HC Technika Brno – Hockey Club Moravské Budějovice 2019

1:0

konec (0:0, 1:0, 0:0)

25.08.2015, 18:00 • Matěj Laža

Ani vyloučení v poslední sekundě třetí třetiny nepomohlo Budějovickým k tomu, aby překonali bezchybného Nováka. Utkání tedy končí nejtěsnějším rozdílem 1:0 ve prospěch domácího vysokoškolského týmu. To je pro dnešek z hal za Lužánkami vše. Přeji hezký zbytek večera a u dalšího onlajnu z místní haly opět napočtenou. (20:04:51)

59:59

Ještě jedno vyloučení před koncem utkání. Adam Šidák (TEC) inkasuje dvě minuty za držení.

59:50

O kotouč bojuje v rohu kluziště snad sedm hráčů, zatím ho však nikdo od mantinelu nevydoloval.

59:07

Hosté hrají v šesti.

58:44

Zmatky na brankovišti musel tentokrát hasit Milan Máj, který nakonec zasedl kotouč.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:40

Puk v pásmu se snaží udržet hosté a poměrně se jim to daří. To samé se ale nedá říct o zakončení.

57:13

Technika poslala kotouč nedovoleně přes všechny čáry a píská se zakázané uvolnění.

56:35

Celým kluzištěm projel Telesz a následně prověřil, zda Novák ve své svatyni stále je. Domácí gólman podržel kotouč na hrudi a přerušil hru.

55:38

Patrik Brzobohatý střílel z levého kruhu pouze do betonů připraveného Máje.

54:58

Tato přesilová hra se hráčům z Moravských Budějovic vůbec nepovedla. Vysokoškoláci jsou již v plném počtu.

54:08

První vážnou šanci si však vypracovala Technika. Polesný opět ukázal jak má rychlé nohy a pláchl všem hostujícím obráncům. Zakončení však nijak výrazně nezaměstnalo Milana Máje.

53:11

Jan Sedlák (TEC) chtěl vystřelit tvrdý projektil hned po buly, místo toho mu ale kotouč přeskočil hůl a hostující forvard se už pomalu řítil do samostatného úniku. Sedlák musel zatáhnout za záchrannou brzdu a odpyká si dvě minuty na trestné lavici za podražení.

52:40

Střelu Patrika Brzobohatého zablokoval jeden z hostujících bránících hráčů, Máj nakonec ani nemusel zasahovat.

52:06

Novák po delší době raději přerušil hru.

51:25

Sám před bránou se opět zjevil Telesz, i on byl na Nováka krátký.

50:28

Tomáš Pelikán se již chystal na střelu z předbrankového prostoru, Lupač mu však nedokázal včas adresovat přesnou přihrávku.