HC Dukla Senica – SHK Drtiči Hodonín

3:4

konec (0:1, 1:2, 2:1)

25.08.2015, 18:00 • HC Dukla Senica • Petra Beblavá sk

Zápas skončil výsledkom 3:4 a nájazdy 0:1. Ďakujem vám za pozornosť a dovidenia. (20:08:06)
Pekova delovka skončila na Kotvanových betónoch.

Tomi poslal puk pomedzi Račkove betóny. 1:0
Romančík naservíroval puk Kotvanovi priamo do lapačky.
Špokov pokus o blafák Račko prečítal.
Ružička trafil len tyčku.
Prvý proti Račovi vyštartoval Kučera – gól nedal.

Nasledujú samostatné nájazdy, ktoré na výsledok nebudú mať žiadny vplyv.

59:42

Kuba zachytil puk v strednom pásme a pokúšal sa ho napáliť do brány. Trafil len konštrukciu brány.

59:22

Domáci hrajú v šestici bez brankára.

59:22

Oddychový čas domácich.

59:14

Puk lieta z jednej strany na druhú. Ani jeden tím ho však nedokáže podržať dlhšie.

58:00

Do konca tretej tretiny zostávajú dve minúty. Po zápase si tímy vyskúšajú samostatné nájazdy.

57:25

Okamžite po buly musel Kotvan zasahovať. Priznám sa, že som si nevšimla, ktorý z hráčov strieľal.
Senickým zimným štadiónom sa niesol hlas hlásateľa, ktorý divákov pozýval na prípravný duel, ktorý sa odohrá proti Trnave. Začiatok je naplánovaný na 18:00. My budeme pri tom.

57:12

Hra prerušená pre posunutú bránku hostí.

56:05

Senica dala gól!
Teraz to domácim už vyšlo. Krásna spolupráca Rezáča a LUKÁŠA PEKA znemená tretí senický gól. Rezáč nahral z ľavej strany na pravú pred bránkovisko, kde PEK stál a brankára prekonal strelou do hornej časti bránky. Dokážu domáci vyrovnať?
Asistencia: Rezáč

55:11

Z ľavej strany od mantinelu to skúšal Dobrý, Kotvan jeho pokus zneškodnil. K odrazenému puku sa ešte na pravej strane dostal Pek, ale ani on nedokázal puk upratať medzi tri žrde.

54:58

Domáci sa rútili do akcie 2 na 2. Zastavil ich však hvizd rozhodcu – ofsajd.

53:15

Domácim rozhodne nemožno uprieť snahu. Chýba im však presnosť a pokoj pri zakončení.

51:25

Grmanova strela spomedzi krujov nemala potrebnú razanciu. Kotvan si s ňou bez problémov poradil.

50:41

Domáci gólman sa na nedostatok práce sťažovať nemôže. Teraz ho preveril Mikéska. Domáci strážca svätyne musel puk priľahnúť.

50:25

Domáci robia v rozohrávke vo vlastnej tretine veľké množstvo chýb. Jednu z nich chcel využiť Špok, Račko ho ale vychytal.

49:44

Kotvan si pripisuje na svoje konto ďalší úspešný zákrok. Žitňanský na neho nedokázal vyzrieť.

48:17

Domáci nič extra nevymýšľali. Okamžite po prechode do útočného pásma sa pokúsili o prekonanie brankára hostí. Úspech ale neslávili.

47:47

Aj keď je to prípravný zápas, hráči si nič nedarujú a bojujú o každý jeden centimeter ľadu.

47:00

Icing domácich.

46:01

Jedlička zachytil puk na osi ihriska v strednom pásme. Keď nevieš čo s pukom, vystreľ – toho sa asi tento hráč držal, no bránu vôbec netrafil.

45:05

Jurásek sa v protiútoku dostal s pukom do útočnej tretiny, nahral naľavo Zitkovi, no tomu sa puk zošmykol z čepele, preto nezakončil tak, ako chcel.

44:33

Žitňanský vyhodil puk z ihriska, rozhodca v tom však nevidel úmysel.

