09.03.2015, 17:00 • Zimný štadión Zvolen • Jakub Bartko sk

Tipsport: 2.1 4.0 2.77 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hlasy trénerov:

Milan Jančuška (HK Poprad):
"Veľmi dobre sme začali dnešný zápas, mali sme aktivitu, mali sme väčšiu početnosť streľby. Škoda prvej tretiny, lebo tam boli tri – štyri čisté šance. Keby sme ich boli premenili, mohlo byť po zápase. Následne nedôslednosťou v našej obrannej tretine sme zbytočne inkasovali. V závere nešťastne vyhodený puk nás stal víťazstvo, keď Zvolen v presilovke vyrovnal na 3:3. Je to škoda, mali sme dnes na to, aby sme vyhrali. Chlapci bojovali, podali dobrý výkon, ale to športové šťastie sa od nás odvrátilo. Prehrali sme bitku, nie však vojnu. Hráme doma a urobíme všetko preto, aby sme sa vrátili do Zvolena. "

Josef Turek (HKM Zvolen): "Pre nás to bol taký ťažký zápas, upracovaný výkon. Som rád, že všetci hráči dreli. Samozrejme, po celý zápas sme doťahovali, stálo nás to mnoho fyzických aj psychických síl. V závere sme išli "hladově" za tou remízou. V predĺžení veľmi dobrú akciu predviedol Mišo Chovan a rozhodol zápas. Bol to ťažká zápas z našej strany, na pohľad možno nie tak pekný, dôležité je však, že sme ho doviedli do víťazného konca. (20:10:42)
Stretnutie je na konci a Michal Chovan rozhodol o tom, že Bryndziari budú v stredu pod Tatry cestovať s postupovým mečbalom na konte!

Ostaňte ešte s nami, onedlho vám prinesieme exkluzívne ako prví hlasy oboch trénerov!

CHOVAN - 4:3

65:20

Zvolen dal gól!
Explózia radosti na Zimnom štadióne vo Zvolene vážení športoví priatelia! MICHAL CHOVAN si nakorčuľoval do útočného pásma, obkorčuľoval Kostúrovu bránu a po ľade popod betóny popradského gólmana rozhodol dnešný dôležitý duel! Bez asistencie.

64:43

A mohlo byť rozhodnuté!! Zvolenčania mali v krátkom časovom slede hádam tri obrovské príležitosti, ale skvelý Kostúr výrazne podržal svoje mužstvo!

64:16

V predĺžení sú jasne aktívnejší hostia, ktorí ohrozili Baroša už päťkrát. Naopak, domáci Kostúra ani raz.

63:09

Paukovček v snahe vyhodiť puk z vlastného obranného pásma trafil iba svojich spoluhráčov na striedačke.

62:21

Útočnú snahu hostí zastavuje ofsajdový verdikt.

61:49

Podkonický stratil puk v strednom pásme, našťastie pre domácich sa Popradčania do väčšej príležitosti nedostali.

60:14

Mário Kurali vypálil bombu od modrej čiary, Baroš chytá do lapačky.

60:07

Hneď v úvode predĺženia sa predviedol prvým zákrokom Samuel Baroš.

Úspešnosť brankárov: 90%:86.3%
Páni a dámy, toto bol veru kvalitný a dramatický záver tretej tretiny. Po úprave ľadu budeme pokračovať predĺžením a možno uvidíme aj samostatné nájazdy!