům, než si připsali první střelu na branku ve třetí třetině. Posatal se oni Howden, Lehtonen dokázal vyrazit.

51:48

Na konci dvanácté minuty třetí periody snad první střelecký pokus hostů, Mitchell ale přestřelil domácí branku.

49:55

Střely na branku v polovině třetí třetiny zní jasně pro domácí, 8:0.

48:50

Nepříjemnost v podobě střely příklepem zvolil pro Luonga Curtis McKenzie, jenže stále platí stav zápasu 2:2.

47:55

Dnešní utkání sleduje 10113 diváků.

47:55

Luongo se v brance hostů nyní musí hoděn ohánět, letí na něj jeden puk z druhým , ten poslední z hokejky Jokipakky, ale i ten dokázal kanadský gólman chytit.

47:32

Domácí tlačí, ale zatím to nestačí. Eakin se tečovanou střelou snažil dostat puk do branky, Luongo však znovu stál kotouči v cestě.

47:23

O pár vteřin později to zkusil obránce Oduya, to už ale Roberto zasahovat nemusel, kotouč letěl mimo jeho klec.

47:16

Domácí i nadále pálí na branku Floridy jednu ránu za druhou, ta z hole Janmarka znovu skončila na Luongovi.

46:30

Jenže českého forvarda to nijak nezviklalo a tak to o chvíli později znovu, leč znovu letí kotouč mimo branku Panthers.

46:06

Domácí ještě pokračovali v útočné akce a o pozornost se pokusil i Radek Faksa, ten však svou ranou branku vůbec netrefil.

46:00

Hosté se ve třetí třetině zatím nedostali k jedinému střeleckému pokusu a do už uběhlo šest minut hry. Další zákrok si naopak připisuje Roberto Luongo, jenž zastavuje pokus Moena.

43:38

Mattias Janmark se pokusil obtočit kolem hostující branky a překvapit Luonga, ten si však dal na jeho zakončení velký pozor.

41:28

Luongo si připisuje první úspěšný zákrok ve třetí třetině proti střel Patricka Eavese.

Další třetina začne přibližně v 03:53.
Čtyřicet minut utkání mají za sebou týmy Dallasu a Floridy a ani jeden z nich zatím nemá k výhře blíže. Jak domácí, tak i hosté, totiž dvakrát skórovali, skóre tak hlásí aktuální remízový stav 2:2.

40:00

38:54

Domácí si v závěru druhé třetiny zahrají v početní převaze. Aaron Ekblad (FLA) do přehnal s agresivitou a za hrubost dostává dvouminutový trest.

37:12

Willie Mitchell prověřil Lehtonenovu pozornost, ten však dokázal jeho střelu pokrýt a následně je hra přerušena.

36:42

Další střela letí na branku hostů a jejím autorem je Jordie Benn, jeho tvrdá rána příklepem ale skončila pouze na výstroji Luonga.

35:58

Dallas právě vstřelil branku!
Znovu platí v America Airlines Center vyrovnaný stav! Postaral se o něj přesnou ranou kanadský útočník TRAVIS MOEN, u jehož branky připíše asistenci i český forvard Radek Faksa! Asistence: Radek Faksa.

34:56

Ničuškinova backhandova rána skončila jen na chráničích brankřář Roberta Luonga.

33:52

Domácí po Lehtonenově zásahu rychle otočili hru a krátce nato už musel zasahovat Luongo v brance Floridy proti střele Codyho Eakina.

33:40

Hosté povzbuzeni vedoucí brankou i nadále útočí. Další tvrdou ránu vyslal na domácí klec Jussi Jokinen, Lehtonen však nyní drží svůj tým ve hře o vítězství v dnešním zápase.

32:57

A mohlo být s domácími hráči ještě o něco hůře, to by však nesměl Aleksander Barkov trefit pouze tyč Lehtonenovy svatyně!

32:31

A tak se hraje opět před domácí svatyní. Petrovicovu tvrdou střelu dokázal Lehtonen vyrazit.

32:11

Domácí se pochopitelně snaží o rychlou odpověď, jenže Oleksiak znovu nenašel prostor vymezený třemi tyčemi a zamířil vedle.

31:55

Jen krátce poté, co se na ledovou plochu vrátil vyloučený hráč Panthers, otáčí hosté vývoj dnešního utkání, když se přesnou střelou prosazuje REILLY SMITH! Asistence: Vincent Trocheck, Aaron Ekblad.

31:32

Hosté se dokázali ubránit přesilové hře soupeře a nyní již hrají v plném počtu.

30:32

Další kotouč letěl směrem k brance Panthers, jenže Eaves tentokrát neseřídil svá mířidla úplně precizně a touš poslal vedle hostující branky.

29:36

Hned po buly se k zakončení dostal Janmark, Luongo dokázal puk po jeho technickém pokusu vyrazit.

29:32

za příliš mnoho hráčů na ledě dostává hráčská lavice Panthers dvouminutový trest.

29:23

Gudbranson to zkusil technickou střelou zápěstím, na Lehtonena nevyzrál a navíc budou hosté hrát v oslabení,

28:39

Dění na ledové ploše na malý okamžik přeruší komerční přestávka.

27:41

Další rána, která neskončí Lunogovým zákrokem, ani Remi Elie se totiž se svým pokusem mezi tři tyče nevměstnal.

26:09

Domácí hráči nyní ostřelují branku soupeře, jenže mezi tři tyče nezamířila střela McKenzieho, ani o několik sekund později rána z hole Oleksiaka.

24:28

Ohánět se však musí i Lehtonen v domácí brance, který si poradil se dvěma pokusy Trochecka.

24:05

Hraje se nyní nahoru dolů, neb k dalšímu zákroku musel být po střel Valerije Ničuškina připraven hostující gólman.

23:41

Aleksander Barkov, finský útočník s ruskými kořeny, již mířil o něco lépe a donutil tak Lehtonena zasáhnout, ten si nicméně s jeho pokusem dokázal poradit.

22:53

Konečně se dostali do akce i hosté, Booth však vůbec netrefil domácí branku.

21:55

A ještě jeden zákrok zkušeného kanadského gólmana, který si nyní poradil se zakončením Scevioura.

21:35

Domácí jsou i nadále při chuti a další zákrok Luonga v brance Panthers přichází po střele Devina Shorea.

20:30

První střelu ve druhé třetině má na svědomí Johnny Oduya, kterého známe z jeho dřívějšího působení v Dallasu. Roberto Luongo si však s jeho pokusem poradil.

20:01

20:00

17:50

16:03

Lehtonen kryje Ekbladu střelu.

15:50

Další přesilovka pro Floridu. Na dvě minuty je vyloučen Patrick Nemeth za hákování.

15:25

Jágr vyzkoušel Lehtonenovu pozornost.

15:10

Vzájemné vyloučení na obou stranách. Po pěti minutách za hrubost dostávají McKenzie a Petrovič.

14:11

Střelou zápěstím srovnává JUSSI JOKINEN stav utkání na 1:1. Asistence: Vincent Trocheck, Dmitrij Kulikov

12:52

Další Lehtonenův zákrok, tentokrát proti Smithově ráně.