06.03.2015, 03:00 • Gila River Arena, Glendale • Petr Kašpárek

Tipsport: 3.7 3.84 1.88 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto zápasu je to vše, přeji Vám klidný závěr pracovního týdne. (08:21:45)
Martin Erat (ARI) 0+0, 3 střely, čas na ledě 18:58
Radim Vrbata (VAN) 1+0, 6 střel, čas na ledě 19:10.
1. Sam Gagner (ARI) 0+1
2. Mike Smith (ARI) 32 zák., 2 góly, 94.1%
3.Tobias Rieder (ARI) 1+0.
Je dobojováno a Kojoti můžou slavit své první domácí vítězství od devátého ledna! Arizona ve třetí třetině přišla o dvoubrankové vedení, ale to ji nakonec vadit nemusí, protože díky nájezdu Gagnera i tak získává dva body, díky kterým opět o něco odskočila poslednímu týmu Západní konference z Edmontonu.

Sam GAGNER - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Arizona Coyotes.
Autorem vítězné branky je SAM GAGNER.

3. série 1:0

Chris Higgins si položil Smithe, jenže společně s ním přehodil i celou branku.

Bekhendový blafák domácího kapitána Doana úspěch nepřinesl a Vancouver je stále ve hře.

2. série 1:0

Radim Vrbata byl blízko vyrovnání, jenže Smithovi pomohla levá tyč!

Mark Arcobello Lacka nepřekonal, kotouč mu před gólmanem odskočil.

1. série 1:0

Forhendový blafák Nicka Bonina zastavil Smith svým pravým betonem.

Jako první se na Lacka rozjel Gagner, který švihem uklidil kotouč do branky!

Samostatné nájezdy začínají.
Arizona si v prodloužení vypracovala několik velkých šancí, byla blízko rozhodnutí, ale to přijde až v samostatných nájezdech.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:58

Dvě vteřinky před koncem z protiútoky ještě zahrozil Sbisa, po jehož přihrávce ale Hamhuis nezpracoval kotouč.

64:45

Campbell po pasu od Dahlbecka nabídl kotouč před branku, kde se Lack rychle zorientoval a nenechal domácí hráče dorazit.

64:15

Arcobello si pečlivě chytal puk ke střele, ale na poslední chvíli zasáhla hostující obrana.

63:55

Clendenigův pokus z osy hřiště si zkušený Mike Smith pohlídal a ponechal si puk ve výstroji.

63:18

Edlerovi sebral kotouč Doan, ten se poté i dostal do zakončení, ale švédský gólman opět odolal.

62:51

Ekman-Larsson si musel dát před Vrbatou velký pozor, český útočník ale puk nezískal.

62:14

Coyotes v prodloužení vyslali už pět střel a v celkovém součtu už mají mírně navrch.

61:55

Canucks uklidňují hru a drží kotouč v bezpečné vzdálenosti od obou branek.

61:37

Chipchura přihrál na pravý kruh Ekmanu-Larssonovi, který vystřelil do připravené Lackovy lapačky.

61:13

Henrik Sedin na puk nedosáhl a u kotouče jsou znovu muži v černých retro dresech.

60:56

Další hrubice hostující obrany! Rozhodnout mohl Tobias Rieder, ale také on si vylámal zuby na Lackovi, jenž zasáhl lapačkou.

60:47

Sbisa zachyboval v rozehrávce, ale Lack byl na bekhendové zakončení Sama Gagnera připraven.

60:26

Hrdinou Arizony se mohl stát Shane Doan, který se zjevil sám před Lackem, jenže střelou mezi betony jej překonal.

60:15

Doan byl natlačen k mantinelu a dopředu můžou hosté.

60:01

Po zaznění klaksonu na ledě vznikla menší rozmíška, ale ta byla rychle ukončena. Po krátké pauze nás tedy čeká pětiminutové prodloužení a možná i samostatné nájezdy.

