4:5

konec (1:2, 2:3, 1:0)

27.09.2015, 12:00 • 6. kolo • Petr Kouba

To je odemně dnes vše. Já se s vámi loučím. U dalšího onlajnu napočtenou. (14:09:17)
Do utkání lépe vstoupili Vary, které si rychle vytvořili dvoubrankový náskok, poté jen zvyšovali. Piráti dokázali stáhnout náskok karlovarských na jedinou branku. ale obrat nedokázali dovršit.

59:37

Piráti hrají v šesti.

58:40

Tým HC Karlovy Vary si vyžádal oddechový čas.

58:40

Piráti jdou do přesilové hry. Za podražení si jde na dvě minuty sednout Otakar Šik.

56:40

Hraje se ve středním pásmu, ani jeden hráč z celků si puku moc neužije.

55:58

Chomutovští hráči blokují všechny pokusy karlovarských.

53:28

Vhazuje se po levici Skokana.

50:51

Skokan dvěmi neuvěřitelnými zákroky vychytal jasné góly karlovarských.

49:56

Daniel Poizl se dostal do samostatného úniku, ale Skokan jeho střelu lapil.

48:18

Kryštof Ouřada nechal všechny hráče za sebou, ale na Kašpara nevyzrál.

47:45

Hosté se ne a ne uvolnit z obraného pásma.

45:18

Domácí nepolevují. Pořád se hraje před Kašparovou bránou.

43:04

Piráti právě vstřelili branku!
Po shrumáži před brankou se nejlépe zorientoval JAKUB LAUKO, který už neměl těžkou práci dopravit puk za záda Kašpara. Asistence: Tomáš Koblížek.

40:28

Nebezpečnou střelu vyslal hostující útočník na Skokanovu bránu. Domácího gólmana zachránila branková konstrukce.

40:01

Domácí vyhráli úvodní vhazování a hned zamířili do útočného pásma.

40:01

Do druhé třetiny vstoupili lépe domácí, kteří uzavřeli soupeře v jejich pásmu. Po třech odehraných minutách se hosté osvobodili a hned první střelou dali gól. Piráti prohráli druhou třetinu v poměru 2:3.

40:00

39:38

Piráti opět stahují náskok Karlových Varů těsně před koncem třetiny. Jakub Jaroš poslal do brejku ERICA MEŽNARA, který rozvlnil Kašparovu síť. Asistence: Jakub Jaroš.

39:04

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Po smršti sérii přihrávek Proška s Křemenem zakončil ADAM KŘEMEN neomylnou střelou, kterou Skokan nedokázal chytit. Asistence: Radek Prošek.

38:41

Zakázané uvolnění týmu z Karlových Varů.

36:58

JAKUB LAUKO dostal na modré čáře přihrávku od Kryštofa Ouřady, ujel za obranu a střelou pozemi překonává Jakuba Kašpara. Asistence: Kryštof Ouřada.

36:40

Hosté hrají v plném počtu.

36:20

Vypadá to, jakoby hráli přesilovku hosté. Piráti se nemohou dostat z obrané třetiny.

34:40

Piráti hrají opět přesilovku. David Holub dostal dvě minuty za hrubost.

34:25

Ouřada jel sám na dva obránce, ale Kašpar dokázal jeho střelu polapit.

33:24

32:38

Domácí hrají v plném počtu.

31:21

Potrestána hráčská lavice Karlových Varů za příliš mnoho hráčů na ledě.

30:31

Na trestnou lavici si jde sednout Richard Záruba na dvě minuty za krosček.

30:31

RADEK PROŠEK ujel v oslabení sám na Skokana, střelou forhandem se nemýlil.

29:04

Karlovarští útočníci nebezpečně ujeli obráncům, ale Skokan vytáhl krásný zákrok.

