NED Hockey Nymburk – HC Děčín

1:3

konec (0:1, 1:1, 0:1)

06.03.2015, 18:00 • Vendula Zdražilová

Je dobojováno. Medvědi vítězí potřetí v řadě a postupují do čtvrtfinále play-off! To je pro tuto chvíli ode mě vše, přeji hezký zbytek večera a u dalších online přenosů z hokeje se těším na shledanou. (20:23:20)

59:01

Domácí stříleli od modré čáry, ale Lavinger semaforem chytá!

58:23

Nyní se do sebe pustili Molnár s Rittigem a oba dostávají dvě minuty za hrubost. Hrát se bude 4 na 4.

58:00

Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:42

Děčín právě vstřelil branku!
Medvědi se z tlaku Nymburka vymanili a následně udeřili v pravý čas. Volráb využil špatné rozehrávky domácích, zachytil puk a poté nabídl svou střelou na teč RADIMA VACKA, jenž nedal Brázdilovi žádnou šanci. Byl to jeho druhý gólový příspěvek v dnešním utkání. Asistence: Daniel Volráb.

56:40

Medvědy do útoku žene i početná skupinka děčínských příznivců.

56:28

Domácí dávají v posledních chvílích do utkání své poslední síly a snaží se za každou cenu vyrovnat.

55:26

Nymburští jsou v plném počtu.

54:37

Medvědi si před domácí brankou vytvořili velký tlak, ale na Brázdila zatím v přesilové hře nevyzráli.

53:26

Další vyloučení domácích, dvě minuty hrubost.

53:01

Únik jednoho z hráčů domácího celku kryje Lavinger.

52:51

Nymburk je kompletní.

52:48

Nymburk se dobře brání a šikovně vyhazuje puky do středního pásma, aby z toho nebylo zakázané uvolnění.

51:45

Nymburk vyhazuje puk až před Lavingera.

51:23

Od modré čáry pálil Molnár, ale Brázdil jeho projektil bravurně chytá.

50:51

Nyní si přesilovou hru zahrají Děčínští.

50:33

Hosté jsou už kompletní.

49:50

Kuchynka se nyní prezentoval dobrým obranným zákrokem, puk si poté převzal Hříbal a vyhodil ho do bezpečí.

49:10

Nymburští uzavřeli Děčín v jeho pásmu a následnou střelu chytá Lavinger.

48:33

Havlíček dostává dvě minuty za hákování. Přesilovka pro Nymburk.

47:15

Rušno bylo v pásmu Děčína a tak Lavinger raději přerušuje hru. Vhazovat se bude po jeho levici.

46:32

Domácí jsou v plném počtu.

45:59

Až nyní byli Děčínští v tlaku, ale Brázdil střelu Haška dokázal pokrýt.

44:50

Medvědi se zatím nedokázali dostat do pásma Nymburka. Hraje se převážně ve středu hřiště.

44:32

Domácí se znovu dopouštějí zbytečného faulu a dostávají dvě minuty za podražení.

42:56

Na obou stranách byly nyní k vidění šance, hra se přelévala ze strany na stranu. U poslední akce byli domácí, ale Lavinger připraven.

41:40

Nymburk je v plném počtu.

41:15

V oslabení se před děčínskou brankou vytvořila skrumáž, ale Lavinger byl pozorný a puk dokázal pokrýt.

40:01

I druhé dějství je za námi. Nymburští v přesilové hře vyrovnali, ale poté využili Medvědi taktéž svou početní výhodu a před třetí třetinou jsou znovu ve vedení o jednu branku. Třetí třetina začne přibližně v 19:45.

40:00

39:40

Domácí jdou znovu do čtyř. Dostávají dvě minuty za podražení.

39:25

Puk je daleko od děčínské branky, vhazovat se bude před modrou čárou blíže domácímu pásmu.

39:00

Hraje se poslední minuta druhé třetiny.

