NHL

Ottawa Senators – Calgary Flames

5:4

po s.n. (3:2) (2:0, 2:0, 0:4 - 0:0)

09.03.2015, 00:05 • Canadian Tire Centre, Ottawa • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Tipsport: 2.19 3.75 2.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já se s vámi pro tentokrát loučím a u dalších onlajnů, nejen z NHL, nashledanou. (03:08:00)
Československá stopa v utkání
Milan Michálek (OTT) 1+0, 3 střely, čas na ledě 18:10
Jiří Hudler (CGY) 0+2, 3 střely, čas na ledě 18:14
Pro domácí znamená tato výhra osmé vítězství z posledních devíti utkání a rovněž prodloužení devítizápasové bodové sérii, ve které Sens získali 17 z 18-ti možných bodů.
Calgary prohrálo poprvé po třech vítězstvích v řadě, avšak vzhledem k průběhu utkání je pro hosty i bod jistě výborný.
1. Erik Karlsson (OTT) 0+0, rozh. sam. nájezd
2. Kris Russell (CGY) 2+0
3. Mike Hoffman (OTT) 1+0
Máme za sebou neuvěřitelný zápas! Domácí vedli po dvou třetinách 4:0, ve třetí třetině dokázalo Calgary srovnat, ale domácí nakonec přeci jenom vítězí po dramatických samostatných nájezdech.

65:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým Ottawa Senators.
Autorem vítězné branky je ERIK KARLSSON.

6. série 3:2

Josh Jooris byl také v pozici, kdy musel dát, ale bekhendem neuspěl.

Erik Karlsson (nájezdy 3:2) - vítězný gól

I kapitán Erik Karlsson umí střílet pod břevno. Ottawa znovu vede.

Jiří Hudler (nájezdy 2:2)

5. série 2:2

Jiří Hudler zvolil tvrdou střelu a přišpendlil puk pod břevno.

Milan Michálek (nájezdy 2:1)

5. série 2:1

Fantastická rychlá střela nad rameno v podání Milana Michálka dostává Ottawu do vedení.

4. série 1:1

David Schlemko rychle zamíchal s kotoučem, vystřelil a trefil tyč.

Hoffman zkusil stejně jako Turris střelu a neuspěl.

3. série 1:1

Sean Monahan nic nepředvedl, Anderson zasahuje.

5:4

Branky a nahrávky: 13. Chiasson (Legwand), 20. Michálek (Stone, Gryba), 23. Borowiecki (Condra), 28. Hoffman (Zibanejad, Ceci), rozh. náj. Karlsson – 47. Colborne (Stajan), 52. Russell (Hudler, Monaham), 53. Backlund (Raymond, Engelland), 58. Russell (Gaudreau, Hudler)