1:2

konec (1:0, 0:0, 0:2)

27.09.2015, 03:00 • SAP Center, San Jose • Jan Prošek

Tipsport: 2.35 3.7 2.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí hokejisté byli sice aktivnější střelecky (24:21) na výhru to však nestačilo. Anaheimu se podařil obrat ve skóre, když z 0:1 odskočili do vedení 2:1. Tímto výsledkem zápas končí. Já Vám děkuji za pozornost. (05:26:37)

59:53

Výborný zákrok předvedl Khudobin proti Mattu Nietovi, který obkroužil branku a chtěl zasunout puk za brankovou čáru.

59:00

Poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:51

Buly v útočném pásmu domácích.

58:42

Domácí bez brankáře, zkouší to v šesti proti pěti. Oddechový čas domácích.

58:08

Nakonec se to podařilo Brentu Burnsovi, jehož rána nebyla špatná. Podobně dopadl o několik sekund později i Logan Couture.

58:00

Jakob Silfverberg obětavým zákrokem zamezil domácím vystřelit.

57:20

Žádné velké šance k vidění nejsou, domácí hokejisté musí dotahovat jednobrankovou ztrátu.

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

55:47

Ritchie se dostal do zajímavé střelecké pozice, v níž jej vychytal domácí brankář. Mohlo být po zápase. Následuje komerční přestávka.

55:00

Probíhá posledních pět minut třetí třetiny.

54:58

54:00

V první polovině přesilové hry se domácí hráči nedostáli do žádné vyložené šance. Hostující obrana, byť v oslabení, si počíná velmi dobře.

52:58

Vyloučen hostující Shea Theodore na dvě minuty za nedovolené bránění. Šance pro domácí na vyrovnání.

52:23

Anaheim právě vstřelil branku!
Gól v přesilové hře znamená obrat ve skóre. Hostující COREY PERRY dokázal protlačit kotouč výstrojí brankáře Martina Jonese. Asistence: Shea Theodore, Simon Despres.

51:50

51:02

Vyloučen domácí Joonas Donskoi na dvě minuty za hru vysokou holí.

49:50

Vyloučen hostující Corey Perry na dvě minuty za hru vysokou holí.

49:17

Harry Zolnierczyk rychlou střelou z otočky trefil střed branky, kde byl postavený Martin Jones.

48:50

Tomáš Hertl se dostával do šance, byl krosčekován zezadu, rozhodčí však zůstávají naprosto klidní. Domácí fanoušci se pochopitelně zlobí, ale nedá se svítit.

47:51

Domácí hráči se dostali do postavení mimo hru.

46:10

Komerční přestávka.

46:00

Autor předchozí branky, Chris Wagner, se dostal do další dobré šance. Tentokrát si však v koncovce nevěděl rady.

44:29

Jakob Silfverberg znovu tváří v tvář Martinu Jonesovi neuspěl. Domácí brankář nyní podržel svůj tým. Díky němu je skóre nevyrovnané.

43:05

Z kraje třetí třetiny je vyrovnáno. První branku Anaheimu v tomto zápase vstřelil CHRIS WAGNER. Prosazuje se skvěle technicky provedenou střelou. Bez asistence.

42:01

Joonas Donskoi bekhendovou střelou řádně protáhl brankáře hostujícího týmu. Střela to byla sice slabší stranou hole, ale i tak se jednalo o povedený pokus.

41:34

Jakob Silfverberg to nemyslel vůbec špatně, ve středním pásmu nabral rychlost, díky níž se dostal až k zakončení. Jones si poradil.

40:48

Brent Berns střelou příklepem nedokázal vážněji ohrozit Antona Khudobina.

40:01

Mike Santorelli vyhrál buly nad Benem Smithem.

40:01

Střelecky aktivnější domácí 17:11 vedou na skóre 1:0 díky brance Warda ze 14. minuty.

40:00

39:45

A byl to právě český hráč, kdo se dostal do zakončení. Tečoval střelu od modré, bohužel mimo.

39:00

Na ledě v poslední minutě je Tomáš Hertl.

38:22

38:10

Corey Perry se dostal do dobré střelecké pozice, s jeho ránou si domácí brankář poradil. Nutno poznamenat, že měl potřebnou dávku štěstí.