24:48

Pištěk vyslal krásnou přihrávkou do samostatného úniku RADKA PROŠKA, který si ,,vykoupal" Ondřeje Skokana a zakončoval do prázdné branky. Asistence: Theodor Pištěk

22:23

Hosté se nemohou dostat z obraného pásma. Piráti posílají na Kašpara jednu střelu za druhou.

20:01

Do první třetin vstoupili lépe hosté, kteří vyhráli třetinu v poměru 1:2. Piráti dlouho tlačil, ale skvělá obrana hostů jim dlouho nic nedovolila. Domácí stáhli náskok až pár vteřin před koncem gólem, o který se postaral Kryštof Ouřada.

20:00

19:38

Piráti stahují náskok Varů. Po krásné přihrávce ujel po pravém křídle KRYŠTOF OUŘADA, který zakončuje přesnou střelou do pravého horního rohu. Asistence: Jakub Lauko, Tomáš Koblížek.

16:58

Karlovy Vary vsíťují následně druhý gól, o který se postaral střelou z mezikruží RADEK PROŠEK. Asistence: Jakub Ptáček.

16:08

Po chybě v obraně ujel sám před Ondřeje Skokana ADAM KŘEMEN, který se v zakončení nemýlil. Asistence: Michal Maydl.

14:52

Jakub Lauko zůstal po tvrdém hitu ležet za Kašparovou brankou.

13:11

Skvělý zákrok vytáhl Skokan, když na něj jel Šik úplně sám.

12:44

Chomutov neustále tlačí soupeře.

11:28

Hostující hráči nebezpečně ujeli do útočné třetin, jenže skvělí zákrok domácího gólmana jim nedovolil skórovat.

09:17

Karlovarští se nemůžou dostat do útočného pásma.

08:28

07:51

Piráti tlačí soupeře před jejich bránou.

06:25

Hosté opět na trestné lavici. Tentokrát Daniel Poizl za faul kolenem.

05:10

04:38

Piráti se nemohou dostat do útočné třetiny.

03:08

Karlovarský Theodor Pištěk za nedovolené bránění.

01:41

Karlovarští kombinovali, ale rozhodčí viděl postavení v brankovišti.

00:13

Hosté hned zamířili do útočného pásma.

00:01

Piráti Chomutov: Běhula (Skokan) – Ferbas, Záruba, Seemann, Zeman, Jarý, Krchňák, Herles – Baier, Mežnar, Lauko, Hofichter, Jaroš, Breczko, Koblížek, Ouřada, Brandner.

HC Energie Karlovy Vary: Radosta (Kašpar) – Poizl, Doubek, Kořán, Klejna, Zavřel, Ptáček, Bernáth – Holub,Maydl, Šťastný, Křemen, Hudečka, Pištěk, Šik, Jiskra, Novotný, Prošek

Rozhodčí: Josef Barek – Přemysl Bartek, Milan Armstark.
Vítejte u sledování zápasu dalšího kola extraligy mladšího dorostu, v němž Piráti Chomutov vyzvou Karlovy Vary. Duel startuje přesně v pravé poledne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

4:5

Branky a nahrávky: 20. Ouřada (Lauko, Koblížek), 37. Lauko (Ouřada), 40. Mežnar (Jaroš), 44. Lauko (Koblížek) – 17. Křemen (Maydl), 17. Prošek (Ptáček), 25. Prošek (Pištěk), 31. Prošek, 40. Křemen (Prošek)

Piráti Chomutov: Skokan (Běluha) – Ferbas, Záruba, Seemann, Zeman, Jarý, Krchňák, Herles – Baier, Mežnar, Lauko, Hofichter, Jaroš, Breczko, Koblížek, Ouřada, Brandner.

HC Energie Karlovy Vary: Kašpar (Radosta) – Poizl, Doubek, Kořán, Klejna, Zavřel, Ptáček, Bernáth – Holub,Maydl, Šťastný, Křemen, Hudečka, Pištěk, Šik, Jiskra, Novotný, Prošek

Rozhodčí: Tomáš Luczków – Martin Ševic, Jan Votrubec