44:10

Hneď po vyhranom buly v útočnom pásme sa k strele dostal Korýtko. Kotvan puk schoval do výstroja a nepustil.

43:44

Černý sa dostal po pravej strane do útočnej tretiny a y pravého kruhu vystrelil. Kotvan yasahoval vyrážačkou. Domáci sa ale pri puku udržali a Kotvana vyskúšal z brankárskeho umenia aj Ružička. Kotvan uspel.

42:18

Hodonín dal gól! Hostia rýchlo využívajú presilovku. Domáci hráči si v defenyíve nerozumeli a gól si tak mohol pripísať RÓBERT MIKÉSKA. Brankár Račko sa na svojich spoluhráčov hneval.
Asistencie: Vrba, Tomi

41:55

Janoušek (SEN) menší trest držanie.

41:36

Po brejku sa domácim podarilo dať domácim kontaktný gól. Y pravej strany sa presadil LUKÁŠ PEK.

39:43

Domáci opäť točili puk v útočnom pásme a k zakončeniu sa odhodlal Pek. Kotvan puk ukryl. Hráč tam ešte dorážal, čo sa nepáčilo obrancovi hostí, ale rozhodcovia vzniknutú situáciu upokojili.

39:00

Zostáva 1 minúta do konca 2.tretiny.

38:30

Po vhadzovaní v obrannom pásme sa dokázali hráči Hodonína oslobodiť.

38:06

Smetana (HOD) obdržal menší trest za podrazenie. Hráč si počas jazdy na trestnú lavicu aj zahromžil.

37:08

Medzi kruhy si nakorčuľoval Flamík. Rukavica domáceho gólmana ale nesklamala a puk ukryla.

36:47

Dva úspešné zákroky si v časovom rozmedzí 5 sekúnd pripísal Račko.

36:27

Dobrú prihrávku od Peka dostal Dobrý, ale brankár Kotvan jeho pokus zneškodnil.

35:00

Hodonín dal gól! Hostia nahadzovali puk dopredu a Černý sa ho pokúsil zachytiť. Z ruky mu však vypadol a ZDENĚK KUČERA, ktorý ho prebral sa sám rútil na Račka. Proti jeho blafáku bol brankár bezmocný. Stav stretnutia 1:3.

34:26

Ďalekonosný a nepresný pokus Srneca domácich nevystrašil.

32:00

Hodonín dal gól! Vyrovnaný stav dlho nevydržal. Puk za Račkov chrbát poslal MICHAL KUBA.
Asistencie: Jirásek, Zítka

31:19

Je vyrovnané. Po ľavej strane sa predral dopredu LUKÁŠ PEK a chcel nahrať na pravú stranu korčuľujúcemu spoluhráčovi. Puk sa však akýmsi zázrakom ocitol v sieti.
Asistencie: Rezáč

30:19

Po pravej strane individuána akcia Ružičku. Kotvan vytesnil puk mieriaci do ľavého horného rohu brány vyrážačkou.

29:32

Z ľavej strany sa pokúšal o ohrozenie brány Romančík. Ale bol z uhla a navyše mu puk vôbec nesadol.

29:00

Domáci majú k dispozícii ešte 2 minúty a 2 sekundy hry v početnej výhode. Využijú ju?

27:49

Pek pálil od modrej, Kotvan však všetko videl a strelu zneškodnil. Puk sa potom dostal k Černému, ale zamotal sa mu medzi korčulami a bolo po šanci.

27:20

Pavešica následne k zemi skolil Smetana (HOD) a dostal za to 2+2 minúty. Nebezpečná hra so zdvihnutou hokejkou.

27:00

Domáci "točili" puk v útočnej tretine, k streleckému pokusus sa nakoniec odhodlal Pavešic. Jeho pokus ale v sieti neskončil.

25:54

Domáci zakladajú útok až za vlastnou bránou.

25:21

Zitka (HOD) dostáva menší trest za nedovolené bránenie v hre.

