ELIOD extraliga mladšího dorostu

Královští lvi Hradec Králové – HC Slavia Praha

2:1

po prodl. (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)

01.03.2015, 12:00 • FORTUNA aréna, Hradec Králové • Rudolf Bernart, Lukáš Štěrovský (@sterovsky)

Domácí tedy v dnešním zápase vítězí poměrem 2:1 v prodloužení. O vítězství domácího týmu rozhodl v 64. minutě Denis Martinec, který nenápadnou střelou od modré prostřelil brankáře Slavie. Ode mě je to vše, přeji hezký zbytek neděle. (14:12:51)

63:45

Hradec právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! Zničehonic rozhoduje Hradec Králové dnešní utkání! DENIS MARTINEC jen tak nahodil kotouč na branku, ale Patera jeho střelu neviděl a puk tak skončil za brankovou čárou. Asistence: David Voňka.

62:51

Nenápadnou střelu zpoza obránce chytil Vomáčka do lapačky a chtěl hned rozehrát. Nakonec si to ale rozmyslel a bude se vhazovat po jeho pravici.

62:01

Zakázané uvolnění Hradce.

61:13

Prodloužení se odehrává zatím spíše před brankou Slavie.

60:39

Ofsajd v podání hostů.

60:26

Jirásek se pokusil obhodit si obránce, ale ten měl k puku blíž.

60:01

Utkání po řádné hrací době vítěze neurčilo a tak bude následovat prodloužení. Ve 3. třetině bylo k vidění několik slibných šancí na obou stranách, ale z žádné z nich branka nepadla.

60:00

59:25

Oddechový čas pro hosty.

59:25

Nepřesná rozehrávka Hradce znamená zakázané uvolnění.

59:14

Oddechový čas pro domácí.

59:14

Zakázané uvolnění Slavie Praha.

58:25

Slavia v útočném pásmu, hradecká obrana ale drží kotouč v rohu.

57:35

Dobře se před branku natlačil Jirásek, ale jeho zpětná přihrávka si hokejku spoluhráčů nenašla.

56:31

Vomáčka raději místo rozehry podržel kotouč.

55:08

O vyjetí před branku se pokoušel Štohanzl, ale nepodařilo se mu propasírovat puk za brankovou čáru.