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:43

Propagační střela Gagnera skončila na Lackovi a utkání se zřejmě rozhodne v prodloužení.

59:23

To je pro Coyotes studená sprcha, ze které se však budou muset rychle oklepat.

VRBATA - 2:2

59:07

Vancouver právě vstřelil branku!
Arizona své vedení ani dnes neudržela! Střelecky Bývalý Kojot RADIM VRBATA napřáhl ke střele zpoza pravého kruhu a domácí hráči si sami srazili kotouč za dezorientovaného Smithe. Asistence: Dan Hamhuis, Nick Bonino.

59:00

Poslední minuta třetí třetiny.

58:42

Jeden z hráčů zasáhl kotouč vysokou holí a vhazovat se bude ve středním pásmu, kvůli čemuž se Lack vrazí mezi tři tyče.

58:30

Eddie Lack míří na střídačku a Vancouver to zkouší v šesti!

58:09

Gagner zachytil puk v útočné třetině, jenže od jedné z hokejek putoval puk do ochranné sítě.

57:44

Moss získal několik cenných vteřin a unavený odjíždí na střídačku.

57:18

Hosté přenesli hru zleva doprava a zase doleva, jenže u mantinelů moc nebezpeční nejsou.

56:55

Chipchura poctivě odvedl obranné povinnosti a znovu získal kotouč pro Arizonu.

56:33

Coyotes si hlídají své vedení a Vancouver se nemůže dostat do žádného závěrečného náporu.

56:09

Rychlík Rieder přebruslil Sbisu, Gagner zpoza branky hledal u brankoviště Arcobella, ale ten byl ubráněn.

55:39

Korpikoski na pravé straně přišel o hokejku, a tak na útočení zbyl jenom Cunningham, který puk moc dlouho neudržel.

55:12

Arizona po inkasované brance nepustila hosty do tlaku a Kosatky kombinují na vlastní půlce.

54:43

Erat si koledoval o další vyloučení sudí ale nepískl, a tak mohl nepřesně zakončit Doan.

54:24

Dorsett sice branku minul, ale hra stále probíhá v blízkosti Mika Smithe.

54:06

Rieder nezachytil dlouhou přihrávku a puk doklouzal až k Lackovi, který okamžitě rozehrál.

53:31

Cunninghamovu střelu se snažil dorazit Moss, jenže Lack se roczhytal k vynikajícímu výkonu.

53:14

Campbell měl na modré čáře dost času, střela zápěstím ale letěla mimo tři tyče.

52:52

Doan přihrál na osu hřiště Chipchurovi, ale Lack prokázal rychlý postřel a kotouč vyrazil.

52:40

Hosté se tak konečně dočkali branky a nyní se určitě budou snažit co nejrychleji vyrovnat.

HIGGINS - 2:1

52:21

Nedáš-dostaneš! Sbisa načal rychlou akci Kosatek, Jannik Hansen si vyměnil puk s CHRISEM HIGGINSEM a ten se prosadil bekhendovou střelou po ledě. Asistence: Jannik Hansen, Luca Sbisa.

52:06

Po přihrávce Riedera rozezvučel Gagner pravou tyč Lackovy branky!

51:30

Smith vyrazil další střelu Webera k Doanovi, ten přihrál Eratovi, jehož švih Lack zneškodnil.

51:10

Špatná rozehrávka Canucks zapříčinila zakázané uvolnění.

50:59

Matthias se natlačil až do brankoviště, jenže na Smithe nevyzrál.

50:46

Brejk domácích zadrbal Arcobello, který se už musí rychle vracet.

50:27

50:15

Nyní se už Arizona dostala do bezpečí a přesilovka Vancouveru pomalu končí.

49:58

Vrbata trefil pouze Stonea, ovšem hosté zůstávají v útočném pásmu.

49:47

Smith neměl se střelou od modré žádné problémy a po Edlerově pokusu přerušil hru.

