konec (2:0, 2:1, 0:1)

25.08.2015, 18:00 • PRO HOCKEY Aréna, Trutnov • Matěj Poul

Konec zápasu. (20:14:46)

59:09

2min za nesportovní chování dostává domácí Cetkovský.

58:40

Vrchlabí vstřelilo branku!

Nádhernou samostatnou akci teď předvedl FILIP, který využil chyby domácích v útočné třetině.

58:01

Hosté ve čtyřech.

57:19

2min za držení protihráče si jde odsedět Klement.

56:01

2min za naražení na hrazení dostává Jirků.

53:42

51:52

Domácí ve čtyřech.

51:42

2min za sekání dostává Uchin.

49:52

2min za vysokou hůl dostává domácí Kastner.
Dnešní utkání sleduje 495 diváků.

49:28

48:48

48:30

Ve velké šanci se ocitl Fedulov, ale znovu ztroskotal na hostujícím brankáři.

47:28

Další 2min pro hosty. Trest za příliš mnoho hráčů na ledě si půjde odsedět Kadavý.

46:48

2min za hákování si jde odpykat hostující Beneš.

45:16

Obrovská šance Malého, který se po přihrávce od Cetkovského dostal do brejku, ale šance skončila na vyrážečce Abraháma.

43:13

Hra se teď přelévá ze strany na stranu, a na konci všech akcí jsou výborní gólmani.

41:56

41:45

40:01

40:00

39:56

2min za hrubost dostává hostující Urban.

39:49

39:45

2min za krosček dostává domácí Kozák.

37:49

2min za napadení dostává hostující Klement.

37:30

Velká šance domácích konkrétně Cetkovský, ten však po samostatném úniku trefil pouze spojnici branky.

36:28

34:47

2min za hrubost dostává na domácí straně Chaloupka na trestnou lavici hostů usedá Jebavý.

34:28

2min za krosček si jde odpykat domácí Kozák.

33:53

31:53

2min za nedovolené bránění dostává Kadavý.

31:15

Na obou stranách došlo k výměně brankářů. Z hostující branky odchází Jelínek a přichází Abrahám a z trutnovské odchází Jeschke a přichází Čáp.

31:15

Trutnov právě vstřelil branku!

Nádherný nástup na led v podání Cetkovského, který si počkal na vyhozený puk od Chytráčka, rychle přejel do útočného pásma a skvělou nahrávkou vybídl LUŠTINCE, který do poloprázdné branky nezáváhal. ASISTENCE: Cetkovsky, Chytráček

31:03

29:03

2min za hákování dostává domácí Cetkovský.

27:55

Ofsajd domácích.

27:39

Postavení útočícího (domácího) hráče v brankovišti.

27:20

26:48

Domácí teď skvěle drží gólman Jeschke, který v bráně doslova čaruje.

26:34

25:20

2min za podražení dostává domácí Fedulov.

24:34

2min za nedovolené bránění dostává Cetkovský.

24:14

Ale přichází snížení ze strany hostů. Po rychlém přechodu přes střední pásmo se před branku dostal bývalý Trutnovák ŠKVOR, který obdržel přihrávku od Oppelta a lehkým tečováním dopravil kotouč za Jeschkeho záda. ASISTENCE: Oppelt

22:05

Tady se schyluje k velké nadílce, protože Trutnov jde již do tříbrankového vedení a to zásluhou Pavla MALÉHO, který po přihrávce Cetkovského přes brankoviště doklepl puk do prázdné branky. ASISTENCE: Cetkovský

21:36

Icing hostů.

20:01

20:00

19:13

18:38

2min za podražení dostává hostující Šimoníček.

18:05

17:30

Premiérový gól v dresu Trutnova si připisuje JÍŘÍ CETKOVSKY, který si pohlídal chybujícího obránce Lenocha a po samostatném úniku a střelou do levého horního rohu rozvlnil hostující síť podruhé. Bez asistence.

17:13

Domácí jdou do tří! 2min za hákování dostává domácí Malý.

16:05

2min za podražení dostává domácí Bartoň.

14:29

Další tvrdý hit v podání domácích konkrétně Malého, který poslal k zemi Lenocha.

14:23

Ofsajd hostujícího celku.

13:35

Tvrdý hit si teď odnesl Klement, kterého atakoval Poul.

12:53

10:48

Domácím se to nakonec podařilo! O první branku domácích se postaral po samostatném úniku BARTOŇ, který dostal přihrávku o mantinel od Kastnera a střelou mezi betony otevírá skóre dnešního duelu.. ASISTENCE: Kastner

10:45

10:19

09:29

Neuznaný gól domácích! Rychlý protiútok teď vytvořil Luštinec, který projel celé hřiště a na modré napřáhl jenž v tom mu do ofsajdu v jel Chytráček, který celou akci zastavil.

