Jaroslav HALÁK (NYI) 28 zákroků, 3 góly, 90,3%

Lubomír VIŠŇOVSKÝ (NYI) 0+1, 1 střela, čas na ledě 16:41

New York Islanders: 26

3. třetina:

Nashville Predators: 11

New York Islanders: 9
Predátoři nezvládli závěr třetí třetiny a byť hráli přes dvě minuty v šesti, v podstatě ani nevystřelili na branku Islanders. Hosté tak potvrzují svou bilanci, kdy po dvou porážkách následuje vždy výhra. Nejinak tomu je i nyní, Ostrované vítězí na ledě Nashvillu 4:3 a připisují si cenné body z ledu silného soupeře. Pro Predátory je to další nepříjemná porážka, díky níž se znovu sníží odstup od pronásledovatelů.

60:00

59:40

Zatím hodně dobře zvládnutý závěr zápasu (nebo třetí třetiny?) v podání Ostrovanů.

59:15

Ne, hosté se skvěle brání a nepouští soupeře do vlastní třetiny!

59:00

Poslední minuta řádné hrací doby, Forsberg nezavezl puk do útočného pásma.

58:27

Hamonic posouvá puk ze třetiny, ale tak šikovně, aby to nebylo zakázané uvolnění.

58:10

Domácím se zatím nedaří přejít do útočného pásma.

57:43

Branka Predátorů zůstává prázdná, Rinne na střídačce!

57:43

Puk končí nad plexisklem, za zády Haláka, hra přerušena, následuje komerční přestávka.

57:05

Anders Lee odchází střídat a ještě posouvá puk do třetiny soupeře.

56:47

Višňovský zachytil puk na vlastní modré a založil útočnou akci Ostrovanů.

55:53

Hra přerušena, bude se vhazovat po pravici Haláka, ale až po komerční přestávce.

55:24

Forsberg to zkouší bekhendem, ale Višňovský zachycuje puk a vrací ho do středního pásma.

3:4

Branky a nahrávky: 20. Wilson (Fisher), 51. Ribeiro (Ellis, Josi), 51. C. Smith (Forsberg) – 12. Tavares (Bailey, Višňovský), 19. Lee (Leddy, Tavares), 49. Leddy (Nielsen, Boychuk), 54. Nelson (Grabner, Boychuk)

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Josi, Weber, Jones, Franson, Ekholm, Ellis – Forsberg, Ribeiro, C. Smith – Wilson, Fisher, Neal – Cullen, Jarnkrok, Santorelli – G. Bourque, Gaustad, Beck

New York Islanders: Halák (Neuvirth) – Leddy, Boychuk, Hickey, Hamonic, de Haan, Višňovský – Lee, Tavares, Bailey – Grabner, Nielsen, Clutterbuck – Kuljomin, Strome, McDonald – Boulton, Nelson, Cizikas

Rozhodčí: McCauley, Peel – Shewchyk, Morin

Diváci: 17 113