48:38

Canucks se nestihli usadit v útočném pásmu, protože puk skončil nad mantinely.

49:21

Oslabení Coyotes je v tomto zápase fantastické, Mike Smith může být v naprostém klidu.

48:59

Korpikoski v oslabení ujel soupeřům a nabil Campbellovi, který však vedení Arizony nenavýšil.

48:35

Po nepřesném zakončení domácí dostali puk za branku Lacka.

48:27

Martin Erat zahákoval Henrika Sedina a následuje přesilovka Canucks.

47:48

Vancouveru to v útoku nelepí a domácí se každou vteřinkou přibližují vytouženému vítězství.

47:29

Gagner nacentroval mezi kruhy, odkud Lacka prověřil Arcobello.

47:04

Protiútok Arizony zakončoval po přihrávce z levé strany Moss, ale Lack byl úspěšnější a puk chytil.

46:56

Edler ani Sbisa se svými pokusy neuspěli, obě střely byly zablokované.

46:22

Moss ukořistil puk v útočném pásmu a po chycené střele alespoň získal buly před Lackem.

46:02

Zakázané uvolnění dnes nepříliš výrazné elitní formace Vancouveru Canucks.

45:52

Erat pěkně uvolnil Murphyho, ten si najel ze druhé vlny, jenže vypálil do výstroje Lacka.

45:41

Kenins propasíroval puk na Webere, ale jeho střela Smitha nezaměstnala.

45:11

Vancouver střídal a Edler byl na celou akci úplně sám, není se tak co divit, že v útočném pásmu o kotouč přišel.

44:40

Matthias objel branku, jenže z bezprostřední blízkosti už nezakončil.

44:18

Bonino našel mezi kruhy Vrbatu, ani tato střele českého útočníka ale v brance neskončila.

43:57

Vrbata napřáhl ke střele z pravé strany, jenže Smith kotouč dobře viděl a vyrazil.

43:37

Moss přejel modrou čáru a posunul puk na rozjetého Cunninghama, jenž se prosmýkl mezi obránci a vystřelil mezi betony Lacka, který je sklapl včas.

43:13

Puk se odrazil před brankoviště, kde zasáhl Smith a přerušil hru.

42:56

Hned po vhazování to zkoušel Hamhuis, ale rukavice Smithe byla znovu na místě.

42:52

Horvatovu střelu pěkným zákrokem lapačkou zastavil Mike Smith.

MCGINN - 2:0

42:31

Arizona právě vstřelila branku!
Kojoti vedou už o dva góly! Vitale jel po zablokované střele za branku, poté přihrál mezi kruhy, odkud do betonu Lacka vystřelil TYE MCGINN, ke kterému vrátil puk Crombeen a kanadský útočník se na druhý pokus už nemýlil. Asistence: B.J.Crombeen, Joe Vitale.

41:41

Vancouver znovu hrál pouze u mantinelů, odkud se na Smithe nedá vystřelit.

41:15

Ani nyní se domácí do útoku nevydali, průběh třetí třetiny je zatím očekávaný.

40:41

Coyotes potřebovali vystřídat a jenom posunuli puk na útočnou polovinu.

40:28

Smith má na svém kontě další dva zákroky, ten poslední po střele Edlera.

Vyhrané vhazování: 22 – 20.
Druhá třetina moc hokejové krásy nenabídla, pro Coyotes je ale důležitější, že se na domácím vedení nic nezměnilo a do třetí třetiny se půjde za stavu 1:0. Vancouver byl v prostřední části jasně lepší, všechny střely na branku si však Mike Smith pohlídal. Arizonu ve třetí třetině určitě nečeká nic snadného, Kosatky se budou drát za vyrovnáním, a tak se můžeme těšit na dramatickou koncovku.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:57

Mike Smith skončil v brance, kterou na něj "hodil" jeho spoluhráč Ekman-Larsson.

