06.03.2015, 04:30 • Staples Center, Los Angeles • Jan Prošek

Tipsport: 1.9 3.8 3.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Autorem vítězné branky je ANZE KOPITAR.

Marián GÁBORÍK - 3:3

59:15

Los Angeles právě vstřelilo branku!
A je vyrovnáno. MARIÁN GÁBORÍK skóruje znovu v přesilovce. Tentokrát s nutnou dávkou štěstí se puk jim vystřelený vyhnul všem nástrahám a skončil v brance. Asistence: Anze Kopitar, Jake Muzzin.

58:25

Vyloučen hostující Eller na dvě minuty za vysokou hůl. Poslední možnost pro domácí na vyrovnání.

48:49

Vyloučen hostující Max Pacioretty na dvě minuty za hru zlomenou holí.

47:31

Domácí Muzin vyloučen za hrubost. Přesilovka pro Canadiens.

Max PACIORETTY - 2:3

47:12

Montreal právě vstřelil branku!
Dokonale sehraná akce, kdy Desharnais nahrával zcela volnému MAXU PACIORETTYMU, který uklidil kotouč za domácího brankáře. Montreal se poprvé v zápase dostává do vedení. Sluší se dodat, že otočil stav zápasu z 0:2 na 3:2. Asistence: David Desharnais, Dale Weise.

43:29

Za bitku vyloučeni na pět minut Nolan a Prust na pět minut. Nolan navíc dvě minuty hrubost. Přesilovka pro hostující tým.

Brenden GALLAGHER - 2:2

36:49

Jak přijít o dvoubrankové vedení během minuty a půl, o tom by teď mohli domácí pořádat semináře. Plekanec našel BRENDERA GALLAGHERA, který měl hodně času na střelu. Zkušeně mířil do horní části banky, navíc ještě bekhendem. Asistence: Tomáš Plekanec, P.K. Subban.

Tom GILBERT - 2:1

35:15

TOM GILBERT velmi dobře překonal domácí obrannou řadu, vybruslil si před branku, položil si gólmana, pokračoval s pukem na holi dál. Následně zakončoval do prázdné branky. Asistence: David Desharnais.

24:54

Vyloučen domácí Anze Kopitar na dvě minuty za podražení.

22:56

Jacob De La Rosa vyloučen na dvě minuty za držení.

14:24

Vyloučen Brandon Prust na dvě minuty za nedovolené bránění.Přesilovka pro domácí.

Jeff CARTER - 2:0

08:03

V Basketbalu věc naprosto běžná, v hokeji ojedinělá. JEFF CARTER odehrál puk na spoluhráče, okamžitě se otočkou dostal čelem ke hře a ujížděl se uvolnit před branku, Brown mu poslal přesný pas, a tak Carter pohodlně skóroval. V deváté minutě vede Los Angeles o dvě banky. Asistence: Dustin Brown, Justin Williams.

Marián GÁBORÍK - 1:0

04:02

Muzzin přihrál na modrou, odtamtud střílel McNabb, jehož střelu usměrnil na hranici brankoviště do branky MARIÁN GÁBORÍK. Asistence: Brayden McNabb, Jake Muzzin.

02:27

Vyloučen hostující Torrey Mitchell na dvě minuty za hákování

4:3

Branky a nahrávky: 5. Gáborík (McNabb, Muzzin), 9. Carter (Brown, Williams), 60. Gáborík (Kopitar, Muzzin), rozh. náj. Kopitar – 36. Gilbert (Desharnais), 37. Gallagher (Plekanec, Subban), 48. Pacioretty (Desharnais, Weise)