Play-off NHL

New York Rangers – Tampa Bay Lightning

2:6

konec (1:2, 1:1, 0:3) Stav série: 1:1

19.05.2015, 02:00 • Madison Square Garden, New York • Finále V. konference • Jan Prošek

Tipsport: 2.26 3.6 2.93 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Andrej Šustr (TBL) 0+0, 2 střely, čas na ledě 14:16
Sledovali jsme utkání, ve kterém střelecky dominovali domácí hráči, nicméně hostující družina dokázala z mála střel vytěžit poměrně hodně branek. Ofenzivní síly Tampy řídil Tyler Johnson, který jako první hráč v historii klubu vstřelil hattrick v play-off. Jednu branku dal v oslabení, druhou v přesilovce, třetí při tře ve stejném počtu hráčů. Stav série je 1:1.

60:00

59:30

Jezdci se ještě snaží alespoň kosmeticky upravit výsledek.

59:00

Probíhá poslední minuta hry.

58:51

Utkání se v klidu dohrává. Hosté vyrovnávají stav série na 1:1.

Alex KILLORN - 2:6

57:58

Tampa právě vstřelila branku!
Gól v přesilovce. Z dorážky na hranici brankoviště se prosadil ALEX KILLORN. Šestá branka definitivně znamená konec nadějí domácích. Asistence: Jason Garrison, Valtteri Filppula.

57:50

Tampa kráčí za výhrou.

57:10

Brankář Tampy kryje další střelu. Na Rangers je vidět, že jsou velmi frustrovaní z průběhu utkání. Vyloučen Tanner Glass na 10 minut hrubost, navíc Chris Kreider dvě minuty hrubost. Přesilovka pro hosty.

56:00

Poslední čtyři minuty mají domácí alespoň na vyrovnání.

55:42

Komerční přestávka.

55:30

Čas na vyrovnání se výrazně zkracuje.

2:6

Branky a nahrávky: 9. Kreider (Louis, Boyle), 35. Stepan (Boyle, Brassard) – 6. Johnson (Killorn), 12. Johnson (Stamkos, Kučerov), 29. Johnson (Palát, Kučerov), 44. Killorn (Hedman, Filppula), 47. Stamkos (Coburn, Kučerov), 58. Killorn (Garrison, Filppula)

New York Rangers: Lundqvist (Talbot) – Girardi, McDonagh, Klein, Staal, Boyle, Yandle – St. Louis, Brassard, Nash – Fast, Stephan, Kreider – Miller, Hayes, Hagelin – Glass, Moore, Sheppard

Tampa Bay Lightning: Bishop (Vasilevski) – Stralman, Hedman, Coburn, Garrison, Šustr, Carle – Callahan, Stamkos, Killorn – Kučerov, Johnson, Palát – Paquette, Filppula, Boyle – Brown, Namestnikov, Morrow

Rozhodčí: Rooney, Sutherland , O'Halloran – Kovachik, Pierre Racicot, Devorski

Diváci: 18 006