25:01

Pek zachytil puk na modrej a vypálil, mieril však nad bránu. Domáci sú v druhej tretine jednoznačne aktívnejší.

24:24

Kotvan napokon musel zasahovať, ale nemal s pukom žiadne problémy.

24:14

Domíáci išli vo dvojici dopredu, ale obrana hostí si plní svoje úlohy, ako má.

23:57

Nedorozumenie na strane domácich – icing.

22:49

Fianovi puk úplne nesadol, ale pred bránou stál ešte Romančík ktorý sa snažil pretlačiť ho až do siete, ale Kotvan bol proti.

22:07

Hostia potrebovali vystriedať, tak Jedlička poslal puk z obrannej tretiny až k Račkovi, ktorý ho skrotil lapačkou, no hneď poslal do hry.

21:10

Zítka šiel úplne sám na Račka, domáci obránci mu nestíhali, ale brankára neprekonal.

20:47

Rozhodcovia skontrolovali situáciu a Račko bude pokračovať.

20:40

Hostia sa po brejku dostali do zakončenia, no oproti nim vybehol Račko. Brankár asi utrpel nejaké zranenie, keďže dokorčuľoval do bránkoviska a skláňa sa tam.

20:01

Začala sa druhá tretina.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:53

Po vyhranom buly sa dopredu tlačil Špok. Račko puk po chvíľke skrotil a ukryl v lapačke.

18:44

Po prechode modrej nahodil puk na bránu Romančík, Kotvan ho betónom poslal do rohu.

17:48

Hodonín dal gól! Domáci to napokon neustáli. Z bezprostrednej blízkosti prekonal Račka ZDENĚK JIRÁSEK. Hostia tak vyhrávajú 0:1.
Asistencie: Kuba, Škápik

17:26

Hrá sa v obrannej tretine Hodonína. Senica zbiera cenné sekundy.

16:43

Kolář namieril svoju delovku tesne vedľa ľavej žrde senického gólmana.

16:06

Dobrý (SEN) dostáva dve minúty za podrazenie. Hra sa presúva pred Račka.

15:45

Dobrý pokus Dobrého, ale Kotvan si puk postrážil a ukryl ho vo svojej výstroji.

14:53

Icing hráčov Hodonína.

14:42

Aj Kotvan musel zasahovať pri pokuse domáceho celku. Bude sa vhadzovať po jeho ľavej ruke.

14:04

Flamík to skúsil z uhla, Račko mu hokejkou puk nešťastne vrátil, no k pokusu číslo dva sa hráč hostí už nedostal.

13:15

Jurásek to skúšal od ľavého mantinelu. Bolo to skôr nahodenie puku, no Račko musel zasahovať.

12:55

Ofsajd domácich.

12:22

Ružička preveril pozornosť brankára hostí.

12:17

Hostia si nerozumeli a píska sa icing.

11:41

Hostia sú v obrannej činnosti vážne výborní. Po získaní puku sa hneď hrnú do brejku. Teraz ich zastavil ofsajdový verdikt.

10:58

Potlesk si teraz vyslúžil domáci brankár za svoj zákrok.

10:39

Nedvěd nepríjemne pálil od modrej, Zitka strelu tečoval, no mimo tri žrde.

09:36

Seničania keď sa aj dostanú do útočnej tretiny, majú problém dostať sa do zakončenia.

08:11

Stránský a Smetana sa rútili na senického gólmana, no ten sa nenechal oklamať a pokus druhého menovaného zneškodnil pravým betónom.

07:22

Hráčov treba pochváliť, že sa hrá vo vysokom tempe a nie je to hra na jednu bránu. Na štadión síce nezavítalo veľa divákov, ale tí, čo tu sú, musia byť zatiaľ spokojní.

06:41

Senica v plnom počte. V závere oslabenia ešte brankár zasahoval.

05:48

Špok len tesne minul senickú bránu. Vyslúžil si však potlesk.

05:01

Kučera vyprášil Račkove betóny, keď ho skúšal prekvapiť strelou z ľavého kruhu.

