13.05.2015, 01:30 • Tampa Bay Times Forum, Tampa • Jan Prošek

Tipsport: 2.14 3.66 3.14 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nikita KUČEROV - 4:1

57:59

Tampa právě vstřelila branku!
A je to jasné, domácí slaví, hosté smutní. NIKITA KUČEROV z poloviny kluziště posílá kotouč mezi tři tyče. Obrovská radost domácích. Bez Asistence.

Max PACIORETTY - 3:1

55:03

Montreal právě vstřelil branku!
Hosté vykřesali jiskřičku naděje. MAX PACIORETTY po přihrávce Gallaghera překonal domácího brankáře, který dnes čisté konto neudrží. Pomůže tento moment hře Montrealu? Asistence: Brendan Gallagher.

40:17

Vyloučen Brenden Morrow na dvě minuty za hru loktem. Přesilovka pro Canadiens.

Ondřej PALÁT - 3:0

38:56

Rychle využitá početní výhoda znamená vedení domácích 3:0. Krásně si sjel do volného prostoru ONDŘEJ Palát, dostal přesnou přihrávku, počkal si na pohyb brankáře. Puk poslal na vzdálenější tyč. Asistence: Nikita Kučerov, Anton Stralman.

38:38

Vyloučen hostující Devante Smith-Pelly na dvě minuty za držení. Přesilovka pro Tampu.

36:05

Přesilovka pro hosty, vyloučen za sekání na dvě minuty Andrej Šustr.

Steven STAMKOS - 2:0

25:12

Domácí vedou o dvě branky, nyní se prosadil střelou přes obránce STEVEN STAMKOS. Tampa vede 2:0, což znamená, že se zase výrazněji přiblížila postupu do dalšího kola. Asistence: Alex Killorn, Matthew Carle.

16:52

Vyloučen P.K Subban na dvě minuty za zdržování hry, vyhození nebo vystřelení kotouče mimo hřiště.

Nikita KUČEROV - 1:0

15:35

Domácí jdou do vedení. Krásnou teč předvedl NIKITA KUČEROV, který těsně před brankou změnil směr kotouče tak, že brankář Price nestihl reagovat. Asistence: Ondřej Palát

4:1

Branky a nahrávky: 16. Kučerov (Palát), 26. Stamkos (Killorn, Carle), 39. Palát (Kučerov, Stralman), 58. Kučerov – 56. Pacioretty (Gallagher)

Tampa Bay Lightning: Bishop (Vasilevski) – Stralman, Hedman, Coburn, Garrison, Šustr, Carle – Audy-Marchesseult, Stamkos, Killorn – Kučerov, Johnson, Palát – Paquette, Filppula, Boyle – Brown, Namestnikov, Morrow

Montreal Canadiens: Price (Tokarski) – Subban, Markov, Petry, Jemelin, Beaulieu , Gilbert – Gallagher, Plekanec, Pacioretty – Weise, Desharnais, Galchenyuk – Perenteau, Eller, Prust – Smith-Pelly, Flynn, De La Rose

Rozhodčí: Rooney, Sutherland – Murphy, Sharrers

Diváci: 19 204