08:45

Přesilovka domácím dlouho nevydržela a 2min za nedovolené bránění dostává Peter Beneš.

08:19

2min za držení protihráče dostává hostující Lenoch.

07:58

Sťastného střelu si pohlídal Jeschke.

06:07

Pohlednou akci vymyslel Šimoníček, ale jeho přihrávku na Bláhu vystihl Poul.

05:38

Dopředu se prodral Kastner, ale opět skončil na Jelínkovi.

04:43

První střelu za Trutnov si připisuje Pavel Nový, ale ta končí pouze v Jelínkově lapačce.

04:33

Icing domácích.

04:24

03:55

Nádherná kombinace Jirků s Urbanem, ale druhý jmenovaný nedokázal puk dopravit do domácí branky.

02:49

02:32

02:24

2min za hákování dostává domácí Kastner.

02:03

Domácí skvěle kombinují v útočné třetině, ale hosté dobře brání své brankoviště.

01:06

Tečovanou střelu Váchy teď musel krotit hostující brankář.

00:49

2min za sekání dostává hostující Bláha.

00:25

Do útočné třetiny rychle přešel Bartoň, který ještě nahrával na Literu, ten byl však podražen.

00:01

Oba týmy jsou připraveny na ledové ploše utkání může začít.
Nyní se bude držet minuta ticha za nedávno zesnulého dlouholetého funkcionáře Českého svazu Josefa Veselého.
HC TRUTNOV

Domácí ihned na začátek čeká těžká zkouška, ale svou kvalitu ukázali již minulý týden v duelu proti České Třebové, se kterou po první třetině prohrávali již 0:3. Ale od poloviny utkání po vystřídání brankářů a po výměně dvou formací se dostali do hry a duel otočili na 8:3. Domácí stejně jako hosté přivedli do kádru hodně nových hráčů. K týmu se během léta připojili např. Peter Beneš (obránce) z Břeclavi, Marek Hemský (útočník) z České Třebové. Z Královéhradecké juniorky do Trutnova přišli Lukáš Kastnera Martin Bartoň (oba útočníci). Z daleké Prahy do Trutnova přišli Petr Litera (Sparta Praha) a Pavel Malý (oba útočníci). A ještě tu máme hráče z ruské sborné a těmi jsou Pavel Fedulov, Jaroslav Uchin a Alexander Surovov, ten se k tréninku připojil teprve nedávno. A největší posilou pro Trutnov je pardubický Jiří Cetkovský, který se sem přišel rozehrát.
HC Stadion Vrchlabí

Dnešní hostující celek přijel s na led svého odvěkého rivala s dvěma brankáři, šesti obránci a devíti útočníky tím pádem bude hrát na kompletní tři lajny. Hosté letos kádr posílili o trochu méně než Trutnov, ale přivedli dost zvučných jmen. Např. tu máme dvě jména, která ještě loni hájila barvy Trutnova. Těmi jsou Jiří Šimoníček (útočník), bývalý dlouholetý kapitán právě Trutnova a potom Jana Škvora (obránce). Ale Vrchlabí zde hodně hráčů na soupisce také chybí. Musíme např. zmínit obrannou dvojici Erban a Chleborád nebo Dalibor deCarvalho a Šimon Boček, ti ale o své místo v kádru ještě bojují. Ikdyž Vrchlabínepřijelo se všemi hráči máme se na co tešit
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

4:2

Branky a nahrávky: 11. Bartoň (Kastner), 18. Cetkovský, 23. Malý (Cetkovský), 32. Luštinec (Cetkovský, Chytráček) – 25. Škvor (Oppelt), 59. Filip

HC Trutnov: Jeschke (od 32.Čáp) – Beneš Peter, Poul, Vácha, Karlík "A", Chaloupka, Kozák, Kubica, Surovov – Cetkovský, Smékal, Janoušek, Hemský, Bartoň, Chytráček "A", Luštinec "C", Uchin, Fedulov, Kastner, Malý, Litera

HC Stadion Vrchlabí: Jelínek (od 32.Abrahám) – Beneš Petr, Lenoch, Klement, Škvor, Jebavý, Kadavý – Krsek, Filip "C", Šťastný, Bláha "A", Šimoníček, Oppelt, Jirků, Urban, Maďar

Rozhodčí: Veinfurter – Sháněl, Padevět