27.09.2015, 01:00 • Prudential Center, Newark • Michal Belšán (@belly11mb)

Tipsport: 2.47 3.7 2.28 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

1. Derek Stepan (NYR) – 2+2
2. Raphael Diaz (NYR) – 2+0
3. Kyle Palmieri (NJD) – 1+0
Rangers podruhé v letošní přípravě porazili v derby New Jersey!

Utkání ale bylo vyrovnané. Do vedení se dostali domácí díky brance Reida Bouchera ve 23. minutě, pak ovšem vyrovnání zařídil obránce Raphael Diaz. Ten se trefil i o 10 minut později, tedy ve 36. minutě. Na konci druhé periody ovšem ve dvojnásobné přesilovce vyrovnal Stefan Matteau. Poté domácí vstoupili dobře do třetí třetiny, když skóroval Kyle Palmieri i díky nešťastné teči Girardiho. Hosté ale díky dvěma brankám Dereka Stepana otočili a odvezli si vítězství 4:3! Vítězná branka ale byla pro domácí velmi smolná.

Eric GELINAS - gól ve zkušebním prodloužení

Významné okamžiky ze zkušebního prodloužení
60:56 – Kevin Hayes (NYR) byl vyloučen na dvě minuty.
61:32 – Po přihrávce Dominica Moorea měl obrovskou šanci v oslabení obránce Dylan McIlrath, ale Schneidera nepřekonal!
62:07 – Dělovou ránou od modré čáry rozhodl Eric Gelinas! Asistence by si připsali John Moore a Jacob Josefson.
Ještě ale neodcházejte, počkejte si na informaci ze zkušebního prodloužení tři na tři!

60:00

Kyle Palmieri (NJD) a Marc Staal (NYR) jsou ještě vyloučeni na dvě minuty za hrubost.

59:59

Obrovský tlak okolo branky Henrika Lundqvista, ale hostující gólman spolu s obranou odolali a Rangers tak vítězí!

59:40

Tyler Kennedy střílel z levého křídla, ale trefil jen břevno!

59:33

Rozruch před brankou Lundqvista neskončil úspěšně!

59:10

Kreider zkušeně držel puk u mantinelu a poté ho jeho spoluhráč Hayes vyhodil do středního pásma.
Dnešní utkání sleduje 12137 diváků.

58:48

Cory Schneider je na střídačce a New Jersey zkouší power-play bez gólmana!

58:24

Jenže teď jsou v útočném pásmu hosté, kterým to naprosto vyhovuje.

58:10

Pomalu začíná poslední dvouminutovka a Devils přidávají na ofenzivní snaze.

57:15

Ofsajd hráčů New Jersey Devils.

57:03

Nyní domácí gólman raději pokryl puk. Následuje komerční přestávka.

56:49

Diazův pokus po zemi dokázal Schneider vyrazit.

3:4

Branky a nahrávky: 23. Boucher (Severson, Thompson), 40. Matteau (Blandisi, Zacha), 41. Palmieri (Greene) – 26. Diaz (Miller, Stepan), 36. Diaz (Stepan), 48. Stepan (Kreider), 54. Stepan

New Jersey Devils: Schneider (Wedgewood) – Greene "A", Severson, J. Moore, Merrill, Gelinas, Burlon – Henrique "A", Josefson "A", Palmieri – Boucher, Blandisi, Thompson – Lorito, Zacha, Kennedy – Matteau, O'Brien, Sislo

New York Rangers: Lundqvist (Raanta) – Staal "A", Girardi "A", Bodie, Diaz, McIlrath, Summer – Kreider, Stepan "A", Miller – Etem, Megna, Hayes – D. Moore, Lindberg, Stålberg – Glass, Adam, Fast

Rozhodčí: Peel, Lemelin – Shewchyk, Barton

Diváci: 12137