HC Chrudim – HC Světlá nad Sázavou

3:5

konec (0:1, 3:0, 0:4)

01.03.2015, 18:00 • Petr Dejnožka

Chrudimští ve třetí třetině totálně vyhořeli a v prvním finále si připisují porážku. (20:24:13)

60:00

59:57

Světlá nad Sázavou právě vstřelila branku!
Hosté nakonec přece jen pojišťují své vítězství! Tři vteřiny před koncem dovezl puk do prázdné klece JAROSLAV ŽÁK – 3:5! Bez asistence.

59:35

Radim Křišťan trefuje tyčku odkryté branky!

58:56

Chrudim si bere time out a posílá Amenta na střídačku!

58:56

Závar na brankovišti Světlé přinese další vyloučení! Po dvou minutách si ze vzájemného souboje odnesli Radim Kořínek (SNS) a Jiří Plch (CHR).

58:35

V početní výhodě jsme se vyrovnání nedočkali, hosté hrají v pěti.

57:55

Urbanovo nahození mohlo zavařit hostujícímu týmu, po zásahu Zvolánka Světlá vyhazuje.

57:02

Emoce začínají vytékat na povrch. Zdeněk Formánek (CHR) a Petr Včera (SNS) si odnesli za sekání po dvou minutách. Pokračuje standardní přesilovka chrudimského týmu.

56:46

Úvodní chrudimskou kombinaci odvrátili hosté do hlediště. Vhazovat se bude po pravici Zvolánka.

56:35

Jedna z posledních příležitostí pro Chrudim přichází z přesilové hry. Na trestnou lavici je totiž za nedovolené bránění vykázán Ondřej Špatenka (SNS).

56:05

Také domácí se ale zapojují do útočných akcí! Petr Králíček dorážel odražený puk o mantinel, Zvolánek nyní podržel Světlou!

55:27

Chrudim je v současné době psychicky hodně dole, navíc času na vyrovnávací trefu není mnoho.

54:45

Světlá nad Sázanou právě vstřelila branku!
Hosté dokonávají na chrudimském ledě velkolepý obrat! Přesilovkový zámek byl pro domácí hráče až příliš drtivý, nahození od modré čáry bylo několikrát tečování a nakonec skončilo za zády Filipa Amenta! Jako autor gólu byl uveden ONDŘEJ ŠÍMA – 3:4! Asistence: Jakub Kořínek.

54:13

Další zbytečná ztráta, po které následuje faul. Podobné zákroky by mohly Chrudimské hodně mrzet. Na lavici hanby putuje za hákování Luděk Vích (CHR).

54:02

Na druhé straně vypálil po přejetí modré čáry příklepem Petr Králíček, Zvolánek taktéž neomylný.

53:31

Střelu od modré čáry dorážel z ostrého úhlu do poloprázdné branky Ondřej Včela, Ament ale skvělým skokem udržel stav nerozhodný!

52:59

Urban se nechal za vlastní brankou obrat o kotouč Žákem, který se ihned pokusil zasunout puk k tyči. Ament se ale stihl přesunout a zabránit nejhoršímu.

51:29

Domácí se vrhli ihned po návratu vyloučeného hráče do přečíslení tři na dva, střela Cvrčka však skončila zákrokem hostujícího Zvolánka.

3:5

Branky a nahrávky: 22. Cvrček (Vích), 25. Dvořák (Polák), 33. Ježek (Zrůst) – 19. Křišťan (Žák), 42. Štros, 47. Doležal (Žák), 55. Šíma (Kořínek), 60. Žák

HC Chrudim: Ament (Chalupa) – Vích, Polák , Formánek, Dobiáš, Dvořák, Novák, Seidler, Cvrček, Budínský, Brožek, Langr, Urban, Kišš, Zrůst, Plch, Ondráček, Ježek, Králíček, Švadlenka

HC Světlá nad Sázavou: Zvolánek (Koubský) – Kořínek, Šíma, Venc, Doležal, Špatenka, Včela O., Svoboda, Kubát, Doležal, Kopecký, Šudoma, Dolinský, Blažek, Dušátko, Křišťan, Žák, Včela P., Štros, Kůrka