39:40

Naprosto stejná akce ani teď gólem neskončila, protože Smith byl u pravé tyče včas.

39:24

Clendening podél modré čáry přihrál Stantonovi, jehož střelu zatavil Stone.

39:00

Poslední minuta druhé třetiny.

38:46

Erat nechtěně zastavil nahození Campbella pak jen poslal puk za branku.

38:20

Hansenova přihrávka se zastavila o branku ze zadní strany a puk skončil na holích Arizony.

38:06

Rieder lehce přešel přes Clendeninga, přihrávku do brankoviště ale zastavil Lack.

37:52

Dorsett z levé strany nabídl puk na teč, ta přišla od Vrbaty, ale na nule Smithe se nic nemění.

37:35

Luca Sbisa si to rozdal s Connorem Murphym! V krátké šarvátce měl navrch obránce Vancouveru, jenž svého soka po několika ranách povalil na led. Oba hráči pochopitelně dostávají pětiminutový trest.

37:31

Jubilejní dvacátý zákrok si Smith připsal po střele Hamhuise.

36:57

Burrows zpoza branky přihrál Stantonovi, po jehož střele fanouškům Arizony určitě trochu zatrnulo.

36:39

Clendening musí hrát, zakázané uvolnění Arizony se totiž pískat nebude.

36:11

První útok Arizony se neprosadil, nahození soupeře ale dojel Stone, který také rychle odevzdal puk.

35:49

Kotouč zmizel z ledové plochy, vhazovat se bude u modré čáry poblíž branky Smithe.

35:42

Ani Humhuisova střela od modré čáry neměla gólové parametry.

35:23

Gagner viděl volného Dahlbecka, ale ten se až ke střele nedostal.

35:05

Rychlý brejk Mosse gólem neskončil, švédský gólman jeho snahu zneutralizoval.

34:58

Samostatná akce Kassiana skončila pouze střelou do brusle prvního obránce.

34:39

Smith vyrazil střelu v podání Vrbaty i další pokus vypálený od modré čáry.

34:21

Doan neuspěl u modré čáře a po návratu na vlastní polovinu odevzdal puk hostům.

34:05

Pěknou akci hostů zakončil Sbisa střelou do zadního mantinelu.

33:29

Žádný světoborný hokej to opravdu není, Vancouver se v útoku trápí a Arizona se dopředu moc nežene.

32:59

Jednu z mála střel Coyotes vyslal Gagner, jehož střelu Lack vyrazil nad sebe.

32:39

Horvat si udělal prostor, ale přihrávka na levý kruh byla nezpracovatelná.

31:54

Hosté byli zatlačení k hrazení, po půlminutovém boji se ale puk dostal mezi modré čáry.

31:23

Rychlý domácí přechod do útoku zastavil hvizd čárového a ofsajd.

31:15

Bojuje se o každý centimetr ledu, což je hodně znát především u hrazení.

30:45

Dorsett mohl vysunout Vrbatu, jenže místo toho poslal puk k zadnímu mantinelu.

30:28

Tísněný Moore z levého mantinelu poslal puk směrem na Lacka, který přerušil hru.

29:49

Velké problémy pro Smithe! Ten zastavil puk za brankou, jenže jej odehrál jen na hole soupeřů, kteří naněkolikrát nedostal puk do odkryté branky.

29:33

Postavení mimo hru Arizony, která toho ve druhé třetina zatím moc nepředvedla.

28:50

Stantonova přihrávka prošla až ke Gagnerovi a Arizona se v pohodě ubránila.

28:23

Vancouver byl vytlačen a z útočného pásma se stěhovali na vlastní polovinu.

27:58

Luca Sbisa měl spoustu prostoru, střela od modré mu ale moc nesedla.

27:32

Mike Smith neriskoval a raději ukryl kotouč ve své lapačce.

27:24

Chipchura číhal na útočné modré, prudký pas ale nezpracoval a z úniku nebylo nic.