38:50

Vacek zavezl kotouč do útočného pásma, kde nahrál ještě volnému Haškovi, ale ten se před Brázdilem neprosazuje.

38:10

Nahození domácích před branku Děčína raději kryje Lavinger do své lapačky a přerušuje hru.

37:19

Znovu vidíme v závěru druhé třetiny sérii nepřesností na obou stranách. Ani jeden tým se nedostal do blízkosti brankáře soupeře.

37:08

Nymburk je už v plném počtu.

36:57

Děčínu se tato přesilovka příliš nedaří, Lavinger musel být v plné pohotovosti proti střele Nymburka.

36:21

Bude se vhazovat ve středním pásmu blíže domácí svatyni. Hosté se dopustili postavení mimo hru.

35:36

V oslabení se ale do úniku dostali domácí hráči, ale Filipovský je stihl dojet a nebezpečí svým obranným zákrokem zažehnal!

35:08

Nymburští se z tlaku Děčína vymanili jen za cenu faulu. Dvě minuty vražení na hrazení.

34:18

K mohutné střele se na modré čáře napřáhl Hříbal, ale Brázdil puk vyráží do bezpečí.

33:12

Na druhé straně se neujala střela Medvědů, která skončila nad ochrannou sítí domácí branky.

32:28

Střela jednoho z útočníků Nymburka skončila vedle Lavingerovy klece. Následné dorážky z holí domácích děčínský brankář kryje.

31:42

Domácí se neustále snaží znovu vyrovnat a dost často se tlačí před děčínskou branku.

30:52

Hašek obkroužil branku Nymburka a vystřelil. Brázdil však jeho úmysl vystihl. Naopak do rychlého brejku se dostali Nymburští, ale stopku jim vystavil ofsajd.

30:13

Zakázané uvolnění domácího celku. Hra se opět stěhuje před Brázdila.

29:47

Nyní byl k vidění závar před hostující brankou, ale velké nebezpečí před svým brankovištěm znovu zažehnal Lavinger.

29:15

Medvědi využívají už druhou početní výhodu v dnešním utkání. Oliverius našel volného TOMÁŠE FAIGLA, který se trefuje přesně mezi tři tyče. Děčín tak jde znovu do veledůležitého vedení. Asistence: Michal Oliverius, Štěpán Kuchynka.

28:45

Domácí se dostali ve vlastním oslabení do úniku, ale obránci Děčína byli včas na místě a o kotouč je připravili.

28:31

Nymburk je už ve čtyřech hráčích.

28:04

Nymburští se dostali ve svém vlastním pásmu k puku a ten vyhazují do bezpečí.

27:44

A další vyloučení na domácí straně. Medvědi mají k dispozici dvojnásobnou přesilovou hru.

27:03

Medvědi se hned natlačili před domácí branku, ale Brázdil si připisuje další pohotový zákrok.

26:31

Domácí dostávají dvě minuty za hákování.

25:02

V protiútoku nahrál Oliverius Faiglovi, jenž se dostal do nájezdu před domácí branku. Sice byl sražen jedním z útočníků domácích, ale sudí vše posoudili jako čisté. Vylučovat se tedy nebude.

24:20

Nymburk právě vstřelil branku!
Také Nymburští svou přesilovou hru využívají. ALEŠ KNESL se dobře postavil před branku Lavingera a svou přesnou střelou mu nedává žádnou šanci. Domácí utkání srovnávají a může se začínat znovu od začátku. Asistence: Ondřej Kříž, Martin Šimek.

24:11

Další přesilovka pro Nymburk. Medvědi dostávají dvě minuty za podražení.

23:40

Do útočného pásma znovu pronikali hosté, ale opět jim celou akci překazilo postavení mimo hru.

22:50

Volráb se ihned po návratu z trestné lavice zapojil do hry a dostal se do samostatného úniku. Svůj nájezd ale nedokázal přetavit v další branku Děčína.

