Italská Serie A

Inter Milán – Empoli FC

4:3

konec (0:0)

31.05.2015, 20:45 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst) • Martin Pešout

Tipsport: 1.54 4.55 5.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Po prvním poločase to rozhodně na takové drama nevypadalo. Ve druhé půli padlo sedm branek, Inter porazil Empoli 4:3! Milánští vedli už 2:0 a 4:2, ale pokaždé Empoli dokázalo zápas zdramatizovat. (22:48:41)

90+3

90+3

Žlutou kartu dostává Mário Rui (Empoli FC).

90+3

Mčedlidze uvízl v ofsajdu.

90+2

Empoli se snaží v samém závěru o vyrovnání a všechny síly vrhá do útoku!

90

Sudí nastavuje druhý poločas o tři minuty.

90

Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Rodrigo Palacio, přichází Federico Dimarco.

Levan MČEDLIDZE - 4:3

88

Empoli právě vstřelilo branku!
LEVAN MČEDLIDZE zužitkoval přihrávku do vápna a hned z první nekompromisně skóruje – 4:3.

87

Následný roh ale už Inter nezužitkoval, Empoli dostalo míč do bezpečí.

86

Palacio se ocitl v další gólovce, zblízka ho ale vychytal Bassi!

85

Žlutou kartu dostává Hernanes (Inter Milán).

84

83

Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází , přichází Lukas Podolski.

81

Icardi zblízka netrefil bránu, to bylo trestuhodné od domácího borce. To měl být gól!

79

Icardi je při chuti, opět se probíjel do vápna, ale posléze o míč přišel.

78

Palacio posílala další míč do ohně, tentokrát ale obrana Empoli už byla pozorná.

77

Inter Milán právě vstřelil branku!
Inter přidává další gól a pravděpodobně rozhoduje utkání. Míč ve vápně dostal MAURO ICARDI a nemýlil se – 4:2.

Mauro ICARDI - 4:2

74

Centr Nagatoma odvrátila obrana Empoli.

72

Ve druhém poločase se odehrává gólový festival. To jsou věci. Uvidíme, zda Empoli znovu vyrovná.

71

Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Federico Barba, přichází Lorenzo Tonelli.

Marcelo BROZOVIĆ - 3:2

70

Inter znovu vede, ve vápně se dostal k míči MARCELO BROZOVIČ a nekompromisní ranou nedal Bassimu šanci – 3:2.

69

Inter nyní zahrozil na útočné polovině, ale následně Brozovič pálil nad branku.

68

Empoli mohlo otočit vývoj skóre na svou stranu! Mčedlidze se už málem radoval, ale Handanovič ho vychytal.

67

Žlutou kartu dostává Mirko Valdifiori (Empoli FC).

65

Druhý poločas tedy nabízí pořádné okamžiky a během několika minut jsme viděli hned čtyři góly.

64

Hernanes pálil nad.

63

Žlutou kartu dostává Federico Barba (Empoli FC).

Manuel PUCCIARELLI - 2:2

62

To jsou věci, tohle čekal málokdo, ale Empoli během pár minut srovnalo! Po přihrávce Verdiho střelou po zemi k tyči nachytal Handanoviče MANUEL PUCCIARELLI – 2:2.

60

Empoli ožilo, uvidíme, jak snižující branka ovlivní průběh zápasu.

Levan MČEDLIDZE - 2:1

59

Empoli snižuje! Hlavičkou překonal Handanoviče LEVAN MČEDLIDZE a dává hostům naději – 2:1.

57

Hostům z Empoli se tedy úvod druhé půle vůbec nedaří. Dvakrát rychle Empoli inkasovalo a mohlo dostat už i více gólů.

56

Inter je nyní na koni, po další rychlé akci velmi dobře pálil Palacio.

54

Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Vincent Laurini, přichází Mário Rui.

Mauro ICARDI - 2:0

53

Po přímočaré akci se Inter brzy prosazuje podruhé. Po přesném pasu Kovačiče mířil do pravého dolního rohu MAURO ICARDI – 2:0.

52

Záhy mohl přidat druhý gól Hernanes, ale z dobré pozice míjí branku.

51

Už v prvním poločase byl Inter lepší, nyní na začátku druhé půle to gólově vyjádřil a vede.

Rodrigo PALACIO - 1:0

50

Po přihrávce Icardiho se zblízka nemýlil RODRIGO PALACIO a Inter vede – 1:0.

48

Po přerušení se už znovu hraje a bude hrát i Laurini.

