0:1

po prodl. (0:0, 0:0, 0:0 - 0:1)

09.03.2015, 00:30 • United Center, Chicago • Jan Volf

Tipsport: 2.25 3.7 2.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Bylo mi potěšením komentovat pro Vás tento zápas, myslím, že se bylo na co se dívat. Děkuji za pozornost a příště, všichni příznivci nejlepší hokejové ligy na světě, opět na počtenou ! (03:22:04)
Československá stopa

SVK – Marián Hossa – Chicago, 3 střely na branku, 0 +/-, 20:18 času na ledě

CZE – Michal Rozsíval – Chicago, 0 střel na branku, -1 +/-, 21:55 času stráveného na ledě
Statistiky duelu

Střely na branku: 29 – 36

Vyloučení: 2 – 4

Nejvyšší ice-time: Ryan McDonagh – 21:58 (NYR)
Duncan Keith – 25:30 (CHI)

Dnešní utkání sledovalo 22160 diváků.
Vyrovnaný duel dvou týmů z popředí tabulek svých konferencí rozsekl jediným zásahem Derrick Brassard až v prodloužení. Toews neproměnil příležitost a o 16 sekund později se radovali hosté, kteří si tak odvážejí 2 body, tedy o jeden navíc.

Derrick BRASSARD - 0:1

60:32

Rangers právě vstřelili branku!
Hotovo, hráči se rychle pakují do kabin. Crawford bude zklamaným, ani jeho výkon nestačil. Zucarello v protiúderu počkal až obránci přejedou, pak našel Brassarda a ten se střelou příklepem na první tyč pod vyrážečku nemýlil. Asistence: Mats Zuccarello, Ryan McDonagh

60:16

V magickém čase předvedl magický, ale spíš zákrok se štěstím Talbot proti Toewsovi.

60:01

Za malou chvíli začíná prodloužení. Bude to jen pár minut.

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:46

Asi se dočkáme nastaveného času, nejdříve prodloužení – pět minut, případně "rozseknou" zápas nájezdy.

59:00

Poslední minuta třetí třetiny.

58:16

Rangers tlačilo, jenže Crawford pochytal vše, co na něj mířilo. Hossa z Chicaga v brejku, nedal...

57:22

Přesilovka pro NYR. Jestřábi hráli v šesti. Dvě minuty času na rozhodnutí ještě ve třetí periodě.

55:32

Chicago vrací úder, avšak ne ten gólový, nýbrž jen střelecký. Talbot si poradil.