HC Dukla Senica – SHK Drtiči Hodonín

3:4

konec (0:1, 1:2, 2:1)

25.08.2015, 18:00 • HC Dukla Senica • Petra Beblavá sk

Zápas skončil výsledkom 3:4 a nájazdy 0:1. Ďakujem vám za pozornosť a dovidenia. (20:08:06)
Pekova delovka skončila na Kotvanových betónoch.

Tomi poslal puk pomedzi Račkove betóny. 1:0
Romančík naservíroval puk Kotvanovi priamo do lapačky.
Špokov pokus o blafák Račko prečítal.
Ružička trafil len tyčku.
Prvý proti Račovi vyštartoval Kučera – gól nedal.

Nasledujú samostatné nájazdy, ktoré na výsledok nebudú mať žiadny vplyv.

59:42

Kuba zachytil puk v strednom pásme a pokúšal sa ho napáliť do brány. Trafil len konštrukciu brány.

59:22

Domáci hrajú v šestici bez brankára.

59:22

Oddychový čas domácich.

59:14

Puk lieta z jednej strany na druhú. Ani jeden tím ho však nedokáže podržať dlhšie.

58:00

Do konca tretej tretiny zostávajú dve minúty. Po zápase si tímy vyskúšajú samostatné nájazdy.

57:25

Okamžite po buly musel Kotvan zasahovať. Priznám sa, že som si nevšimla, ktorý z hráčov strieľal.
Senickým zimným štadiónom sa niesol hlas hlásateľa, ktorý divákov pozýval na prípravný duel, ktorý sa odohrá proti Trnave. Začiatok je naplánovaný na 18:00. My budeme pri tom.

57:12

Hra prerušená pre posunutú bránku hostí.

56:05

Senica dala gól!
Teraz to domácim už vyšlo. Krásna spolupráca Rezáča a LUKÁŠA PEKA znemená tretí senický gól. Rezáč nahral z ľavej strany na pravú pred bránkovisko, kde PEK stál a brankára prekonal strelou do hornej časti bránky. Dokážu domáci vyrovnať?
Asistencia: Rezáč