22:41

Volráb je už na ledě a Děčín tedy v plném počtu.

22:04

Medvědi své oslabení zatím hrají velmi dobře a Nymburk do větších šancí nepouštějí.

21:26

Nymburští vyhráli buly v pásmu Děčína, následně pak střílel Král. Ale Lavinger byl dobře postavený a puk v pohodě ukryl.

21:07

Nymburk je kompletní a začíná jeho přesilovka.

20:41

Hned z kraje druhé třetiny jde Děčín do čtyř. Volráb dostává dvě minuty za držení.

20:01

První třetina je minulostí. Děčín se v ní ujal vedení v přesilové hře zásluhou Vacka. Hosté se snažili o vyrovnání, ale Lavinger zatím své čisté konto drží. Druhé dějství začne přibližně v 18:55.

20:00

19:07

Děčín má další výhodu přesilové hry.

19:00

Hraje se poslední minuta první třetiny.

18:30

K vidění byly nepřesnosti, a to na obou stranách.

17:52

Do menšího tlaku se právě dostali domácí borci, Lavinger nejprve reflexivně vyrazil kotouč mimo ohrožení své branky. Následná střela Nymburka mířila do boční sítě.

17:00

Nymburk je už kompletní.

16:10

Znovu se dostali hosté do šance, ale zastavilo je postavení mimo hru.

16:01

Po vhazování před Brázdilem se k dorážce dostal Kuchynka, ale jeho střela mezi tři tyče neprošla.

15:48

Na Brázdila mířila další sprška střel. Jenže brankář domácího celku dokázal všechny pokrýt.

15:00

Domácí jdou za sekání do čtyř.

14:55

Hosté se znovu snaží natlačit před domácí branku, ale Brázdil je pozorný.

13:35

Klement skáče na led a Děčín je tak kompletní.

13:15

Puk poskakoval před brankou Medvědů, ale brzy si toho všiml Lavinger a nyní ho má ve své moci.

12:58

Z druhé strany ale měli šanci opět hokejisté Nymburka, po jedné ze střel znovu nebezpečí před svou brankou hasil Lavinger.

12:38

Děčínští nahodili v oslabení puk do pásma Nymburka a Brázdil hned na to raději přerušil hru, neboť v jeho blízkosti dotíral Hašek.

12:00

Další střela mířila jen vysoko nad hostující branku. Děčín se poté osvobozuje a ukrajuje cenné vteřinky svého oslabení.

11:45

Nymburk vyhrál buly v pásmu Medvědů a po bleskové střele se znovu zaskvěl Lavinger.

11:35

Přesilovku si zahrají také Nymburští. Klement dostává dvě minuty za hákování.

11:16

Zakázané uvolnění Děčína, hra se znovu stěhuje před Lavingera.

11:00

Na druhou stranu do pásma Medvědů si to zamířili hráči Nymburka a k odraženému puku se dostal jeden z útočníků. Lavinger však puk chytá.

10:29

Medvědi se neustále tlačí před branku Nymburka, na kterou v krátkém sledu po sobě vyslali dvě nebezpečné střely. Brázdil ale znovu připraven.

09:30

Druhé oslabení domácí tým už zvládl a tentokrát neinkasoval. Nymburk je v plném počtu.

08:20

Nymburští se zatím dobře brání a vyhazují puky do bezpečí.

07:30

Domácí znovu faulují. Rittig obdržel dvouminutový trest za podražení.

06:01

Po další akci Děčína je hra v útočném pásmu přerušena a vhazovat se bude před Brázdilem.

03:53

A přesilová hra je ze strany Děčína využita. Byla u toho děčínská první formace. Puk se po střele Filipovského od modré čáry dostal na hůl RADIMA VACKA, který jeho střelu tečoval a už se poněkolikáté v této sérii prosazuje. Medvědi tak jdou v zápase do vedení. Asistence: Jan Filipovský, Jaroslav Hašek.

