konec (0:0)

07.03.2015, 19:45 • Kyocera Stadion (Kapacita: 15 000) • Martin Penker

Tipsport: 2.57 3.3 2.54 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše. Já vám přeji příjemný zbytek sobotního večera a někdy příště opět na shledanou. (21:40:42)
Dnešní zápas byl velmi vyrovnaný, ale nakonec se z výhry 0:1 radují hosté. Domácí byli jak v prvním, tak ve druhém poločase aktivnějším týmem, branku však vstřelit nedokázali. Naopak hosté se dokázali prosadit v 78.minutě, když po skvělé individuální akci vstřelil branku Slagveer. Hosté si tak připisují do tabulky důležité 3 body.

Držení míče: 49% – 51%
Střely celkem: 16 – 9
Střely na branku: 5 – 3

90+5

90+4

Rozhodčí za malou chvíli ukončí zápas a zřejmě za stavu 0:1.

90+3

Jeden z hostujících hráčů byl faulován blízko vápna domácích a samozřejmě že hosté nebudou pospíchat z rozehráním tohoto přímého kopu.

90+2

Veerman se dostal ve vápně do střelecké pozice, míč však poslal přímo do náručí brankáře Hansena.

90+1

Rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90

Hosté střídají. Hřiště opouští Uth a místo něj nastupuje Veerman.

89

Do vápna přiběhl i brankář, k hlavičce se sice dostal jeden z domácích, míč však poslal daleko vedle pravé tyče.

89

Domácí budou zahrávat rohový kop.

87

Z tohoto rohového kopu se nedokázal nikdo v zeleno-žlutém prosadit ve vápně a jeden z obránců míč odkopává do bezpečí.

86

Jeden z domácích hráčů nyní vybojoval na levé straně alespoň roh pro svůj tým.

85

Hosté se nyní snaží šetřit čas a tak příliš nikam nepospíchají se svou rozehrávkou.

83

Van den Berg vystřelil z obrovského úhlu, Hansen neměl s tímto pokusem větší problémy.

81

Domácí střídají. Hřiště opouští Derijck a místo něj nastupuje Houtkoop.

80

Domácí tak budou mít ještě co dělat jestli chtějí alespoň bod z tohoto zápasu.

Luciano SLAGVEER - 0:1

78

Heerenveen právě vstřelil branku!
Hosté se dostávají do vedení! LUCIANO SLAGVEER se skvěle uvolnil po pravé straně přes dva obránce a následnou střelou nedal brankáři žádnou šanci a posílá svůj tým do vedení.