27:05

Campbellova střela k Lackovi neprošla a zadáci Canucks už poněkolikáté dostali puk do ochozů.

26:57

Zakázaných uvolnění je v tomto zápase víc než dost, další předvedli borci v bílých dresech.

26:30

Hra se přesunula na druhý konec hřiště, kde však neuspěl Kyle Chipchura.

26:14

Vancouver tahal kotouč po mantinelech, po několika desítkách vteřin se před brankou zjevil Burrows, ale Smith kotouč neztratil z dohledu a betonem vleže zasáhl!

25:43

Na tom se nic nezměnilo ani po příklepu Matthiase, kotouč vyletěl do ochranné sítě.

25:25

Hosté jsou častěji v útočném pásmu, jenže žádné větší šance si nevypracovali.

24:52

Kenins byl v obklíčení protihráčů, přesto zápěstím prověřil pozornost Smithe.

24:29

Podobně to bylo také v případě střely Clendeninga, po které mohl být Smith v klidu.

24:13

Tvrdá rána v podání Stantona letěla vysoko nad branku.

23:48

Stále se hraje v poklidném tempu, čemuž napomáhá i komorní atmosféra na stadionu.

23:24

Po střele Stonea puk poskakoval před brankovištěm, kde si jej jako první všimli hráči Vancouveru.

23:15

Ten samý prohřešek i na druhé straně.

23:05

Icing Arizony.

22:41

Druhý útok Arizony překombinoval svůj útok a bez úspěchu odjíždí střídat.

22:19

Arcobello špatně přihrál v útočném pásmu a na druhou stranu pádil Hansen, jehož pokus Smith levým betonem zneškodnil.

21:37

Smith po střele Vrbaty nevěděl kde má kotouč, ale ten naštěstí pro domácí v brance neskončil.

21:16

Na začátku druhé třetiny je to velký boj, bojuje se hlavně u mantinelů.

20:52

Coyotes nemůžou po zakázaném uvolnění vystřídat, vhazuje se po levici Smithe.

20:05

Henrik Sedin vyhrál buly nad Kylem Chipchurou a druhá třetina je v plném proudu.

Vyhrané vhazování: 14 – 9.
Po první dvacetiminutovce můžou být spokojenější domácí, kteří zkušeně zvládli šest minut hry oslabení a sami udeřili, když se minutu před koncem periody prosadil německý útočník Tobias Rieder. Hosty v kabině jejich trenér asi nepochválí, moc šanci si totiž nevytvořili.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:49

Střela Stonea byla zablokovaná, Daniel Sedin ale jen nahodil a puk získali domácí.

19:29

Rieder se parádně prokličkoval mezi kruhy, jenže zakončení Lack zpacifikoval.

19:23

Kojoti můžou znovu zahrozit po zakázaném uvolnění Vancouveru.

RIEDER - 1:0

19:00

Coyotes přečkali oslabení a nyní se dostávají do vedení! Ekman-Larsson nahodil od modré čáry, kotouč se od zadního hrazení odrazil k pravé tyči, u které jej Gagner posunul před brankoviště k THOBIASI RIEDEROVI a ten chytrým zakončením přehodil levou ruku Eddieho Lacka. Asistence: Sam Gagner, Oliver Ekman-Larsson.

18:44

Útočné snažení Arizony přerušilo postavení mimo hru.

18:16

18:10

Až v závěru přesilovky přišlo několik střel na Smithe, který ale nepustil kotouč za svá záda.

17:48

Higgins chtěl přenechat puk spoluhráči, jenže místo něho puk získal obránce Arizony.

17:29

Weber pěkným křižným pasem našel Bonina, jenže od Smithe putoval puk do ochranné sítě.

17:24

Hosté se rychle vrátili před Smithe, který musel zasahovat po švihu Higginse.

17:18

Edlerova střela byla sražená a Coyotes znovu pohodlně vyhodili.