03:30

Dulovec dostává dvě minuty za hákování a putuje na trestnou lavici. Přesilovka pro Děčín.

02:48

Nyní už byla k vidění také akce Děčína. Jaroslav Hašek vyzkoušel pozornost Brázdila, ten ale taktéž připraven.

02:24

Domácí začali zápas svižně, je vidět, že mají velkou touhu po srovnání této série.

01:59

A další šance domácích. Nyní čelil Lavinger střele Knesla, ale hostující brankář ji se štěstím chytá.

01:30

Bičiště vyslal na branku Medvědů nebezpečnou střelu, ta ale byla sražena pouze do ochranné sítě.

00:54

Zápas začal z obou stran opatrně, ani jedno mužstvo nechtělo udělat chybu.

00:01

Utkání na nymburském zimním stadionu za chvíli začne. Vše už je na ledě připraveno.
Děčín má mečbol, Nymburk ale nic nevzdává

Jak již bylo zmíněno, Medvědi mají před dnešním duelem na svých hokejkách k dispozici mečbol. A na ledě Nymburka se budou snažit ho proměnit ve třetí vítězství a také v postup do čtvrtfinále play-off. Jenomže jednoduché to určitě nebude. Nymburští rozhodně žádné zbraně nesložili a naopak oni se posnaží, aby sérii vrátili ještě zpět do Děčína k pátému, rozhodujícímu utkání, které by se hrálo v neděli. Jak to tedy celé nakonec dopadne a kdo vzejde dnes jako vítěz, se dozvíme v pozdějších večerních hodinách.

Nakouknutí do kabiny Děčína. Jaroslav Hašek zrovna vyjížděl na rotopedu únavu z utkání a na dotaz kam jede odpověděl: Do Nymburka. V kabině panuje skvělá nálada.

NED Hockey Nymburk, HC Děčín

Již čtvrtý zápas mezi sebou sehrají Nymburk s Děčínem. První měření sil dopadlo jednoznačně pro nymburské hokejisty, kteří na svém ledě zvítězili vysoko 5:1. Jenomže poté se celá série přestěhovala na dvě utkání do Děčína a obě Medvědi zvládli na jedničku. V pondělí to ale opět pro Děčín nevypadalo dobře, Nymburk se dvěma slepenými góly dostal do dvoubrankového náskoku. Jenže nakonec se Děčínu podařilo vyrovnat a následně duel i otočit na 4:2. Před odvetou tak byl stav srovnaný na 1:1. A další utkání na svém ledě byl znovu pro Medvědy vítězný. Tentokráte se do náskoku dostali oni a za stavu 3:0 nastupovali do třetího dějství. Nakonec byl výsledek 4:1 a to znamenalo jediné, Děčín se ujal vedení 2:1 na zápasy a před dnešním utkáním má k dispozici mečbol.
Hezký večer. Dnes jsou na programu zbývající tři osmifinálová klání ve druhé hokejové lize ve skupině Západ. Ostatní kluby si postup do čtvrtfinále zajistily již v nejkratším možném termínu. A my budeme sledovat utkání mezi týmy NED Hockey Nymburk a HC Děčín.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

1:3

Branky a nahrávky: 25. Knesl (Kříž, Šimek) – 4. Vacek (Filipovský, Hašek), 30. Faigl (Oliverius, Kuchynka), 57. Vacek (Volráb)

NED Hockey Nymburk: Brázdil – Knesl, Kříž, Kulich, Bičiště, Rittig, Herna – Eis, Král, Šimek – Protivný, Dulovec, Brzák – Velechovský, Dvořák, Kadlec

HC Děčín: Lavinger (Šticha) – Molnár, Filipovský, Kaltenböck, Hříbal, Strnad, Havlíček – Hašek, Volráb, Vacek – Faigl, Oliverius, Kuchynka – Drnec, Chládek, Fojt