47

Hostující Laurini si přivodil nějaké zranění. Uvidíme, zda bude pokračovat ve hře.

46

Máme za sebou první poločas, který branku nepřinesl. Postupem času převzal otěže zápasu Inter, ale přes několik dobrých šancí zatím nedokázal skórovat.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+2

45

Sudí nastavil první poločas o dvě minuty.

45

Ani po centru Brozoviče Inter gólově nezahrozil.

44

Oba soupeři tedy provedli vystřídání ještě do přestávky.

43

Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Riccardo Saponara, přichází Simone Verdi.

42

Inter má více ze hry, ale zatím se mu nepodaří překonat obranu Empoli a hlavně gólmana Bassiho.

41

Ale ani nyní nezapršelo a Bassi bude vykopávat.

40

Inter bude kopat další rohový kop.

39

Nákop Hernanese si obrana Empoli pohlídala.

38

Inter bude kopat rohový kop.

37

Inter má více ze hry, to je zřejmé.

Bassi skvěle vychytal Icardiho!

36

Po zblokované střele Medela pálil Icardi a Bassi vytáhl další skvělý zákrok!

35

Střelu Santóna vyrazil Bassi na roh!

34

Mčedlidze se doslova proboural do vápna Interu a po jeho útočném faulu hosté přicházejí o míč.

33

Nyní Kovačič poslal míč do autu, Empoli bude vhazovat.

31

Nyní centr Interu odvrátila obrana Empoli.

30

Empoli stále čeká na první střelu v zápase. To Inter pálil hned dvakrát, z toho jednou na branku.

29

Nyní naopak faul Brozoviče přerušil nápor Interu.

28

Za polovinou hřiště fauloval Mčedlidze, Inter bude rozehrávat.

27

Na centr Nagatoma si vyskočil Palacio, ale hlavičkoval nepřesně. Bassi bude vykopávat.

26

Empoli záhy přišlo o míč a opět hru tvoří Inter.

25

Empoli drží míč a uklidňuje hru.

24

Brozovičův centr odvrátila obrana Empoli, každopádně domácí si vytvářejí čím dál větší tlak.

Brozovič poslal míč vysoko nad.

22

Palacio dostal míč za obranu a ještě přihrával ve vápně Brozovičovi, který však míč netrefil ideálně a balon končí v zámezí.

21

Inter brzy musel vystřídat, Felipe byl zraněný a nemohl pokračovat ve hře, ze hřiště odkulhal.

20

Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Dias da Silva Felipe, přichází Davide Santon.

18

Centr Nagatoma si pohlídal gólman Bassi, už má míč v rukavicích.

17

Inter opět kombinuje na útočné polovině. Empoli se zatáhlo.

16

Palacio pálil nad.

15

Inter je na míči, poměrně hodně je vidět Nagatomo.

14

Empoli opět hraje na útočné polovině, ale přihrávka Veciniho skončila jen na obráncích Interu.

13

Centr Palacia odvrátila defenziva Empoli.

12

Na trávníku skončil Felipe a nevypadalo to s ním dobře, ale už se zvedá z trávníku a měl by pokračovat ve hře.

10

Od Ranocchii skončil míč v autu, Empoi bude kopat roh.

9

Empoli znovu na ptočné polovině, Inter se brání.

8

Empoli znovu zajímavě kombinovalo na hranici vápna Interu.

7

Roh bude kopat i Empoli, hráči se postěhují do vápna.

6

Inter následně kopal roh, ale nyní už Bassi bude vykopávat od vlastní branky.

5

Pozor, nyní pěkně vystřelil Nagatomo a ještě lepší zákrok vytáhl gólman Bassi.

4

Nyní ale proniká do obrany domácích Empoli.

3

Inter operoval na útočné polovině hřiště, ale posléze akci domácích zastavil ofsajd.

2

Faul Nagatoma přerušil hru.

1

Inter měl úvodní výkop, fotbalový souboj na stadionu Giuseppe Meazzi právě začíná.

1

Hráči jsou připraveni, ale sudí stále otálí s úvodním výkopem.

Inter Milán: Handanovič – Felipe, Guarín, Nagatomo, Ranocchia – Kovačić, Medel, Brozović – Hernanes – Palacio, Icardi.
Náhradníci: Carrizo – Puşcaş, Podolski, Gnoukouri, Kuzmanović, Camara.

Empoli FC: Bassi – Laurini, Rugani, Barba, Hysaj – Croce, Valdifiori, Vecino – Saponara – Pucciarelli, Mčedlidze.
Náhradníci: Sepe – Maccarone, Tavano, Verdi, El Hadji El Hadji, Brillante, Signorelli, Tonelli.

