Play-off NHL

New York Rangers – Tampa Bay Lightning

0:2

konec (0:0, 0:2, 0:0) Stav série: 2:3

25.05.2015, 02:00 • Madison Square Garden, New York • Finále V. konference • Jan Prošek

Tipsport: 2.13 3.7 3.13 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

3. Valtteri Filpulla (TBL) 1+0

Tampa vyhrává 2:0, na střely aktivnější nebyla, ale dokázala své šance využít. Gólman Ben Bishop ukázal, že zcela správně dostal důvěru. V minulých dvou zápasech inkasoval 10 branek, dnes vychytal čisté konto, kterým pomohl Tampě k vedení v sérii 3:2. Blesky mohou rozhodnout na domácím ledě. Jezdci jsou v situaci, v níž ze sebe musí vydat naprosté maximum, vyřazení a konec sezóny je totiž setsakramentsky blízko.

60:00

59:50

Hostující hráč trefil tyčku prázdné branky.

59:30

Střely létají mimo branku, brankář Tampy moc práce nemá.

59:08

Bishop kryje další střelu protihráčů. Tampa je blízko vedení 3:2 v sérii, naopak domácí jsou v nepříjemné situaci.

59:00

Probíhá poslední minuta hry.

58:30

Domácí brankář znovu míří pryč z branky.

58:21

Oddechový čas pro domácí.

58:21

Vyloučeni Ondřej Palát (sekání) a Derick Brassard (sekání). Bude se hrát 4 na 4.

58:01

Blesky nedokázaly na několik pokusů trefit prázdnou branku.

57:20

Rangers mají puk pod kontrolou v útočném pásmu.

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině, domácí bez brankáře, zkouší to v šesti.

56:19

Ze hry domácích lze vyčíst pocit zmaru. Snahu jim nelze upřít, ale znáte to, když to nejde, tak to nejde.

55:35

Nikita Kučerov a jeho nebezpečný pokus končí na výstroji domácího brankáře.

0:2

Branky a nahrávky: 34. Filppula (Stamkos, Stralman), 39. Stamkos (Palát, Kučerov)

New York Rangers: Lundqvist (Talbot) – Girardi, McDonagh, Boyle, Staal, Klein, Yandle – Miller, Brassard, Nash – Fast, Stephan, Kreider – St. Louis, Hayes, Hagelin – Sheppard, Moore, Glass

Tampa Bay Lightning: Bishop (Vasilevski) – Stralman, Hedman, Garrison, Coburn, Šustr, Carle – Stamkos, Filppula, Killorn – Palát, Johnson, Kučerov – Callahan, Paquette, Boyle – Nesterov, Morrow, Brown

Rozhodčí: Kozari, O'Halloran, Pollock – Devorski, Cormier, Cherrey

Diváci: 18 006