38:00

Probíhají poslední dvě minuty druhé třetiny.

37:03

Hostující celek se chtěl do útočného pásma dostat příliš rychle, a tak se píská postavení mimo hru. Buly ve středním pásmu.

36:22

Vyloučen domácí Brent Burns na dvě minuty za nedovolené bránění. Druhá přesilová hra pro Ducks.

35:17

Domácí mohli regulérním způsobem vést o dvě branky, to by ovšem nesměl Matt Tennyson trestuhodně z mezikruží minout.

35:00

Druhá třetina se blíží ke svému konci.

34:14

34:01

Domácí hráči dostali kotouč za brankovou čáru. Gól nemůže být uznaný, neboť útočící hráč stál v brankovišti. Hlavní sudí Leggo s hráči San Jose vůbec nediskutuje.

32:37

Chvilku domácí poezie si připravil Tomáš Hertl, jehož průnik úspěšný a efektivní byl. Totéž ovšem nelze napsat o jeho střele.

32:20

Momentálně sledujeme pasáž hry, která nepřináší prakticky žádné střelecké pokusy. Bojuje se o střední pásmo. Gólmani jsou bez práce.

30:01

Utkání se dostává do druhé poloviny, kterou začíná komerční přestávka.

29:50

Corey Perry si vypracoval zajímavou pozice, v níž ovšem nedokázal zamířit přesně.

29:11

Cogliano obětavým způsobem lehl do střely jednoho z domácích hráčů. Hostující brankář zasahovat nemusel, puk se k němu nedostal.

27:52

27:20

Baclay Goodrow ani Ben Smith nedokázali překonat hostujícího brankáře. Oba si připravili dobré šance, ale v zakončení selhali.

25:45

Domácí Brent Burns se dostal ke střele zápěstím, s níž si dokázal brankář Anton Khudobin poradit.

25:15

Střelecky jsou stále aktivnější domácí, vedou 13:10.

24:10

Tomáš Hertl dobrým pohybem na sebe navázal dva soupeře, připravil kotouč pro Gus Younga, jehož rána nebyla dostatečně důrazná.

23:55

Hra přerušena, neboť se kotouč dotkl sítě nad brankou hostujícího týmu.

23:35

Hra přerušena z důvody přihrávky rukou.

22:34

Hostující Nick Ritchie nedokázal svou šanci dotáhnout do úspěšného konce. Úvod druhé třetiny patří nepřesnostem, které jsou k vidění na obou stranách.

21:06

Ryan Kesler se perfektně uvolnil, dostal přihrávku a vystřelil. Martin Jones měl co dělat, aby kotouč vytěsnil mimo branku.

20:01

Za stavu 1:0 končí první třetina. Střelecky aktivnější jsou domácí hokejisté, ti vedou na střely 11:7.

20:00

19:00

Probíhá poslední minuta hry v první třetině.

18:46

18:03

V oslabení ujížděl sám na branku Matt Nieto, jenž nedokázal zakončit přesně.

17:50

Domácí velmi dobře brání oslabení. Vyložené šance si hostující celek nepřipravuje.

17:04

Mike Brown stál v dobré pozice, v níž ovšem kus gumy netrefil.

17:00

Po střele jednoho z hráčů Ducks kotouč nepříjemně poskakoval před brankářem Jonesem, který vše nakonec zvládl.

15:56

Stejný hráč se znovu dostal do střelecké pozice, tentokrát prostor vymezený třemi tyčemi netrefil.

15:20

Brankář San Jose zneškodnil i pokus Semona Desprese.

14:52

Hampus Lindholm byl v dobré pozici, mohl přihrávat, ale rozhodl se pro střelu. S jeho pokusem si poradil Martin Jones.

14:30

Goodrow vystihl rozehrávku hostujícího týmu, a tak posílá puk daleko od vlastního brankáře.

13:46

Za vražení na hrazení je vyloučen na 5 minut + osobní trest za nesportovní chování. Přesilovka pět minut pro hosty.

13:22

San Jose právě vstřelilo branku!
Přesilovka sice zůstala nevyužitá, ale těsně po ní jdou domácí do vedení. JOEL WARD rychlou střelou dokázal tentokrát už překonat brankáře Antona Khudobina. Asistence: Paul Martin, Brent Burns.

