27.09.2015, 09:45 • Zimní stadion Studénka • 2. kolo • Dušan Gergö

Pardubice právě vstřelily branku!
svůj druhý hattrick si dnes vybojoval Bernhard HERING. Svou produktivitou je nejvýraznějším hráčem na ledě. Bez Asistence.

40:35

Studénka právě vstřelila branku!
Na odskok tří branek snižuje Sylwester FLIS který zachytil parádní přihrávku od Petra KUDRNY a přízemní střelou překonal Vlastimila Drahého. Asistence: Petr Kudrna.

38:54

Vyloučen hráč Studénky Martin Honrich, menší trest Téčko.

38:13

Parádní galakoncert v podání Bernharda HERINGA. Svou patou brankou tak zvyšuje vedení svého týmu na 6:2. Asistence : Pavel Kubeš.

34:46

Bernhard HERING se v dnešní duelu jeví jako nejproduktivnější hráč. svojí další příležitost nekompromisně proměňuje. Bez asistence.

32:55

Tomáš KVOCH zkušený matador zakládá bez jakýchkoliv problému útok na domácí svatyni. Bernhard HERING si připisuje třetí branku na své konto. Asistence : Tomáš Kvoch.

30:15

Pardubice nezaváhaly a do poslední třetiny najeli velice zostra. Hned po vyhraném vhazování Bernhard HERING vysílá na domácí bránu Pavla KUBEŠE jenž přesnou střelou mění stav utkání. Asistence: Bernhard Hering.

30:01

30:00

27:56

27:23

V oslabení a i přesto se jim podařilo vyzrát nad pardubickými mustangy. Martin HORNICH zatahuje kotouč do útočného pásma kde už byl připraven Sylwester FLIS a nebránilo mu nic překonat hostujícího gólmana. Asistence: Martin Hornich.

25:56

Vyloučen hráč Studénky Petr Kudrna. Na dvě minuty oslabí tým za zdržování hry, vyhozením kotouče mimo hrací plochu.

25:46

23:46

Dvouminutový odpočinek si vykoledoval pardubický Bernhard Hering, který putuje na trestnou lavici za sekání.

19:17

Zmatek před bránou Drahého. jako první s rukama nad hlavou odjíždí Tomáš MLČÁK. Bez asistence.

3:7

Branky a nahrávky: 20. Mlčák, 28. Flis (Hornich), 41. Flis (Kudrna) – 16. Hering (P.), 18. Hering, 31. Kubeš (Hering), 33. Hering (Kvoch), 35. Hering, 39. Hering (P.), 42. Hering

HC Sledge Studénka: Kudela – Kudrna, Mlčák, Kudela, Staněk, Chodurek, Flis, Filipovski, Krajča, Hornich. Trenér : Šopík Jan.

SHK Mustangové AUTO IN: Drahý – Kolek, Hýbner, Kvoch, Kubeš J., Michalec, Horníček, Kubeš P., Buhr, Chudomský, Doležal, Hering, Kořínek. Trenér: Tereska Michal.

Rozhodčí: Rapák – Kaňovský, Vlk