16:53

Tři domácí hráči jeli na dva obránce, Doan vzal zakončení na sebe, jenže trefil svého kamaráda Vrbatu.

16:25

Také toto oslabení ale začínají Kojoti odpravením kotouče k brance Lacka.

16:16

Domácí tým hrál v šesti a následuje další početní výhoda pro Kosatky.

15:46

Ani jednomu z týmů se nedaří delší dobu usadit v útočném pásmu, sledujeme tak průběrné utkání.

15:30

Radim Vrbata chyby Arizony ovšem nevyužil, Mike Smith si s jeho střelou poradil.

15:19

Smith zastavil za brankou nahození soupeře, ale domácím se nepovedlo založit útočnou akci.

14:57

Daniel Sedin dostal přihrávku na levé straně a jen o kousek nezamířil mezi tři tyče.

14:22

Radim Vrbata se dočkal vřelého přivítání, jeho bývalý klub si pro něj připravil pěkný sestřih nejskvělejšího okamžiků.

14:22

Propagační pokus Tobiase Riedera skončil pod lapačkou Lacka a na řadu přichází krátká reklamní pauza.

14:09

Rieder posunul kotouč na modrou čáru, se střelou Ekmana-Larssona měl Lack hodně problémů, ale společně se spoluhráči si nakonec poradil.

13:55

Moore dojel kotouč, a tak je odpískáno další zakázané uvolnění Canucks.

13:31

Za čtyřminutové oslabení si Coyotes zaslouží velkou pochvalu, sami v něm mohli skórovat, jenže Doan svou šanci neproměnil.

13:13

13:04

Hamhuis už nestihl zastavit puk v útočném pásmu a z této početní výhody už nic nebude.

12:34

Kassian měl na pravém kruhu dost prostoru, po vyražené střele ale Coyotes odpravili puk do bezpečí.

12:09

Henrik Sedin přenechal Danielovi, jehož přihrávku přečetl Vitale.

11:41

Dahlbeck vyhodil aspoň k červené čáře a přesilová hra Canucks se rychle krátí.

11:09

Hosté musí vyklidit útočné pásmo a Arizona tak pošetří další cenné vteřinky z oslabení.

10:49

A znovu stejná situace, Vancouver hraje s pukem v obranném pásmu.

10:29

Další vyhození Arizony, která se zatím brání výborně.

10:04

Vrbata se neprosadil a domácí šli do protiútoku, Vitale naservíroval puk Doanovi, ale toho skvěle vychytal Lack!

09:43

Henrik Sedin nabil na modrou Edlerovi, ale tečovaná střela letěla mimo.

09:19

Doan na úvod oslabení odpálil kotouč k Lackovi, odkud začíná akce Canucks.

09:13

Gagner zasáhl do obličeje Clendeninga a inkasuje trest na 2+2 minuty.

08:55

Rieder pouze posunul puk k červené čáře, kvůli chybě Vancouveru se však píská zakázané uvolnění.

08:29

Edlerova střela byla zablokovaná, po dobré práci Vrbaty se k němu puk vrátil, jenomže Smith jeho střelu švihem chytil.

07:57

Ekman-Larsson nevystřelil přesně, Stone už ano, ovšem Lack betonem kotouč vyrazil nad mantinel.

07:45

Kotouč vyletěl mezi diváky a následuje komerční přestávka.

07:29

Arcobello výborně zapracoval ve středním pásmu, vybojoval kotouč a vzápětí vystřelil, leč nepřesně.

06:44

O chvíli později přece jenom vystřelil Martin Erat, jenže Lack se zaskočit nenechal.

06:36

Horvatovu přihrávku zachytil Erat, jenže protiútok Arizony žádnou šanci nepřinesl.

05:59

Přečíslení Vancouveru zůstalo prakticky nezakončení, Daniel Sedin jen nahodil za branku.

05:35

05:18

Opět střela Ekmana-Larssona, jenže Lack ani nyní zasahovat nemusel.

