Synot liga

FK Mladá Boleslav – SK Dynamo Č. Budějovice

4:1

konec (1:1)

07.03.2015, 14:00 • Městský stadion Mladá Boleslav • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

Tipsport: 1.32 5.35 10.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90

Nastavuje se jedna minuta!

Jakub NAVRÁTIL - 4:1

89

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
To je pro Dynamo až kruté. Matěj Končal zakroutil míč na hlavu JAKUBA NAVRÁTILA, který střelou k pravé tyči překonal Křížka počtvrté!

87

Skalák centroval do vápna, ale ani Wágner ani Ščuk nedokázali trefit míč, na který by Křížek jistojistě nedosáhl!

Jiří SKALÁK - 3:1

82

Zřejmě je rozhodnuto! JIŘÍ SKALÁK se zbavil svého strážce a utíkal sám proti Křížkovi. Hostujícímu gólmanovi nedal přesnou přízemní střelou šanci!

81

Aleš Hanzlík za svůj skluz dostává žluté napomenutí.

81

František Cipro naposledy střídá, Zdeněk Linhart nahrazuje Ladislava Volešáka.

80

Dnešní utkání sleduje 2648 diváků.

79

Jiří Skalák to znovu vzal ve vápně na sebe, ale jeho pokus mířil přesně do Křížkových rukavic.

Jiří SKALÁK - 2:1

75

Jako přes kopírák! JIŘÍ SKALÁK zahrál volný přímý kop podobně jako v prvním poločase českobudějovický Machovec a přesnou střelou k tyči nedal Křížkovi šanci. Domácí se tak ujímají vedení.

73

Matěj Končal na hřišti nahrazuje Lukáše Mageru, který v posledních minutách kazil jeden míč za druhým, v první půli však patřil k lepším hráčům.

69

Kyselův přízemní centr proletěl malým vápnem bez povšimnutí, dobíhající Skalák nedokázal usměrnit míč do branky!

67

Hosté střídají, Martin Chrien nahrazuje Jana Hálu.

64

Jan Hála ragbyovým způsobem zastavil Wágnera a vidí žlutý kartonek.

63

Obrovská hrubka Kladrubského, který namazal Magerovi, ten mohl jít sám na brankáře, ale nepochopitelně se zastavil a o míč přišel!

62

Wágner zakončoval z bezprostřední blízkosti, Křížek famózně zasáhl!

59

Kamil Vacek se prokličkoval do zakončení, ale z dobré pozice nedokázal zamířit mezi tři tyče!

55

Střelec jediné branky Budějovic Machovec opouští hřiště, na jeho místo nastupuje Aleš Hanzlík.

53

Tomáš Wágner ztratil míč a vybil si vztek naprosto zbytečným zákrokem, za nějž po právu vidí žlutou kartu.

52

Kamil Vacek dostal parádní přihrávku a už mu stačilo jen překonat Křížka, budějovický gólman ale vytáhl parádní zákrok!

50

Odražený míč se dostal ke Kyselovi a ten jej napálil těsně nad břevno!

49

Machovec uklidil míč do autu na poslední chvíli, jinak by z toho pravděpodobně byl gól!

46

...Hůlku pak Ondřej Zahustel.

46

Domácí před začátkem druhé půle vystřídali, Ďuriše nahradil Jasmin Ščuk,...

45+2

Lukáš Magera se ocitl s míčem na kopačce ve vápně, přeloboval Křižíka, ale toho na poslední chvíli zastoupil jeden z budějovických beků!

45+1

Nastavují se dvě minuty!

44

Lukáš Magera to přehnal s důrazem v souboji s Volešákem a vidí žlutou kartu.

31

Magera vybojoval míč pro Kamila Vacka, jehož rána z hranice velkého vápna proletěla těsně nad Křížkovou brankou!

Jaroslav MACHOVEC - 1:1

28

Dynamo právě vstřelilo branku!
Je vyrovnáno! Exekuce přímého kopu se ujal JAROSLAV MACHOVEC, Šeda vůbec nestihl zareagovat a vzápětí lovil míč ze své sítě. Machovec to provedl skvěle.

24

Míč se znenadání dostal do vápna k Magerovi, který jej z otočky poslal těsně nad branku!

16

Michal Škoda je za svůj zákrok ve středu hřiště potrestán žlutou kartou.

Tomáš WÁGNER - 1:0

2

Středočeši se už ve druhé minutě ujímají vedení! Jiří Skalák našel přesným pasem TOMÁŠE WÁGNERA a ten pohotově uklidil míč ke vzdálenější tyči.

4:1

konec (1:1)

Branky: 2. Wágner (Skalák), 75. Skalák, 82. Skalák, 89. Navrátil (Končal) – 28. Machovec

Karty:   44. Magera (MBL), 53. Wágner (MBL) – 16. Škoda (CEB), 64. Hála (CEB), 81. Hanzlík (CEB)

Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 14:7. Střely mimo: 10:0.

FK Mladá Boleslav: Šeda – Kysela, Navrátil, Hůlka (46. Zahustel), Bořil – Ďuriš (46. Ščuk), Vacek, Šisler, Skalák – Magera (C) (73. Končal), Wágner.
Náhradníci: Hruška – Končal, Štohanzl, Ščuk, Zahustel, M. Vukadinovič, Subbotin.

SK Dynamo Č. Budějovice: Křížek – Janotka, Lengyel, Machovec (55. Hanzlík), Pešek – Kladrubský (C), Volešák (81. Linhart), Hála (67. Chrien), Benát – Varadi, Škoda.
Náhradníci: Fryšták – Funda, Linhart, Novák, Hanzlík, Chrien, Kalod.

Rozhodčí: Hrubeš – Mokrusch, Černý