Play-off KHL

HK Soči – CSKA Moskva

1:2

konec (1:0, 0:1, 0:1)

02.03.2015, 17:30 • Ledový palác Bolšoj (kapacita 12 000 diváků) • Tomáš Suchánek (@SuchanekTomas)

Tipsport: 5.09 4.5 1.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

52:12

A další přesilovka pro Soči. Dvě minuty za hru vysokou holí pro Stephana Da Costu (SOC).

48:46

Zbytečný faul Alexandera Radulova (SOC) a vyfasoval dvě minuty za hákování. V útočně třetině zahákoval Derljuka.

46:06

Přesilovka a možnost pro Soči, dvě minuty za podražení pro Jevgenije Korotkova.

34:30

Domácí budou hrát přesilovou hru. Za faul kolenem odchází frustrovaný Roman Ljubimov (MOS).

30:05

Roman Derljuk (SOC) dvě minuty za držení.

24:33

Deseti minutový trest pro kapitána hostí Denise Děnisova, jelikož vyhodil kotouč rukou úmyslně mimo hrací plochu.

20:34

První vyloučení v dnešním utkání. Na trestnou lavici odchází Clay Wilson (SOC), který podrazil Ljubimova.

1:2

Branky a nahrávky: 5. Anisin (Sčaslivij, Warn) – 40. A. (Žarkov), 58. Korotkov (Makarov)

HK Soči: Gavrilov (Šikin) – Wilson, Derljuk, Whitney, Jarvinen, Pervjišin, Ščitov (C), Koledov – Sčaslivij, Warn, Anisin – Petersson, Emmerton (A), Morozov – Krikunov, Ignatuškyn (A), Kosticyn – Ljudučin, Šiškanov, Radulov I. – Krutov. Trenér: Bucajev.

CSKA Moskva: Lalande (Sorokin) – Děnisov (C), Zajcev, Kiselevič, Jegoršev, Bondarev, Mišarin, Panin – Radulov A. (A) , Da Costa, Mamin – Muršak, Hjalmarsson, Ljubimov – Stas, Volkov, Makarov – Žarkov, Arťuchin (A), Kvartalnov – Korotkov. Trenér: Kvartalnov.

Rozhodčí: Gofman, Naumov – Lazarev, Šichanov