04:42

Korpikoski vjel s pukem do pásma v nevhodný okamžik a je z toho ofsajd.

04:35

Vancouver se osvobodil a Ekman-Larsson zakládá další akci zpoza vlastní branky.

04:19

Po několika přihrávkách to od modré zkoušel Moore, ale jeho střele chyběla přesnost.

03:51

Pokus Ekmana-Larssona byl zablokován do rohu a hosté poté lehce vyhodili.

03:35

Arizona si zahraje první přesilovku, na trestnou lavici odjíždí za držení Chipchury Nick Bonino.

03:25

Kosatkám se nepovedl přechod do útočného pásma a po icingu se hra vrátí před Lacka.

03:11

Vrbata zaútočil po pravé straně, ale Smith tvrdou střelu vyrazil před sebe.

03:01

Další zákrok pro Lacka, do jehož hrudníku z levé strany vypálil Sam Gagner.

02:56

Krátce po vhazování nemířil Stone přesně a Vancouver vzápětí vyhodil na icing.

02:45

Mark Arcobello vystřelil zápěstím z pravé strany, ovšem Lacka tento pokus nemohl překvapit.

01:55

Moore si zajel za branku, Arcobello mu puk vrátil a posila z New Yorku Rangers ohrozila Lacka střelou z nulového úhlu.

01:36

Kotouč vyletěl ven ze hřiště a utkání muselo být přerušeno.

01:25

Dobrý úvod Vancouveru završil střelou do výstroje Mika Smithe obránce Dan Hamhuis.

00:36

Po Vrbatově přihrávce do středu pálil Sbisa, ale jeden z obránců střelu zablokoval.

00:15

O první střelu se postaral Bonino, ovšem střelu z levé strany Smith v pohodě vyrazil.

00:01

O slavnostní buly se postará šestice bývalých hráčů Phoenixu Coyotes: Keith Carney, Greg Adams, Craig Janney, Nikolaj Chabibulin, Sean Burke a Jeremy Roenick.
Vybraní hráči obou týmů již stepují na modrých čarách, kde si tradičně vyslechnou hymny obou zúčastněných zemí.

Arizona Coyotes: Smith (Domingue) – Stone, Ekman-Larsson, Murphy, Moore, Campbell, Dahlbeck – Doan (C), Chipchura, Erat – Gagner, Arcobello, Rieder – Moss, Cunningham, Korpikoski – Crombeen, Vitale, McGinn.

Vancouver Canucks: Lack (Markstrom) – Weber, Edler, Sbisa, Hamhuis, Clendening, Stanton – Kassian, H. Sedin (C), D. Sedin – Burrows, Matthias, Higgins – Vrbata, Bonino, Dorsett – Hansen, Horvat, Kenins.

Rozhodčí: Martell, St. Laurent – Cameron, Galloway.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

05.03.2014 Arizona – Vancouver 1:0
27.01.2014 Vancouver – Arizona 5:4 po prodl.
Kojoti jsou momentálně nejhůře hrajícím soutěže v celé soutěži, po deseti porážkách v řadě je dělí už pouze jeden bod od posledního týmu Západní konference z Edmontonu. Naopak Vancouveru se daří pravidelně sbírat body a devatenáct utkání před koncem základní části sídlí v západní polovině NHL na šestém místě, ze kterého mají na deváté Los Angeles náskok tří bodů.
Všem hokejovým fanouškům přeji příjemnou páteční noc při sledování textového přenosu ze zápasu kanadsko-americké NHL. Od tří hodin se můžeme těšit na duel mezi Arizonou Coyotes a Vancouverem Canucks.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.

3:2

Branky a nahrávky: 19. Rieder (Gagner, Ekman-Larsson), 43. McGinn (Crombeen, Vitale), rozh. náj. Gagner – 53. Higgins (Hansen, Sbisa), 60. Vrbata (Hamhuis, Bonino)