Synot liga

FK Mladá Boleslav – SK Dynamo Č. Budějovice

4:1

konec (1:1)

07.03.2015, 14:00 • Městský stadion Mladá Boleslav • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

Tipsport: 1.32 5.35 10.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Jakub NAVRÁTIL - 4:1

89

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
To je pro Dynamo až kruté. Matěj Končal zakroutil míč na hlavu JAKUBA NAVRÁTILA, který střelou k pravé tyči překonal Křížka počtvrté!

Jiří SKALÁK - 3:1

82

Zřejmě je rozhodnuto! JIŘÍ SKALÁK se zbavil svého strážce a utíkal sám proti Křížkovi. Hostujícímu gólmanovi nedal přesnou přízemní střelou šanci!

Jiří SKALÁK - 2:1

75

Jako přes kopírák! JIŘÍ SKALÁK zahrál volný přímý kop podobně jako v prvním poločase českobudějovický Machovec a přesnou střelou k tyči nedal Křížkovi šanci. Domácí se tak ujímají vedení.

Jaroslav MACHOVEC - 1:1

28

Dynamo právě vstřelilo branku!
Je vyrovnáno! Exekuce přímého kopu se ujal JAROSLAV MACHOVEC, Šeda vůbec nestihl zareagovat a vzápětí lovil míč ze své sítě. Machovec to provedl skvěle.

Tomáš WÁGNER - 1:0

2

Středočeši se už ve druhé minutě ujímají vedení! Jiří Skalák našel přesným pasem TOMÁŠE WÁGNERA a ten pohotově uklidil míč ke vzdálenější tyči.

4:1

konec (1:1)

Branky: 2. Wágner (Skalák), 75. Skalák, 82. Skalák, 89. Navrátil (Končal) – 28. Machovec

Karty:   44. Magera (MBL), 53. Wágner (MBL) – 16. Škoda (CEB), 64. Hála (CEB), 81. Hanzlík (CEB)

Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 14:7. Střely mimo: 10:0.

FK Mladá Boleslav: Šeda – Kysela, Navrátil, Hůlka (46. Zahustel), Bořil – Ďuriš (46. Ščuk), Vacek, Šisler, Skalák – Magera (C) (73. Končal), Wágner.
Náhradníci: Hruška – Končal, Štohanzl, Ščuk, Zahustel, M. Vukadinovič, Subbotin.

SK Dynamo Č. Budějovice: Křížek – Janotka, Lengyel, Machovec (55. Hanzlík), Pešek – Kladrubský (C), Volešák (81. Linhart), Hála (67. Chrien), Benát – Varadi, Škoda.
Náhradníci: Fryšták – Funda, Linhart, Novák, Hanzlík, Chrien, Kalod.

Rozhodčí: Hrubeš – Mokrusch, Černý