13:07

Hosté v plném počtu. V posledních vteřinkách to zkoušel Joel Ward, ale neuspěl.

12:42

Hra přerušena, protože se kotouč dostal daleko mimo mantinely, do hlediště.

12:07

Polovina přesilovky domácích je minulostí, do žádné velké šance se ale tým okolo Tomáše Hertla nedostal.

11:07

Přesilovka pro domácí tým. Na trestnou lavici míří Corey Perry na dvě minuty za nedovolené bránění.

10:19

Logan Couture střelou příklepem donutil brankáře Ducks k zákroku. Střely na branku 8:3.

10:01

První třetina se dostává do své druhé poloviny, gól jsme zatím neviděli.

08:06

08:06

Khodubin to teď neměl vůbec snadné. Domácí Brent Burns obkroužil branku, a tak se snažil zasunout kotouč do odkrytého místa. Gólman hostů však puk zastavil na brankové čáře.

07:30

Aktivněji hrají domácí hráči, kteří se do tempa dostali zejména díky přesilové hře. Tu ovšem využít nedokázali.

06:37

Oba týmy bojují o střední pásmo. Vyloženě gólové šance momentálně k vidění nejsou.

05:50

Jakob Silfverberg se prokličkoval až do zakončení, které se mu nepovedlo podle představ. Gólman domácího celku kryje.

05:12

Tomáš Hertl vyhrál buly nad zkušeným Ryanem Keslerem.

05:11

Barclay Goodrow střelou zápěstím pořádně protáhl Khodubina.

04:48

Hampus Lindholm minul branku v dobré střelecké pozici.

04:04

Brian McGrattan střelou zápěstím trefil jen gólmana Martina Jonese.

03:41

Hostující Simon Despres minut domácí branku. Na ledě během přesilovky byl i Tomáš Hertl.

03:41

Střelecky jsou aktivnější domácí, i díky početní výhodě vedou na střely 5:0.

03:22

02:58

Brent Burns znovu byl na konci rychlé akce domácích, i tentokrát byl úspěšnější hostující gólman.

02:45

Brent Burns a jeho nepřesná střela. Následně Logan Couture napálil puk jen do hostujícího brankáře.

01:55

Donskoi byl prvním hráčem, který v přesilovce zkoušel překonat hostujícího brankáře. Matt Nieto střelou zápěstím nepřekonal Khudobina.

01:22

Nejmladší obránce organizace Anaheimu Shea Theodore vyloučen na dvě minuty za hákování.

00:01

Utkání začne o něco později, což u NHL není nic neobvyklého.
Mužstvo San Jose prošlo v létě obrovskými změnami. V letošní sezóně se mezi příznivci klubu hovoří o tom, zda je tým dostatečně silný pro postup do play-off.
Hostující tým bude v sezóně pod velkým tlakem. Očekávání fanoušků atakují ty nejvyšší hranice. Mužstvo prošlo před sezónou velkými změnami. Tým se zcela bez problémů dostane do play-off. V něm při nejmenším do finále konference.
Dovolte mi, abych co nejpříjemnější den popřál všem fanynkám a fanouškům nejlepšího světového hokeje. V tomto přípravném zápase proti sobě nastoupí San Jose Sharks a Anaheim Ducks.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.

1:2

Branky a nahrávky: 14. Ward (Martin, Burns) – 44. Wagner, 53. Perry (Theodore, Despres)

San Jose Sharks: Jones (Dell) – Stollery, Martin, Mueller, Young, DeMelo, Tennyson, Burns – Marleau, McCarthy, Brown, Smith, McLaren, Donskoi, Meier, Haley, Couture, Carpenter, Ward, Hertl, Nieta, Goodrow

Anaheim Ducks: Khudobin (Hackett) – Holzer, Despres, O'Brien, Lindholm, Piskula, Theodore – Cogliano, Perry, Kesler, Maroon, Santorelli, Silfverberg, Ritchie, McGrattan, Zolnierczyk, Friberg, Wagner, Sgarbossa

Rozhodčí: Leggo, Hanson – Cameron, Murchison