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Hezký nedělní večer všem fotbalovým fanouškům a fanynkám! Italská Seria A má o tomto víkendu na plánu poslední kolo. My se společně zaměříme na utkání Interu Milán, který přivítá na svém stadionu Empoli FC. Úvodní výkop je naplánován na Stadio Giuseppe Meazza v 20:45 a u textového onlajnu se na vás bude těšit Jan Havlovic.
INTER MILÁN
Slavný klub ze severu Itálie již ví, že v příští sezóně si v pohárové Evropě nezahraje. Momentálně je na osmé pozici se ziskem 52 bodů a na šestý Janov ztrácí nedostižných sedm bodů. Vedení Interu tak jistě bude řešit pozici trenéra Roberta Manciniho, který nenaplnil předsezónní očekávání.

Inter by se však rád v posledním utkání rozloučil s fanoušky výhrou a rád by jim poděkoval za celosezónní podporu. V posledních zápase se Interu příliš nedařilo. Nejdříve překvapivě vyhrál na půdě Lazia 1:2. Následně ale ztratil dobře rozehraný zápas s mistrovským Juventusem a prohrál 1:2. V posledním zápase měl Inter možnost zabojovat o pohárovou Evropu. Případná výhra v Janově by ho udržel v kontaktu. "Nerazzurii" dvakrát vedli, nicméně Janov vždy dokýzal odpovědět. V závěru se navíc prosadil hlavou Juraj Kucka a rozhodl o vítězství Janova.

Mezi důležité hráče "mančaftu" kouče Manciniho patři kolumbijský záložník Fredy Guarín, který v této sezóně zaznamenal již šest branek. Je však otázka, zda-li se vedení Interu podaří tohoto hráče udržet i pro další sezónu. Nejlepším střelecem Interu je Argentinec Mauro Icardi, ten nastřílel již dvacet branek a v tabulce střelců se dělí o druhé místo s Carlosem Tevezem z Juventusu. Zimní posily Lukas Podolski a Xherdan Shaqiri se zatím v italské prostředí rozkoukávají a oba vstřelili po jedné brance.
EMPOLI FC
Nováček z toskánského města Empoli může být s touto sezónou spokojený. Empoli se totiž dokázalo udržet a v nejvyšší italské soutěži se představí i v příští sezóně. Momentálně je FC na patnácté pozici se ziskem 42 bodů. Na osmnáctou pozici má komfortní náskok jedenácti bodů.

V posledních zápasech se však Azzurri příliš nedařilo. Po cenných výhrach proti Neapoli a Torino přišlo "hluché" období. Tým trenéra Maurizia Sarriho prohrál doma s Fiorentinou po divokém průběhu 2:3 a následně prohrál i ve Veroně poměrem 1:2. V posledním utkání Empoli přivítalo Sampdorii a oba celky se rozešly smírně 1:1.

Trenér Sarri velmi spoléhá na mladého italského záložníka Riccarda Saponaru, který má na svém kontě již sedm branek a v letošní sezóně podává velmi dobré výkony. Nejlepším střelcem toskánského celku je italský veterán Massimo Maccarone, ten se trefil již desetkrát.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.

4:3

konec (0:0)

Branky: 50. Palacio (Icardi), 53. Icardi (Kovačić), 70. Brozović, 77. Icardi (Hernanes) – 59. Mčedlidze, 62. Pucciarelli (Verdi), 88. Mčedlidze (Pucciarelli)

Karty:   84. Hernanes (INM), 85. Hernanes (INM) – 63. Barba (EMP), 67. Valdifiori (EMP), 90+3. Rui (EMP)

Inter Milán: Handanovič – Felipe (20. Santon), Guarín, Nagatomo, Ranocchia – Kovačić (83. Podolski), Medel, Brozović – Hernanes – Palacio (90. Dimarco), Icardi.
Náhradníci: Carrizo – Puşcaş, Podolski, Gnoukouri, Kuzmanović, Camara, Santon, Dimarco.

Empoli FC: Bassi – Laurini (54. Rui), Rugani, Barba (71. Tonelli), Hysaj – Croce, Valdifiori, Vecino – Saponara (43. Verdi) – Pucciarelli, Mčedlidze.
Náhradníci: Sepe – Maccarone, Tavano, Verdi, El Hadji El Hadji, Brillante, Signorelli, Tonelli, Rui.

Rozhodčí: Damato – Giallatini, Vivenzi