04:40

Dlho sa v počte 5 na 5 nehralo. Trestnú lavicu ide zohriať Fian (SEN) za nedovolené bránenie v hre.

04:24

Hostia sa ubránili a už sa pokračuje v plnom počte.

03:27

Domáci rytieri majú problém s udržaním sa v útočnom pásme a akcie zakladajú pri vlastnej bráne.

02:54

Domáci roztočili v útočnom pásme tradičný kolotoč, ale Pekarčíkova strela bola zablokovaná a domácich následne opäť zastavila prihrávka rukou.

02:23

Prvé vylúčenie v zápase. Tomi (HOD) dostal menší trest za podrazenie.

02:12

Vrba si skvele počkal na puk na útočnej modrej, ale bol odzbrojený.

01:42

Tarabikov pokus z ľavej strany bol zblokovaný. Napokon sa ozval hvizd rozhodcu – prihrávka rukou.

00:49

Puk majú na hokejkách hostia a prvý strelecký pokus na Račka vyslal Kuba. Brankár sa s pukom troška pohral a napokon ho ukryl do lapačky.

00:10

Úvodné buly vyhrali domáci, no hostia sa do nich pustili s veľkým odhodlaním.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.

Zápas sa o malý moment začne.

A už sú tu aj domáci hráči. Duel teda o chvíľku môže začať.
Už prichádzajú aj hráči hostí.
Na ľad vykorčuľovali rozhodcovia dnešného duelu.
Úvodné zostavy:

HC Dukla Senica: Račko (Ďuriš) – Grman, Pavešic, Tarabik, Černý, Žitňanský, Fian, Šohajda, Kotzman – Pekarčík, Dobrý, Ružička – Pek, Rezáč, Korýtko – Romančík, Janoušek, Dvonč – Babiar, Ivičič, Pancza

SHK Hodonín: Štepanovský (Kotvan) – Kolář,Mikéska, Pokorný, Srnec, Nedvěd, Jedlička, Flamík, Polesný, Škápik – Rauš, Zítka, Špok, Kučera, Tomi, Smetana, Stránsky, Kuba, Sajdl, Jurásek, Vrba.
O cca 15 minút začne prípravný zápas medzi HC Dukla Senica a SHK Hodonín. Domáci sa na facebookovej stránke priznali, že v tíme šarapatí viróza a štyria hráči sú na antibiotikách.
Vážení hokejoví nadšenci, dovoľte mi privítať vás pri sledovaní online prenosu z prípravného stretnutia medzi HC Dukla Senica a SHK Hodonín.

Prípravné zápasy sú v plnom prúde a Senica na domácom ľade privíta súpera z neďalekého českého mesta Hodonín.
Pre domácich je to už 5.prípravný duel. Prvé dva duely vojaci vyhrali (s Trnavou a Topoľčanmi), no ďalšie dva zápasy prehrali (s Hodonínom a Břeclavou).
Dnes teda odohrajú ďalší zápas proti Hodonínu a vo štvrtok ich čaká odvetný zípas proti Topoľčanom na domácom ľade.

Káder sa počas leta riadne obmenil, uvidíme, ako sa dokážu zohrať. Aj na to slúžia prípravné zápasy.

Z komentátorského stanovišťa vám všetko dôležité priblíži Petra Beblavá. Úvodné buly je naplánované na 18:00.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.

3:4

Branky a nahrávky: 32. Pek (Rezáč), 42. Pek (Korýtko, Černý), 57. Pek (Rezáč) – 18. Jirásek (Kuba, Škápik), 32. Kuba (Jirásek, Zítka), 35. Kučera, 43. Mikéska (Vrba, Tomi)

SHK Drtiči Hodonín: Kotvan (Štepanovský) – Kolář,Mikéska, Pokorný, Srnec, Nedvěd, Jedlička, Flamík, Polesný, Škápik – Rauš, Zítka, Špok, Kučera, Tomi, Smetana, Stránsky, Kuba, Sajdl, Jurásek, Vrba

Rozhodčí: Mullner – Šefčík, Purgat